Casnicute sexy (176)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Am vazut pozele gataaaaa
Sar'na de PM Alina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

salutare.
multumim mult de urari. le intoarcem inzecit!
vad ca a dat miha tortul de dimineatza...asa ca nu ma mai stresez!
dau o bere, un suc....ce vrea fiecare.
petrecerea a fost reusita, doar ca acum stef are febra si e rosu in gat!asa ca...nasol!
poze...zilele viitoare.
ma cheama datoria.va pup!

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

salutare.
multumim mult de urari. le intoarcem inzecit!
vad ca a dat miha tortul de dimineatza...asa ca nu ma mai stresez!
dau o bere, un suc....ce vrea fiecare.
petrecerea a fost reusita, doar ca acum stef are febra si e rosu in gat!asa ca...nasol!
poze...zilele viitoare.
ma cheama datoria.va pup!

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

salutare.
multumim mult de urari. le intoarcem inzecit!
vad ca a dat miha tortul de dimineatza...asa ca nu ma mai stresez!
dau o bere, un suc....ce vrea fiecare.
petrecerea a fost reusita, doar ca acum stef are febra si e rosu in gat!asa ca...nasol!
poze...zilele viitoare.
ma cheama datoria.va pup!

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
citat din mesajul lui diadaniela

neata!


A venit Banana! Yes yes...




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Gabi,inca un tort nu e niciodata prea mult.

Bey circarilor cum fu spectacolul?

Vazut poze cu o burticoasa sexi si fetite frumoase foc,Alexa si Maria.






Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

miho. tot nu mi-ai zis, ti-a plecat baiatu'? tot la "pensionari"?
georgi, parca ai zis, da' am uitat, voi unde ati fost?

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
citat din mesajul lui alexa si mami

miho. tot nu mi-ai zis, ti-a plecat baiatu'? tot la "pensionari"?

Daaa...a plecat de vineri.
Totul e bine si frumos pana seara la culcare cand il apuca dorul de noi si plange. Aziui mi-a cerut-o pe Amira la telefon ,a zis ca-i este dor de ea...
Cred ca miercuri o sa vina acasa cu cumnata mea si o sa mai mearga o tura cu noi.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

azi era sa scapati de mine
am fost la parcul de distractii cu astia mici, toate bune si frumoase pana cu 5 min inainte sa plecam cand ruxi a vrut sa se "dea" in niste umbrelutze care se invarteau super repede si cand erau sus cand jos(era prea mica sa se dea singura sau doar cu alex asa ca am insotit-o eu) ...ea n-a avut nimik...multumesc lui Dumnezeu ...dar eu zau nici acum nu mi-am revenit.nu apucasem sa mananc nimik doar bausem o cafea si de la atata invarteala si nemancare m-a apucat o ameteala, o stare voma...imi scazuse tensiunea rau de tot...abia, abia mi-am revenit...am jurat ca nu ma mai urc in invartitori din astea in viatza mea
sotul meu se si speriase cand m-a vazut ce fatza am am intrat repede in primul mc, am luat o cafea am bagat doua pliculete de zahar asa in gura sa-mi revin apoi am mancat ceva...si mi-am revenit cat de cat...dar nu va zic cum se uita lumea la mine..cred ca dadeam ochii peste cap ca aia drogati
eu nu cred ca pot sa stau nemancata...asta e figura...nici cand eram gravida...n-am avut nimik...doar ca daca nu mancam cateva ore lesinam
asta sa-mi fie invataturade minte...sa nu mai plec asa pe strada...ca altfel...scapati de mine
va pe toate eu sunt pe=aici...voi pe unde umblati?

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Monule,m-ai speriat si pe mine mai fato! Bine ca ai reusit sa papi si ti-ai revenit,mititica de tine.
Auz' la ea...atata mancalau ce face in fiecare zi si ea sta nemancata...ntz ntz ntz...




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput