nasterea Alexandrei - minunea de la Doamne-Doamne

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Maitreyi sa va traiasca printesa si sa fie sanatoasa!

Anna de Ioana Maria 11.07.2008
printesa noastra povestea nasterii
www.totsites.com/tot/ioana-maria" target="_blank">pagina mea web www.onetruemedia.com/shared?p=676cf86b3431cbc69b663e&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">could this be love
jos kg!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

frumoasa poveste. sa va traiasca bebelusa!

_

Marina de ANA SOFIA 05.08.08
Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

maitreyi Dumnezeu sa va binecuvinteze pe toti 3 si sa va ocroteasca! Mi-au dat lacrimile citind scurta ta, dar extrem de frumoasa poveste.
Ma emotionez de fiecare data cand citesc sau aud despre povestea venirii pe lume a unui copil.
Pe lumea asta nu exista fericire mai profunda decat aceea de a fi mama. E si suferinta, dar orice efort e rasplatit cu varf si indesat.
Sa iti spun o chestie: pe 17 iunie 2008 finalizam dosarul pentru FIV si urma sa incep procedura, iar pe 17 iulie 2008 faceam embriotransferul cu floricica de 5 celule ce azi are peste 7,500 gr si 67,5 cm si raspunde la numele de Victor


Gigelica(Lucia),mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=6" target="_blank">Votati mutzunelul ratuscut -poze Dy1 si Dy2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

multumim mult, mamica de piton

merita clar orice efort bebelusii nostri. Dumnezeu sa ii binecuvinteze pe toti!

alexandra are 1 an si 1 luna, merge, vorbeste pe limba ei, e vesela, e dragalasa toata. e o terapie sa fii prin preajma ei si multumesc Celui de Sus ca ne-a oferit-o sa o crestem

-------


mamica fericita de Alexandra


-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008




Mergi la inceput