Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (97)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Camiiii...bine ai revenit! Am scris "ai revenit",nu care cumva sa dispari din nou!




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata
Cami bine ai revenit...ce mai faceti?
Miho cand pleci?Si eu am poze la mirese
LA MULTE LUNITE INAINTE PTR BEBELUSII
Tudor
Mattia
Stefania
LA MULTI ANI PTR MAMICA
Adalia

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Buna dimineata!
Roxxy
Miha,multumesc! acum dschid mai rar PCul,inainte il lasam deschis pentru refresh intr-un moment de pauza (filme nu urmaresc decat extrem de rar,ma mai uit la stiri si astea fara prea mare contact vizual )
Mergem des si la tara unde ne simtim f. bine, acolo chiar nu il mai deschid cu zilele


Noi crestem bine si frumos, este si ea o nazdravana, vorbeste muult , exploreaza lumea mai mult din brate (deja de ghidoneaza catre unde vrea sa ajunga), este f. sociabila cu toata lumea, face "pa" si imparte zambete cuceritoare la toti de pe strada...

Sper sa intre si Adina sa ne spuna cum se mai simte

O zi placuta tuturor!


mami de Sebastian si Stefania


" Life is a journey! Enjoy the trip!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

ADALIA

Anca,multumesc de intrebare! in curand iti calc pe urme, ma intorc la serviciu din septembrie.Daca la Sebastian de abia asteptam (s am inceput mai devreme), acum m-am obisnuit si acasa si cred ca vreo luna o sa-mi fie greu
Acum sa vedem pe unde vom mai haladui astazi, ca ploua

mami de Sebastian si Stefania


" Life is a journey! Enjoy the trip!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Cami este f bine la servici ,simt ca fac ceva si ptr mine,poate suna egoist dar asa ma simt ....

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mykidutza spune:

Neata la toate mamicile si la toti puiutii.
Ati scris ceva in week-end.Dar am citit tot.
Eu va spun ca incet incet ,incep sa-mi revin din socul psihic prin care am trecut.
Am petrecut un week-end superb in compania nepotelei mele si a fostei cumnate,nu dati...chiar daca ea a divortat de fratele meu eu pastrez legatura f stransa si le iubesc ffff mult.
Ca sa va spun pe scurt dr-ii mi-au spus ca mai am 6 - 10 luni max, cancer cica, si deja au trecut 4 luni de cand mi-au spus, timp in care am trecut prin diferite faze psihice,naspa tare de tot.
De aceea nu am mai intrat atat amar de vreme,nu suport sa-i fie mila cuiva de mine.
Dar acum sunt ok , am inceput lupta cu dreptul .
Asa ca va pup si sunt fff sigura ca o sa va stresez muuuulta vreme cu mess pe aici.



Geta o mamica SUPER FERICITA!
http://www.onetruemedia.com/shared?p=5c2c9044d7fc1e7919f54e&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url
http://www.webshots.com/um?s=confirm-103443970-8fc9eff528/all

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Geta m-a luat cu lesin ,nici nu stiu ce sa iti spun,imi pare atat de rau si daca ia nevoie de ceva sunt aici

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mykidutza spune:


MULTUMESC DIN SUFLET!
Dar credeti-ma ca nu vreau sa mai aud de pareri de rau sau compasiune.
Eu zic ca am depasit faza aia naspa in care trebuie sa accepti ideea,pusul a o mie de intrebari de genul 'de ce?' samd...Nu mi-o lua in nume de rau Ancuta...
Am pus poze noi din week-end sa vedeti ce nepotica superba am,sunt asa mandra de ea de nu mai pot.
Sper sa se vada ca nu ma prea pricep si Robert al meu se crede trompeta toot striga ''ta - ta - ta- ta ''.Cred ca o sa-l sun pe tati sa-i dea papa ca mami e doar de decor pt joaca.

quote:
citat din mesajul lui ancadragoman

Geta m-a luat cu lesin ,nici nu stiu ce sa iti spun,imi pare atat de rau si daca ia nevoie de ceva sunt aici

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria



Geta o mamica SUPER FERICITA!
http://www.onetruemedia.com/shared?p=5c2c9044d7fc1e7919f54e&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url
http://www.webshots.com/um?s=confirm-103443970-8fc9eff528/all

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

Geta, un singur lucru iti spun: LUPTA! Sa nu te lasi doborata, sa faci tratament chiar daca doctorii nu iti recomanda, sa te interesezi TU despre ce poti sa faci si apoi sa ii intrebi: daca as face asta, ar fi bine? Daca te lasi pe mana lor, nu iti spun nici jumate din ce ai putea face.
Mama s-a operat de cancer anul trecut, si toti doctorii la care a fost inainte de operatie i-au zis ca 99% e doar un chist, doamna...
Noroc ca a insistat ea, ca acum murea de "chistul" ala.
Si gandeste pozitiv. Suna ca un cliseu, dar asa trebuie sa faci! Te pe tine si pe Gabriel si mult noroc si sanatate!
Daca pot sa te ajut cu ceva, nu ezita nici o secunda sa ma intrebi, ai inteles?

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


POZE
www.youtube.com/watch?v=x9cURJc01dc" target="_blank">De-a busilea...in felul meu!
Copacul De Hartie
Dar din dar se face rai: Ajutati-l pe Stefanel!
MUAHAHAAAHAA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mykidutza spune:

Daca intrati din curiozitate si va uitati la photo cu Robertel al meu as vrea tare sincer niste pareri de-ale voastre.
Am obs ca sunteti asa experte...Spun asta datorita faptului ca eu datorita voua am invatat fff multe in ceea ce priveste cresterea unui bebe,cum sa-l hranesti...si multe altele.
Dar cand citesc atat de multe despre bijuteriile voastre si vad ca la al meu de ex desi va implini 8 luni pe 30 si nu are nici un dintisor sau ca nu vrea sa mearga de-a busilea doar daca ii ridica mami fundul imens...in premergator merge doar lateral sau cu spatele.In patut face ravagii nu sta locului o secunda,se invarte ca limbile de la ceas se apuca de margini sa se ridice iar daca ma intorc cu spatele la el e jale mare...striga tot timpul dupa noi,ceva de genul 'e e e e'
dupa care face ''hei hei ehei'.Loveste foarte tare cu picioarele ca ma intreb oare nu-l doare deloc?
Mananca orice ii dau,i-am dat si ciorbita,si gratar peste,piept.
Imi pun tot felul de intrebari.Dr-ii spun ca e super ok.

Geta o mamica SUPER FERICITA!
http://www.onetruemedia.com/shared?p=5c2c9044d7fc1e7919f54e&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url
http://www.webshots.com/um?s=confirm-103443970-8fc9eff528/all

Mergi la inceput