Mamici norocoase de sept - oct 2008 (110)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreutac spune:

Babytza, casa de piatra si sa fiti ffff fericiti impreuna! Pozele de la cununie sunt superbe, iar personal mi-a placut f tare coafura ta

Andreea
31+ Eva Maria
Vineee bebelusa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

felicic, io subscriu. A mai propus si MIruna, am mai zis si eu. Hai poate joi sau vineri, cand vreti voi, eu sunt available
E pacat, trece odiseea, ramanem fara burtici si nu ne-am vazut decat o singura data, e pacat.



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBU
34+ Cuculetz Andrei


AM SCHIMBAT PREFIXUL AMR 5+ SAPTAMANI

AMR 40 DE ZILE PANA LA BEBE ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

Bitza2008, tu intrebai de CFR2 daca naste cineva acolo? eu o sa nasc acolo si e adevarat ce ai auzit despre dotari si sectie ou nou nouta. De la 1 august s-a mutat maternitatea in alta aripa noua si cu dotari mai performante. Sper sa fie frumos.

33+ Mami fericita de Irina

Doamne ajuta-ne sa ajungem la 40 saptamani cu bine si sanatoase!

www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Atat a mai ramas pana vine minunea
AMR 44 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

andy.p, merci de site, chiar interesant suportul pe cadita, dar cred ca tr o cadita speciala...sa vedem, au cumva si magazin pe undeva?? exact suport din ala anaomic am luat eu pt bebe, vad ca la ei e 13 Ron, eh, eu l-am luat cu 16...:)

LUCUTTA, ilia_99, sanziana27, felicitari pt bebe!

simodina, si tu mai ai putin!!! interesanta ideea aia cu zgomotele ziua cand doarme bebe!! eu chiar sutn adepta tehnicilor astora! (deh, defect profesional:))


nushulica si bebelushul meu misca mult si da, se vede bine prin burtica!, adica ceio de langa mine chiar se bucura de spectacol! si misca toata ziua si uneori si toata noaptea...acum 2 nopti m-a tinut pana pe la 2 jumate, scotea cate un piciorush, muream de drag, ca era asha mai micutz si rotund:). acum prefera sa se cuibareasca undeva, de obicei sub sani si sa impinga, sa se intinda, zici ca vrea sa iasa, ca imi apasa cu o parte a corpului (capul, cred) in col:). oricum, eu atunci simt ca-mi ies ochii din cap si ma trec toate naduselile.
mi-a fost drag sa va povestesc, dar cred ca sunt copii si copii, adica nu toti misca la fel, ca deh si noi suntem diferiti.






fetita sau baitetzel, sanatos sa fie!!
pozici
totul pentru bebe

35+ Florin Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

laura, zici ca ai luat suportul ala de cadita. ma intereseaza daca tr sa cumperi cadita ca aia din poza sau merge pt orice tip, ca eu am luat deja cadita. eh, la o adica nu e avere, dar as vreas a stiu totusi:) ca ma tenteaza. chiar ca au lucruri destul de convenabile ca pret.

fetita sau baitetzel, sanatos sa fie!!
pozici
totul pentru bebe

35+ Florin Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Clau ei au magazin la Oradea si da eu am luat cadita tot de la ei acuma nush daca merge si alt tip de cadita.Saptamana asta joi sau vineri mi-am propus sa mai trec pe la ei daca vrei intreb.

33+bbelina
AMR 7 saptamani
laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Claudinna..tie ti-a recomandat sa faci cezarina, avand in vedere tensiunea?Ai fost la cardio?Deci peste 2 saptamani si tu vei tine comoara in brate probabil...oau...Sanatos sa fie!
Clau..esti fericita..nasti in niste conditii de lux..super!

35+LUCAS
AMR 5 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

clau m-am uitat acum pe site si la suportul acela scrie ce tip de cadita merge adica dimensiunile.
Plec cu Andy la inot,vb later.

33+bbelina
AMR 7 saptamani
laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

claudinnace putin mai ai
de abia astept sa-mi povestesti parerile despre spitalul 2, vorbeam azi cu prietena mea care a nascut in mai -cezariana..si ma intreba ca tot la naturala am ramas...si eu da...dar ea..las sa te vad eu la 40 de sapt..daca mai vrei

31



http://tickers.baby-gaga.com/p/dev284pb_.png[/img][/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

quote:
citat din mesajul lui bitza2008

Claudinna..tie ti-a recomandat sa faci cezarina, avand in vedere tensiunea?Ai fost la cardio?Deci peste 2 saptamani si tu vei tine comoara in brate probabil...oau...Sanatos sa fie!
Clau..esti fericita..nasti in niste conditii de lux..super!

35+LUCAS
AMR 5 saptamani!!!


sa dea Domnu sa fie asa si vorba sotului meu: sa stie si medicii sa foloseasca noile aparaturi

33+ Mami fericita de Irina

Doamne ajuta-ne sa ajungem la 40 saptamani cu bine si sanatoase!

www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Atat a mai ramas pana vine minunea
AMR 43 ZILE

Mergi la inceput