Puiuti de Randunici 2008!! (55)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

tuchi uite aici. iar afara nu il scot fara baticut macar, pe motiv de soare si vant...

-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida

Maria cea mai fericita mamica de bebe Tudor Stefan (26.02.2008)

POZE

POZE BOTEZ

minunea mea

asa creste strumful mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

l-am vazut pe bb de maria ce frumos papa singur si printesa lui kitzy frumusica!

tuchi daca vb serios cu: "VREAU SI EU UN BARBAT BINE CARE SA FACA MASAJ ANTICELULITIC!" te pot ajuta cu nr unui prieten care mi-a facut mie refexo si face masaj. a lucrat la plaza inainte, la wellness si le facea masaj la toate pitipoancele gen ana lesko, gina pistol etc! si e dragutz.

ROXANA, mami de AMIRA (16.03.2008)
pozici
pozici noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Tuchi, sa stii ca are tipul asta o forta in el, m-a rupt azi, nu gluma! dar i-am zis sa vina cand e si sotul acasa , nu de alta, dar sa stea el cu copiii

Maria, ce baiat mare ai tu acolo, cum tine lingurita!



Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

roxana, bubu

-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida

Maria cea mai fericita mamica de bebe Tudor Stefan (26.02.2008)

POZE

POZE BOTEZ

minunea mea

asa creste strumful mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Hello, se pare ca am inceput sa descoperim ca avem si picioare!
Clau bine ai revenit si La Multi Ani pt Sanziana!

http://community.webshots.com/user/cleme74

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Kya,LMA Sanzienei
Cris,Kya,Ursule-nu ati vazut postarea mea???Ce ziceti,puteti in 1 august?Am vorbit si cu cei de la Bran si mi-au zis ca pentru 27 iulie mai au doar o singura camera,iar pt 1 august 3 camere(ca 2 camere au pt unii din Constanta,dar care nu se stie sigur daca vin?!)!Ea mi-a zis ca nu are pe nimeni in data de 8 august si daca nu vrem atunci sa inchiriem toate camerele,fara altii pe acolo...pretul e de 100 ron pe noapte iar la frate,la pel-flora e 120(asta nu vrea sa lase nimic)!Hotarati-va ce si cum!
Kya,a zis ca daca se sta 5 nopti ia 80 ron!
Cam atat...sunt franta de caldurile astea


Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008
POZE



Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Sunt f suparata! David a fost killerit azi-noapte de un tzantzar care l-a muscat de fata. Are 7 semne urate de tot... Mai are 2 pe o manuta si unca unul pe cealalta...

Ioana si David, cel mai scump martisor (01.03.2008)

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ioana, nasol...da-i cu fenistil sau cu galbenele...oricum nu se va scarpina si o sa-i treaca, stai linistita! Mama lui de tzantzar

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

ioana, sarmanul David! am patit si eu cu Tudor intr-o noapte...cred ca era deja in patut cand am pus eu plasa deasupra...

-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida

Maria cea mai fericita mamica de bebe Tudor Stefan (26.02.2008)

POZE

POZE BOTEZ

minunea mea

asa creste strumful mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Am intrat azi pe forum, am citit, dar uitasem ca vroiam sa-i raspund Simonei: in principiu putem sa venim si in august. Singura problema este ca randunoiul va trebui sa plece in voiaj pe la mijlocul lui august, si inca nu stim cand exact. Dar nu cred sa fie chiar la inceputul lunii.
Pretul mi se pare ok - nu o sa stam chiar 5 nopti ca sa fie 80 RON, dar nu-i nici o problema. O sa-ti zic precis cate, in caz ca trebuie facuta rezervarea.
Ramane atunci pentru inceputul lui august?
Ca noi pana atunci o sa mai mergem la Predeal.

In alta ordine de idei - M-AM TUNS! Mult mai scurt de cum eram pana acum. Motivul este caderea masiva a parului, pe care o experimentez de vreo saptamana De ce naiba, nu stiu. Cert e ca trebuia sa fac ceva pana nu ramaneam cheala. Nu am avut curajul lui Naty sa ma tund 0 - e tuns rotund pana pe la baza gatului.

Multumim pentru urari. Aici niste poze facute azi.




Kya mamica de Sanziana mica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput