Colectia de toamna-iarna (203)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Intalnire : eu as opta totusi pentru ora 20, sa nu ne mai prinda 12 noaptea pe acolo, nu de alta dar unele dintre noi se trezesc la 7 a doua zi sa mearga la servici.

Azi sau maine?
(pe principiul bate fierul cat e cald)

catutza conopida sau broccoli nu-i plac? Si astea merg la diaree daca nu e chiar grava (cum e cazul Biancai)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Buna de dimineata.
Am auzit combinatia terasa, diamante, fete si am sosit.
Maine ora 20,30, zic, sa fie o tara mai devreme, Ambiance Cafe, fata aci' prezenta duce cascavalul in avans. suneti numarul de persoaner si ma arunc precum Harap alb in automobil.
Asa acum sa va povestesc ce am facut aseara. Se preconiza o masa in doi, dupa vreo cateva ore eram 15, adica noi si familia, familia insemnand nasii, nasul cel mic cu iubita, 3 perechi de fini si o pereche de prieteni....Superb, sotul m-a aprovozionat cu sampanie pe gustul meu, pentru amatoare, Moet Chandon Nectar Imperial, este geniala, preferata mea. Banuiesc ca a sperat acces la domana in cauza, adica moi, din pacate s-a sfarsit neplacut, caci doamna s-a cherchelit de la sampania, iar sotul a fost anuntat la 12.oo noaptea ca la 3,30 pleaca in misiune, ma rog, vom recupera seara pierduta. In fapt ne-am incadrat in tiparul noptii nuntii ca nici atunci nu am prestat nimic de oboseala, abia nea-m indurat sa facem un dus scurt.
Am primit o gramada de cadouri de casa, desigur nu pentru casa mea, care este depozit de jucarii, dar la viitoarea casa, cu zona de discutii aferenta, vor merge de minune.
Acestea fiind spuse ma duc sa imi beau cafeaua de dimineata.
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Mitzo las' ca faina petrecere si asa!
Eu sunt chiar curioasa cata lume presteaza de fapt in noaptea nuntii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

maine, miercuri, ora 20:30 ambiance cafe ramane batut in cuie. s-ar putea sa avem si o surpriza placuta. secreta desigur.
deci: eu, mitza, mdt pana acum pt maine.


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Si io, si io!!! Ca am vb cu Adila si a amanat plecatul la Bacau.Parca avea incotro...

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mitzo, deci ai pastrat traditiainceputa acum 6 ani de a nu face nimik in noaptea cu pricina.Zi multam fain ca nu ai dat licenta a doua zi, ca atunci, la nunta.

Lavi, ba io am facut manevra in noaptea nuntii, asta dupa fix 3 ore de jacuzzi cu sampanie si piscoturi.

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Ok deci ramane maine, miercuri, ora 20.30, Ambiance Cafe, str. Radu Beller, 4 persoane deocamdata, adica eu, Anda, Lavi si Noki. Rezervarea o sa o fac maine dimineata, asa ca astept inscrieri.
Le pun pe lista si pe Miri din oficiu, ca stiu ca vine si Corap, ca a zis ca poate saptamana asta
Tania nu ignor numai ca orice deplasare in aceasta perioada este exclusa, caci ne apropiem de concediu si sotl e la limita cu timpul.
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Neata!!

Noki ,bine c-a venit !!:)
Catutza ,sanatate multa Biencutei !!
Bic ,bine-ai revenit ,asteptam poze .

La intilnire n-am cum sa vin ,ca de obicei ,n-am cu cine lasa plodul ,plus ca maine dupa amiaza mergem la dr ,sa-l vada inainte de concediu ,iar astazi la oftalmolog ,am impresia ca ii ,,fuge'' un ochisor .
Corap ,bafta la analize !Asteptam poze .



Fug cu piticu' pana la Carrefour ,oricum pe ploaiaasta n-avem ce face ...

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada


Iulie-August 2008

www.onetruemedia.com/shared?p=4735f6859c47291132f727&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Al II-lea an de viata (montaj )





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Am pus niste poze cu piticu' inotand in cada cu colacul :) ,se pregateste pentru mare :http://s211.photobucket.com/albums/bb185/Madutza10/iulie%20-august%202008/

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada


Iulie-August 2008

www.onetruemedia.com/shared?p=4735f6859c47291132f727&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Al II-lea an de viata (montaj )





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

lavi, multumesc pentru poze m-am indragostit iremediabil de slovenia. ca ai intrebat de noi, sunt foarte necajita de cateva zile bune matei nu mai vrea sa manance, a inceput prin a reduce cantitatea de lapte baut din bibe, apoi nu a mai vrut deloc, apoi a refuzat sanul, ( el papa mixt) mi-am dat seama ca de la galactogil nu mai vroia sa suga.acum suge insa nu am decat 30-50 ml lapte pe masa, a slabit ...nu vrea ceai, i-am schimbat laptele nimic nimic..sunt foarte suparata, cred ca ma duc la spital.Nu are rosu in gat, nu are alte simptome, el e vesel si nu doarme cam de loc.

sanatate multa bolnaviorilor

Distractie maxima maine pentru vesel.
va


Mergi la inceput