Minunatele Scorpiute (59)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

dodo, nu ai pe cineva care sa te ajute pe timpul zilei cu piticul>
o mama, soacra, cumnat, vecina...sa te poti recupera mai repede...
sanatate multa


monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vbartan spune:

Buna seara fete dragi

Multumesc pentru incurajari. Sunteti minunate...

Dodo, multa sanatate sa treaca repede problema de sanatate.

Nina, cu sanatatea nu ma plang, ma invart pe la 46 kg dar ma simt bine...
Da, intr-adevar nu mai avem mult pana cand o vom sarbatori pe Renata. Bineinteles ca va voi arata si poze cu printesa mea. Pupici multi de la noi pentru Cristin
Monica, .

Va pupam . Noapte buna minunatelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

mama mia...46 de kg
am mai slabit si eu cu boala asta am facut 60 de kg

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna minunatelor,
o zi frumoasa si tot binele din lume vi-l doresc.


Monica

  • mama moarta

  • soacra neinteresata si la peste 300km

  • vecinele muncesc,au servici

  • babute nu am prin zona

  • mamaia Mimi(sotia tatalui)_-departe in aceiasi localitate cu soacra-mea (nu i-am spus inca)


Nina2

tuturor



Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna, fete minunate !
Azi sunt mai pe fuga, dar tot am intrat sa va scriu cateva randuri.
Ana, azi ti-ai reluat si tu serviciul. Sper sa fi avut o zi usoara !
Gabi, daca eram in C-ta. veneam eu, la tine, sa te ajut cu Bodoganel.
Ai grija de tine !
Vanina, la ce inaltime ai 46 de kg ? O, esti foarte subtirica ! Ma bucur ca te simti bine, ca stiu ca la analizele din noiembrie ti-a gasit doctorul ceva, datorat slabirii bruste, parca, nu ?
Eu am 58 kg si aveam 55 kg, inainte sa plec in Irlanda, iar in primavara aveam 53kg. Nu stiu cum voi ajunge din nou la 53 kg, ca tare greu e sa dai jos, fara sport si foarte usor pui pe tine, cand nu faci miscare.
Gabriella, ai un metabolism de invidiat !
Eu ma gandesc ca, o data cu inaintarea in varsta e mai greu sa te menti subtire. Hm !
Monica, multumesc de urare ! Chiar avem o zi insorita si catre seara, vom face si noi, prima iesire la zilele orasului. Mai mult pentru fetite, sa se bucure de jocurile si masinutele instalate in centru, cu aceasta ocazie.
Un weekend super fain, va doresc, fetele mele dragi !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

fetele,va pupacesc si va imbratisez cu drag ...ca uite mi-ati lipsit. Ca asa sunt eu uneori,alerg de colo pana colo, sa impac pe toata lumea ,sa am eu sufletul linistit ca pentru fiecare am facut cate ceva.Atat cat am putut eu.
Dodo,imi pare rau ca esti bolnavioara si nu are cine sa te ajute cu puiutul.Daca erai mai aproape de mine.....
Monica, m-ai bagat in toate ispitele ...iau retete de la tine, fac de toate,mananc parca-s dusa si la urma..pe cantar...mama lui de cantar... tot atat am.
Anina, nu ma invidia pentru metabolism,ma bate vantul la cat de slaba si lunga sunt.Ca mi-a uitat Dzeu masura !
Mira,ai mai gasita,dragalaso, matza ?!
Asa..peste 2 saptamani schimb serviciul...acum problema e alta,am luat interviul la 2 banci... salariile sunt la fel, si eu nu stiu la care sa ma duc.

Va pupacesc pe toate "scorpiile", va doresc un week-end minunat ,sanatate multa si sa ne auzim cu bine !pentru toate fetele.


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vbartan spune:

Buna seara scorpiutze dragi

Nina, am 46 kg la 1.53 m. Probleme cu analizele nu am avut doar din cauza ca eram prea slaba (atunci aveam sub 45) nu imi mai veneau "uratii". Acum la 46 e ok, s-au reglat, dar nu vreau sa cobor sub 46. Cat despre cele 5 kg pe care le ai de dat jos nu pot decat sa te incurajez. Eu care am slabit 18 kg ma gandesc ca 5 kg sunt floare la ureche. Dar cu siguranta devine tot mai greu de scapat de kg in plus odata cu varsta. Pupici multi

Gabriela, felicitari pentru cele 2 interviuri luate. e mare lucru. Cat despre decizia pe care o ai de luat... nu stiu ce sa zic, dar sunt sigura ca vei lua decizia potrivita.

Monica,

Eu va doresc acum noapte buna si un weekend maxim. Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

va si eu pe toate si va doresc un we minunat
dodo, cum te mai simti?
nina sa faceti poze sa ne arati si noua
gabi trebuie sa insisti...nu asa o zi-doua
nina 2...1,53 si 46 de kg...asae f bine zic eu si tu ninuto esti inalta...ce zici ca ai mult 58 de kg?


monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

'neata la scorpiute,va pe toate!haideti la de week-end!
noi ne facusem planuri de plaja,dar nu ne-a mers....problema mea lunara...asa ca data viitoare.va urez la toate un week-end placut


http://paul-mihaita.blogspot.com

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAI(25.09.2003)

mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

scorpiutele sa aveti un we minunat

Mihaela si nu poti "masca" cumva...e pacat ca acush trece vara

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput