Clopotei de Ianuarie-Februarie 2008 (73)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

zuze buburuze, ca s-a hotarat pentru maine?eu voi pleca destul de devreme de acasa .ramane cismigiu la 17 ? laura ,poate ma anunti si pe mine maine ce ati decis. daca pot, mai intru putin mai tarziu

Matei-Florin 24.01.2008


MATEI LA 5 LUNI
POZE SI FILMULETE
1001 MODURI DE A DORMI
ALBUM ZUZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
citat din mesajul lui ceska777

Jelimoni,
am vazut poze de la intalnirea cu Mitsu. Asa imi vine si mie sa il strang in brate pe Robert. A adormit asa brusc la final?
Ce faceti voi in sapt 4-8august, sunteti cumva in concediu sau la Sibiu? Noi vom fi undeva intre Sb si Bv la Arpasu si poate facem o excursie de o zi in Sibiu sa le arat orasul. Nu stiu cand dar sper sa mergem in Sibiu... pot sa il giugiulesc si eu pe Robert in direct?

LA MULTI ANI clopoteilor sarbatoriti AZI!



Ceska, mamica de Benji
mic si scump - 6 LUNI (23.12.2007)


Filmulete!!!
http://www.youtube.com/watch?v=I9mc8EEY2yk
Poze NOI incepand de aici...
http://good-times.webshots.com/photo/2509202920102658297NxFUSi

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113744
Am venit pe lume...asa a intrat Benji in viata noastra

--------------------------------------------------------------------------------



ceska!! cum sa nu!!!o sa fiu in sibiu ca tocmai in 5 august vine si sora mea din olanda!te astept cu drag!!! 0722480066 tel meu|!sa-mi dai un semn ok?



MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
BOTEZ SI FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

stoisor...da as putea veni intr-o zi..nu cunosc avrigul da daca ma ghidezi la tel te-oi gasi...
poate facem figura sapt asta, ce zici?

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
BOTEZ SI FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

MITSULE mi tare ciuda ca am uitat sa ma uit la filmul cu conrad cand radea in hohote..l=-ai pus pe site??REAU SA-L VAD!!!Chiar asa lipicioasa sunt? si nicu mai zice ca seamana robert cu mine ca tot timpul vrea atentie..

intru pe la tine prin poze poate poate gasesc filmul,...daca nu sa-l pui bine?

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
BOTEZ SI FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



seara buna zuzici

am ajuns si noi mai devreme de la tara cu bitzi tare obosita caci a avut zi de piscina si zbenguiala!! am imbaiat-o si culcat-o caci nu se mai putea! aveti aici DOVADA

eu sunt de acord cu ora 17 cismigiu!! care se mai baga??? mai ales ca voi ramane fara masina cateva zile .. sotu' baga masina in service si imi va lua masina mea .. asta ptr ca marti pleaca din oras si se intoarce abia vineri .. si va trebui sa ma descurc "perpedes" .. cu taxi mi-e mai greu mai ales cu bmwul lui bitza ..

soooo????? cum ramane?

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

BITZI CRESTE MARE

BEBE EVA MARIA
POVESTEA NASTERII

CLOPOTEI SI ZUZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

jelimoni, clipul il gasesti aici, nu am avut timp azi sa il pun, abia acum l-am uploadat. Si da, esti lipicioasa Dar asta e un compliment! Pupici tie si la frumusetea mica!

So, AICI gasiti un clip cu C. de ziua lui de 6 lunite, cand a ras cum nu a mai ras niciodata, ca un copil de doi ani! Hihihi!


Lavi, de baby Conrad

Filmuletse + POZE STUDIO & BOTEZ

www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem mari!
www.youtube.com/profile_videos?user=lavibebe" target="_blank">Clipeli
NOU!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

Ellenuta, la 17:00 la Cismigiu is fine with me, ma bag. Btw, am vazut poze cu Bitzilina in piscinuta, ce mai tzatzicile are, hihihi, e o grasuna mica si rasfatata si frumoasa foc! Ii trimite C. o bezea


Lavi, de baby Conrad

Filmuletse + POZE STUDIO & BOTEZ

www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem mari!
www.youtube.com/profile_videos?user=lavibebe" target="_blank">Clipeli
NOU!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ven spune:

Mitsule, Conrad e absolut senzational! Am ras si eu cu el in hohote, mai mai sa-l trezesc pe Mathias!
la razaciosu' mic si la mami a lui plimbareata, care a cam dezertat de pe la noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:

quote:
citat din mesajul lui Mitsu-bishu

jelimoni, clipul il gasesti aici, nu am avut timp azi sa il pun, abia acum l-am uploadat. Si da, esti lipicioasa Dar asta e un compliment! Pupici tie si la frumusetea mica!

So, AICI gasiti un clip cu C. de ziua lui de 6 lunite, cand a ras cum nu a mai ras niciodata, ca un copil de doi ani! Hihihi!


Lavi, de baby Conrad

Filmuletse + POZE STUDIO & BOTEZ

www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem mari!
www.youtube.com/profile_videos?user=lavibebe" target="_blank">Clipeli
NOU!



Doamne cat e de dulceeeeeee!! iti vine sa-l papi. ma topesc toata cand aud bebici razand asa!!

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

BITZI CRESTE MARE

BEBE EVA MARIA
POVESTEA NASTERII

CLOPOTEI SI ZUZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ven spune:

Ellenuta, Bitzi e mortala in piscina si in scaunel, si.....toata toata fata lui tati. Dar stii asta deja, nu?

Mergi la inceput