FIV in Ungaria 41

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Pussi ma bucur ca ai mai dat si tu un semn si ca sunteti deja domnisoare mari. Intr-adevar timpul a trecut, sunt multe fete noi dar problemele raman vesnic aceleasi. Au trecut deja opt luni si parca ieri eram in Timisoara si tu doar ce nascusei.
Cat despre scutece... prietena mea are o fetita de trei luni si pot sa ma laud ca a invatat foarte multe de la mine despre ingrijirea bebelinei. De fiecare data cand eram cu cea mica imi dadeam seama cat sunt de pregatita TEORETIC pentru meseria de si cat de greu imi este fara un caruia sa ii arat asta. Poate ca m-am pregatit mult prea intens pentru asta si de aia nu a mers si cu practica. Ma aflu deseori in postura de a da sfaturi la si si pe urma ma deprim pentru faptul ca stau bine cu teoria.... si atat. Pentru unii e atat de simplu sa ai un ... azi imi spunea cineva ca in septembrie vor concepe bebele lor si culmea.... sunt convinsa ca exact asa va fi.....

Sunt deprimata azi..... mai bine ma ignorati!



"Cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce chiar si cand se parea ca nu mai este nici o speranta." - Dale Carnegie
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">Poze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Liana: bineinteles,intre patru ochi!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sima1 spune:

Cris stiu ca ma repet dar iti multumesc ca ne-ai primit la apartament.Ne-am simtit foarte bine.Am ajuns cu bine acasa .c-am lung drumul dar a meritat.Imi pare rau ca in ultima zi nu am reusit sa ne vedem,dar poate ca va hotarati sa veniti la Felix.

Esti o draguta si iti doresc multa multa bafta .Sa dea Dumnezeu sa reusesti de data asta sa ai bebeul mult dorit.

Doresc tuturor fetelor care au inceput lupta de a avea bebe, care sunt in focuri mult succes si sa ne vedem la odisee. Va ajung si eu din urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2004 spune:

Liana am vb cu Cata si mi-a mai trecut dorul de voi, cand se intoarce poate trece pe la noi, te pup si te sun maine seara sa am noutati ca mergem maine la control.
Pussi pt tine si printesele tale, sa ai concediu frumos
Cris o sa te saturi si de practica, sper sa fie cat mai curand
Evellyn Zadori are mana buna, incet incet toate o sa avem cate 1,2 copii de la el, totul e sa nu renunti, eu am reusit la fiv 4
Maine mergem la TM la control, azi l-am sunat de dr Grigoras si mi-a zis ca nu mai e nevoie sa merg daca ma simt bine dar el marti pleaca din tara si nu vreau sa stau stresata asa ca desi e in concediu o sa vina maine la clinica sa ne faca asiguram ca e totul in regula. Vreau sa va spun ca am fost impresionata de faptul ca desi nu e o urgenta a inteles cat ne dorim acest copil si face tot ce poate sa fie totul bine.
Va pe toate

Mihaela 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela2 spune:

Va salut si eu, dragele mele, pe toate! Sa dea Dumnezeu sa fie cu mult noroc acest capitol, toate sa ramanem . In 6 august 2008, miercuri, am si eu prima intrevedere cu dr. Zadori. Am emotii. Imi puteti spune, va rog, cati bani sa pregatesc pentru medicamente (AC si altele ) ? PE POATE !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandica spune:

Cris ce faci draga? Abia am plecat si te-ai deprimat?! Sau e efectul ca ai scapat de noi??? Pe bune, ai sa vezi ca va fi ok totul. Te pupam toti la gramada!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandica spune:

Acum am citit din urma.
Valeria, Simo ma bucur mult pentru voi si va doresc tot binele din lume!
Buluna iti tin pumnii sa fie bine!
Va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Pussi iti multumesc ca iti mai aduci aminte de mine chiar daca nu prea intru.Asta si pentru ca nu pre aam noutati, si citesc doar din cind in cind.am laut calea naturalelor si asteptam intr-o minune. Ma bucur ca sunteti bine, si Tustele sunt bine si frumoase. Sa aveti concediu frumos si relaxat, pt ca o meritati din plin si in rest sa cresteti mari frumoase si sanatoase
Liana
Cris ne mai impiedicam , dar ne ridicam si mergem mai departe , doar asta-i viata, nu?!Iti dorescmult succes in noul drum, DD ajuta
Nusy
Sandica
Internet

va pup pe toate, nu va insir ca suntei multe, si va doresc mult succes.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

offf offf ce-mi faci tu mie olteanco......am aparut pot eu sa te las sa ragusesti? :)))
pussilina anul asta ati scapat dar la anu' sa nu va mai aud...toata lumea la mare!!!!!ma bucur ca sunteti mari si frumoase,va puppp
olteanco valabil si pt tine :)
in alta ordine de idei sunt bine,am luat o pauza,sau altfel spus mai facem si altceva
nu am mai intrat de mult,nu mai sunt la curent cu nimic insa va urez multa bafta celor care incepeti si ma rog pt voi sa fie bine
gravidutelor multi pupici,aveti grija de voi
nusy ma bucr sa te gasesc aici :D te puuup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

Multumim pentru noul capitol sa fie cu noroc. Tuturor va doresc sa-mi calcati pe urme !
LAURA Imi pare rau de nereusita. x4 Va veni si ziua cand ne vei da si o veste buna.
CRISIS Daca nu vrei sa te plictisesti ascult-o pe Sima si trage o fuga pana la Baile Felix.
LIANA Si noi te x4 Noi te-am intrebat ce mai faci? Pe unde mai esti, dar nu ai vrut sa ne raspunzi.
MIHA2004X4


Ade cea mai fericitasi DARIUS, CAIUS(15.09.2005) si RARES(13.12.2007)www.flickr.com/photos/14340770@N02" target="_blank">GAZELE MELE

Mergi la inceput