Mamici din Arad...! (102)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Clau. Multa sanatate si fericire alturi de cei dragi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

LA MULTI ANI, CLAU!Sa fii sanatoasa si mereu fericita alaturi de toti cei dragi tie!
Mamaaaaaa, ce mi/ar place si mie sa fiu la o ferma din aia!!!!!!!!!!

Anca , mami de Alex
Poze
"Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului."
Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

La multi ani Clau! Sa fii fericita si sanatoasa alaturi de cei dragi tie(adica si de noi)!!!

Flavia, m-am delectat cu pozele ce le-ai pus. Minunat cocediu o sa aveti acolo. Toate arata super bine!




Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Clau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Mai ce si-a schimbat Adelina programul...s-a trezit la 8,30, la 11 a iesit cu Adina afara, la 12,15 mi-a adus-o dormind si am pus-o in patut, la 14 s-a trezit. Pana acum la 14 o culcam de amiaza.
Of, nu mai pot lucra nimic...



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Clau, La multi ani si tot ce-ti doresti sa ti se implineasca!

Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Am fost in parc cu copiii. Iuliei i sa pus pata de ceva vreme ca trebuie sa manance hot dog ca ea n-a mancat niciodata. Am gasit la Kaufland ceva cremvursti si i l-am pus cu ketchup intr-o felie de paine. S-a declarat multumita. Pizza n-au vrut sub nici o forma, cred ca s-au saturat. Numai ce-am ajuns acasa, mergem la dusulet si la nani. Noapte buna!




Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ada, si Calin a trebuit sa-i cumpere la Dragos cremwursti de la Kaufland, chiar ne intalnisem cu Gabi si Tudor atunci, mancau Dragos si Tudor de numa.

Am fost cu Adelina la control (sper sa fie ultimul) si a zis dr. ca-i ok, sa o spal cu ceai de musetel dupa kk si sa-i mai pun Betadine...sa mai merg doar in cazul ca observ ceva in neregula (sper sa nu fie cazul).



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Pe la 17 vine Miha cu piticii la mine. Cine mai poate veni? Fac gogosi... Va rog frumos...care n-aveti program si aveti cu ce ajunge la Mandruloc, sunteti bine venite!




Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Alina m, mi-a ajuns primul colet LR, asa ca tre sa vii dupa rochie.
Aaaa...am si inghetata, de vreo 4 feluri. V-am convins?




Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput