FIV 187

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns @dodo@ spune:

ioana, imi pare rau ca treci prin momente atat de grele, dar imi place ca esti optimista.Te pup si te imratisez.

Din pacate trebuie sa vin si eu tot cu vesti proaste, sunt foarte dezamagita, am dureri ca la CM si au aparut si primele picaturi. Mersese atat de bine totul incat nici nu credeam ca nu voi reusi. Oare din cei trei de ce nu a vrut sa se prinda nici unul? Dar pana marti cand merg la hcg mai e o mica speranta.
Fetelor, voi a-ti mai auzit fete care dupa sangerari sa le fi iesit testul pozitiv?
Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabita78 spune:

MAGDITA, vreau sa fiu scrisa si eu pe lista: ALINA si DORINEL - GABRIEL.
ITI MULTUMESC DIN SUFLET!

IOANA, nu pot sa ma exprim cat de rau imi pare!
Curaj si fruntea sus!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Evy28 spune:

Ioana sunt alaturi de tine .
Fii tare . astea sunt incercari peste care trebuie sa trecem.

Fetelor stiti cumva in ce zi se face transferul de embrioni congelati ? sau nu conteaza ?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lindutza spune:

Ioana,i-mi pare nespus de rau,dar cum zic si fetele poate totusi , totusi............!!!!

Dodo,i-ti tin pumnii strinsi tare!!!!!

Eu vreau sa va spun ca azi am fost la ecograf in ziua a 9-a endometrul am uitat cit mi-a zis dar am cite 5 foliculi pe fiecare parte cei mai mari sint deja de 17mm.Am intrebat daca e ok si mi-a zis ca e perfect cum trebuie nici prea multi nici prea putini si ca simbata mai merg la un ecograf si daca totul merge bine luni facem punctia si miercuri ET.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimi_m spune:

Ioana, eu totusi sper ca te inseli, ca testul nu e bun...mi-ai dat multe sperante ca se poate si acum
de ce sunt atatea cazuri de oprire in evolutie ? Ce putem face sa ne ferim ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia77 spune:

Dodo te rog sa fi optimista in continuare....
Lindutza tinem pumnii stransi sa fie bine
Ioana iti mai spun o data cat de rau imi pare...poate cine stie....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimi_m spune:

Eu in timpul in care astept sa fie totul Ok si sa incep procedura, am "rascolit tara si europa "sa gasesc gravibinon. Se pare ca nu se mai fabrica nicaieri, ca se gaseste accidental cate o fiola la cineva care a reusit si nu mai are nevoie (eu am gasit o fiola la Oradea).
Am eu un fluturas pe creier ca nu este suficienta sustinerea cu "bilute" de utrogestan.
Dupa lungi cautari, se pare ca se gaseste in Pakistan, costa 13 USD fiola si am sa incerc sa fac rost dar nu e usor .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns @dodo@ spune:

aurelia, parca si tu spune-ai ca ai avut pete inainte de hcg, nu?Incerc sa fiu optimista, multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Buna fetelor,
Voi stiti daca gonalul se tine in frigider? Mie dr si farmacista mi-au spus ca nu, dar pe prospect scrie pana la 25 grade si in casa sunt cam 28, sa il bag in frigider?

Ioanatugs imi pare sincer rau

"Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele."
Les Brown

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

iuca - gonalul se tine in frigider.

Catalina

Mergi la inceput