Strumfi de un an (iul-aug 2007) (95)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

La multi ani strumfeilor: Miruna, Daria, Andreea, Alexia Elena si Cristian Bogdan!! O viata lunga, frumoasa si sanatoasa!

Samadhi, esti superba rau!!! Spune-ne si noua la ce emisiune apari cand stii!
Alina/anya, pentru: tine, anya si arina.

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
http://community.webshots.com/album/564842041kPctdG?start=0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefania_97 spune:

La multi ani Miruna,Bogdan,Daria, Alexia, Elena!!! Fericii si sanatosi sa fiti, sa cresteti mari si destepti.

stefania mamica Catarinei din 25 aug 2007
http://salexandre.wordpress.com/
http://www.flickr.com/photos/balexandre/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

la multi ani sarbatoritilor de azi:miruna,chris,daria ,alexia,andreea!sa va de3a DD sanatate si mult noroc in viatza!

alina mamica bulinei www.youtube.com/watch?v=54C4rgga0L0" target="_blank">Elisa (20 iunie 2007)


povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

La multi ani sarbatoritilor de azi: Miruna, Andreea, Daria, Alexia Elena si Bogdan! Sa cresteti mari si sa aduceti numai bucurii parintilor!

mamik de Denisa Maria (20.07.2007) www.youtube.com/watch?v=G7F6ycqre2o" target="_blank">filmuletz


www.traduceri-rapide.cabanova.ro" target="_blank">traduceri


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

alina.a esti o draguta!


karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samadhi spune:

Buna dimineata !
La mine ploua si nu imi place ca e umed... si trebuie sa ies la niste cumparaturi...

MAMII si VIOLETAN : MULTUMESC PT. COMPLIMENTE !
Daca vrea CARLA sa va spuna, la ce emisiune si la ce ora va fi, intra si va scrie, eu nu voi avea timp si nici internet tot timpul, voi fi mereu plecata... despre emisiune stiu sapt. viitoare candva.
Eu traiesc clipa prezenta si nu pot sa fac prognoze pentru ce vine... fiecare zi se schimba la mine...

CARLA: si mie la fel.Ne vedem duminica, si la fel vreau sa-ti vad dulceata de printesa care a crescut mare de tot....



Merci de complimente si urari !

MULTA SANATATE, NOROC, FERICIRE SI IUBIRE celor care azi implinesc 1 anisor !!!



MAMI de MAXIMA ANDREEA (13.08.2002) si MERWANA TAHIRA (17.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Salutare si de la noi..dupa "n" zile de chiul!


Sincer, n-am mai apucat sa scriu; e adevarat, am mai bagat un ochi , din cand in cand, dar n-am reusit sa si scriu!

Vreau in primul rand sa urez La multi ani! tuturor Strumfilor de luna asta si celor care si-au sarbatorit dja primul anisor si eu n-am apucat sa-i urez! Sa fiti sanatosi, mancaciosi si cumintei, sa se bucure mamele voastre toata viata de voi si de realizarile voastre!

Samadhi, ti-am vazut si eu siteul, foarte frumos! si sunteti intr-adevar, o familie superba! imi plac mult poeziile tale! succes la scris in continuare!


Despre noi:
Filip merge singur, in sfarsit! zic asa pt ca incepuse pe la 10 luni, apoi a luat-o de-a buselea, apoi de manuta..si in sfarsit, a prins curaj! . Face tot felul de traznai, intelege din ce in ce mai mult, si cel mai haios: ii fac cu degetul cand il cert si mai nou, cand face ceva rau, isi face el singur cu degetelul ! ..si eu ce sa ma mai supar..ca mor de ras cand il vad!
Altfel , iar avem probleme cu somnul, de vreo 2 sapt. aprox; se trezeste la 6.30-07.00, noaptea iar de vreo 2 ori, cred ca ii mai ies dintisori. Face mofturi la mancare, DAR numai acasa! la bunici, la tara sau in plimbari, mananca de sparge!
Am fost la munte 4 zile, la Bran. A fost f incantat, a mers intr-una singurel, de fapt, acolo si-a si dat drumul singur; insa cu somnul..la fel. putin si cam agitat. Iar pe drum ne-a terminat! nu vrea sa stea mai mult de 1/2 ora in scaun...nu zic de ce urlete am avut parte!
Am mai fost si pe la plaja, mai rarut, ca e totusi, prea cald! il tin mai mult cu tricou pe el, parca tot mi=e teama sa-l las golut in plin soare, desi il dau cu SPF50. E innebunit dupa apa si se duce voiniceste inainte, fara teama!mai naspa e ca nu mai vrea afara dupa aia!

Cam atat am de zis in graba, trebuie sa se trezeasca si am de pregatit papa lui.
tuturor!



Andreea de Filip Gabriel (27.06.2007)

Am implinit 1 An

Marinarul vesel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samadhi spune:

ANDICU : Merci frumos !
Am vazut eu ca cineva din Constanta dadea tarcoale pe acolo dar nu stiiam cine este... ;)) acum stiu ca erai tu ;))
O zi buna !

Mami de Maxima Andreea (13.08.2002) si Merwana Tahira (17.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

LA MULTI ANI Christian Bogdan

LA MULTI ANI Daria Maria

LA MULTI ANI Alexia Elena

LA MULTI ANI Anca

LA MULTI ANI Miruna Demetra

LA MULTI ANI Andreea Ana-Maria

Laurentiu Ovidiu Otiliei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

La multi ani! Daria Maria, Alexia Elena, Anca, Miruna Demetra, Christian Bogdan, Andreea Ana-Maria

Shamadhi esti frumoasa rau tu si familia ta.

Anto tu ai luat carut?

Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)

Mergi la inceput