Mamici norocoase de sept-oct 2008(105)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

'neatza burticutze
ce as mai fi dormit azi, dar a tbuit sa ne trezim
deocamdata e racoare - uraaaa - dar se arata si soarele asa ca iar cred ca va fi cald la ct

bitza imi pare rau pt cutu al tau. mi-e mila de el. poate il poate ajuta cumva veterinarul

o zi buna

34+

AMR 39 zile !!!

puiutz
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

ufff la LR are reduceri la lenjerie
nici nu m-am uitat, desi ma tenteaza


34+

AMR 39 zile !!!

puiutz
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Buna dimineata!Noi am avut o noapte groaznica,Andy a facut febra asa nu prea am dormit...acuma e mai bine ,dar pe mine de obicei ma omoara treaba cu febra.Plus ca mi-a iesit un herpes de toata frumusetea.Acuma am inteles ca cel bucal nu e periculos in sarcina.Voi ce stiti?
300,Muuh,fresh
Bitza imi pare rau ptr cutzu,e greu..dar poate il ajuta cumva dr.

32+bbelina
AMR 8 saptamani
laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:



O mica veste de la Anca: este mai entuziasta ca a venit familia in vizita si au iesit la cumparaturi. Au luat primele hainute Carlei si era impresionata ce micute pot fi. Transmite ganduri bune tuturor burticilor!

32+ LUCA

Atat mai este pana vine !!!!

AMR 55 ZILE!!!

POZE
VIDEOS LUCA!!!



“Everything is possible for him who believes.” (Mark 9:23)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Bitza, cred ca e greu sa il vezi ca imbatraneste cutzu tau! Eu iubesc tare mult cainii, sunt inteligenti si atasati, dar mi-ar fi frica sa am un pet tocmai din acest motiv: sa nu ma faca sa sufar cand se imbolnaveste! Am avut si eu o broscuta testoasa pe care acum o cresc ai mei! Le-am lasat-o lor anul cand am fost plecati in Franta si acum nici gand sa ne-o mai dea!
Du-l la doctor si poate se amelioreaza situatia!
Cum stai azi cu tensiunea?

32+ LUCA

Atat mai este pana vine !!!!

AMR 55 ZILE!!!

POZE
VIDEOS LUCA!!!



“Everything is possible for him who believes.” (Mark 9:23)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

neata!
laura, ce-a patit andutu? nu mergeti la dr? si herpesul tau, de la ce se face?
bitza, imi pare rau pt cutzu, poate va ajuta dr veterinar.
eva, ma bucur ca ne dai numai vesti bune de la anca. cind vine acasa?

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Alina nush ce a facut Andy ca nu mi-a zis dr exact ceva de la stomac ca a si vomat o data si apoi brusc a facut febra.
Herpesul meu nu-mi dau seama de la ce a iesit ,pe mine ma ingrijoreaza daca are ceva repercursiuni in sarcina.Am cautat ceva si cica cel bucal nu ar avea.De aceea v-am intrebat pe voi ce stiti??
Eva multumim ptr vestile de la Anca

32+bbelina
AMR 8 saptamani
laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

300incerc sa nu ma stresez!
Freshanana, enjoy racoarea si stai departe de LR.
Andy, imi pare rau ca micutul tau a facut febra; sper sa treaca repede.Herpesul freaca-l cu sare cat de tare poti si suporti!Trece mai repede asa!Periculos nu e in sarcina!
Eva, multumesc!Astazi am 13/8 si e f bine!!De cand m-am externat n-am luat nici o pastila ca n-a fost nevoie!
MA bucur mult pentru Anca!Ne e dor de ea!!Abia astept sa revina pe forum!Multumim Eva pentru vesti!

34+LUCAS
AMR 6 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

MAmi de Alexa
Andy.p, herpesul apare pe fondul imunitatii scazute indusa de sarcina.Mie toate moasele dinOlanda mi-au zis sa fiu atenta dupa nastere sa nu pupe nimeni copilul daca are herpes,nici sa nu stea prea mult in preajma lui.Stai linistita ca nu e nici un pericol in sarcina!

34+LUCAS
AMR 6 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

laura, e si racit? sa nu fie vreo enteroviroza:( nu i-ai dat nik? cu kk cum sta? si eu ma panichez rau de la febra, stau noaptea si o pazesc pe alexa de teama

alexa simami

Mergi la inceput