Darul plangacios

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miky_mamica spune:

Ce mai zici mamico?????? Maine Daria va implini un anisor si este o frumoasa ... abia asteptam sa o pupam si sa o felicitam de ziua ei, iar tie iti uram multa sanatate si sa ai parte numai de bucurii din partea darului tau plangacios ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

…si a trecut un an, cel mai important an din viata mea, un an greu dar plin de satisfactii, un an cu multe nopti nedormite, in care fiecare zi trecea greu…dar totusi prea repede.
Este anul in care mi s-a spus MAMA pentru prima oara, nu am sa uit niciodata acel moment, este anul in care am plans cel mai mult dar am si zambit fericita in fiecare zi; Daria, darul meu plangacios, se agata in continuare cu disperare de mine. Cateodata ma supara acest lucru, mai ales cand plangea dupa mine si nu vroia sa stea cu nimeni altcineva. Dar mi-am dat seama ca vor veni zile in care voi plange eu cand ea nu va mai sta agatata de mine, cand nu voi reusi sa mai petrec atat de mult timp cu ea.
Sunt o femeie si mama fericita iar pentru asta ii multumesc Bunului Dumnezeu pentru ca ne-a ocrotit si a avut grija ca Daria sa fie santoasa si sa nu duca lipsa de nimic.
Vreu sa-i multumesc si sotului meu pentru grija si mai ales rabdarea pe care a avut-o si pentru ca m-a ajutat atat fizic cat si psihic sa trec peste clipele mai grele. Singura nu as fi reusit sa cresc atat de frumos acest copil.
Daria, mami te roaga sa o ierti pentru momentele in care nu s-a mai putut stapani si a tipat la tine, pentru momentele in care plangea cu tine in brate si poate astfel tu te nelinisteai mai tare. Mami te iubeste si iti doreste sa fii sanatoasa(acesta este cel mai important lucru) si fericita, cuminte si desteapta, sa ne aduci numai bucurii in viata.
Si a trecut exact 1 an, acum un an, pe 29 ianuarie 2008, la ora 22.30, am strans la pieptul meu si i-am sarutat obrazul drept pentru prima oara celei mai frumoase fetite din lume. LA MULTI ANI! printesa mea, fetita mea iubita, piersicuta mea, asa cum imi placea sa-ti spun in primele luni de viata.
Sa ai o viata linistita si usoara la fel cum a fost si nasterea ta.







Mari de Daria Maria(29.01.2008) Povestea Darului plangacios

sunt tot mai mare


odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

POZE DARIA

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1980 spune:

sa va traiasca cavalerii si printesele. va pup.

Mergi la inceput