Ghid de supravietuire

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Luminita, bun venit si sarcina usoara!
Inca nu a aparut articolul. Asteptam si noi cu nerabdare.



Laura de shtrumphi gemeni, Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi

Poveste cu shtrumphi , Cugetari gemene

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexas spune:

eu sunt mama de gemeni de o fetita si un baiat de 8 luni sunt cuminti dorm singuri in camera si patuturi separat de la sase luni nu mai mananca noaptea de la doua luni ziua ii pun in tarc pe amandoi si se joaca, isi respecta orele de somn si de mancare , baita facem pe rand mancam cu doua lingurite acuma merg cu rotobilele sunt haiosi , e super idea sa cunoasca viitoarele mamici ce le asteapta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexas spune:

scuze ca te intreb laura25 dar spunem te rog cum pot sa imi pun si eu poze cu gemeni mei mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Alexa, trebuie sa iti faci cont pe un site care iti permite sa pui poze public ( flicker, webshot, shutterfly etc). Pui acolo poze, le faci publice sa e putem vedea, apoi mergi la Profil personal si la semnatura pui link la pagina unde ai pozele. Sau iti poti face album aici, pe DC. (vezi ca e un link in staga 'Album foto').
Uite aici, La FAQ, gasesti mai multe subiecte despre cum se pun poze.



Laura de shtrumphi gemeni, Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi

Poveste cu shtrumphi , Cugetari gemene

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexas spune:

mersi Laura acuma am intrat si sper sa reusesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalina2x2 spune:

unde este articolul??????.....
Mor de curiozitate!!!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valeria72 spune:

Inca mai asteptam articolul cu nerabdare..... o sa ne fie tare folositor celor ce avem pt prima data copii si mai ales gemeni



17+

Cat de mari suntem

Asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

www.desprecopii.com/info.asp?id=1463" target="_blank"> A aparut articolul!!!. Astept si continuarea.



Laura de shtrumphi gemeni, Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene,
Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi

Poveste cu shtrumphi


'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Multumirile nostre pentru materialul excelent care l-ati facut impreuna cu Witchie. Important este ca sfaturile voastre vor fi citite de generatii urmatoare de mamici de gemeni si ca solidaritatea DC este un fenomen de care suntem mandri.

In zilele urmatoare vom publica si restul din serial - cine are pozici cu gemeni - sa trimita la mirela@desprecopii.com ca sa ilustram articolele urmatoare.

va pupa




Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalina2x2 spune:

am citit articolul!
mi-au dat lacrimile, m-a facut sa retraiesc inca o data momentele alea minunate, de nedescris.. momente care pareau atunci ca nu se mai termina, asa de greu mi se parea ca e... momente a caror amintire acum imi indulceste sufletul, care ma fac sa realizez ce comoara am acasa, ce bogata sunt!...
cine mai e ca mine?!? asta e raspunsul pe care-l dau gurilor care ma compatimesc pe strada... care imi spun:"saraca de tine, ce greu iti e.." da, poate ca e greu, dar frumusetea de a avea asa o minune in viata ta depaseste orice.
alte voci, cand trec pe strada, soptesc cand ma vad:"Doamna, ce bogata sunteti!" - asa e!!!

asteptam si continuarea, ca eu zic sa nu "privam" taticii de sfaturile dedicate LOR, in special...

Mergi la inceput