Gravidute si mamici de Constanta (27)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

a fost fooarte frumos la botez....mai ales locatia...asa multa verdeata, liniste si aer curat de mult n-am mai vazut la vreun local...Pacat k n-am avut timp sa fotografiez fiecare coltisor..
toti invitatii s-au simtit excelent....a fost foarte relaxant si odihnitor, desi ne asteptam sa fim franti de oboseala...
aici puteti vedea cateva fotografii
Botez Briana
andreb: multumim k ai fost alaturi de noi

Madalina+Darius Cristian (14.12.2006)+
Briana Amelia (08.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo_miha spune:

Felicitari Madaluta,sa va traiasca mica crestina! Frumoase poze,frumoasa familie!

Mihaela si Teodora Ioana (29.09.2007)
printesa mica
http://community.webshots.com/user/jojo_miha
concediu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Va multumesc pentru urari, dragele mele!
Hmmmm.... azi am schimbat si io prefixul.... Ar trebui sa fac cinste, dar ma ascund de caldura... si nu m-am hotarat daca sa ies pe undeva sau nu...
Aseara am venit, dar inca ma simt obosita de pe drum.... e frumos, da' greu cu burta mare...
www.flickr.com/photos/12628432@N06/sets/72157606160141325/" target="_blank">aci doar cateva poze din concediu.
Maine merg din nou la munca....

Daria si Madaluta, sa va traiasca micutele crestine!
Bavi, e cam micut colul... trebuie sa ai grija, asculta sfatul dr!

26+


Mami de Sebi (04.02.2004)


www.youtube.com/watch?v=RYMC822iT4I" target="_blank">CITY OF ANGELS
"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AndreB spune:

LA MULTI ANI, ALINA!(mav) Sa fii sanatoasa, iubita si fericita alaturi de familiuta ta! Sa te bucuri de realizarile, cat mai multe si importante ale copilasilor tai si nastere usoara!
Si a propos de cinste, las-o mai moale acum ca esti si cu burtica, sa faca altii mai in putere (de fapt ma refeream in primul rand la mine ca am si eu aniv. la sf lunii, pe forum s-a creat o confuzie atunci cand am zis ca iau bilete la teatru de ziua mea, caci le-am luat cu o luna inainte, sa nu pierd spectacolul. Oricum, felicitarile le-am primit atunci spontan, si tortul il dau peste 2 sapt)

Madalina, n-ai pentru ce sa-mi multumesti, a fost placerea mea, intotdeauna merg la botezuri, nu stiu de ce, imi da un sentiment aparte, iar la al vostru a fost frumos: copii frumosi, parintii la fel , era chiar pacat sa lipsesc. Ti-am admirat atunci sandalele, dar nu te-am intrebat de coafura, f reusita: unde ai fost sa-ti faci?

Mama lui Matei (5 nov. 2007)
[[URL=http://family.webshots.com/album/562151171ZHVSEO][/URL]Matei[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Andreea, merci! Da' de ce sa nu ne cinstim noi si acum si peste doua saptamani?
...Chestia este ca azi am o mare lene... Nu-mi vine sa cred ca drumul de intoarcere a fost asa obositor... de ma mai simt si azi tuflita... Probabil pt ca la Cta este mult mai cald decat am gasit la munte... unde era foarte bine.
Oricum, imi astept sotul cu tortul... pe care l-am comandat special de dragul copiilor (Sebi si finuta mea scumpa, care mi-a cantat extraordinar de frumos, din proprie initiativa, la telefon "E ziua ta, nanutzo!" adaptat dupa "E ziua ta, mamico!", de am plans juma' de ora dupa, de emotie... deh... neuronu' gravid...), care abia asteapta sa sufle in lumanari...
Da' daca, dupa, imi vine cheful de petrecere... sun goarna, fiti pe faza!

26+

Mami de Sebi (04.02.2004)


www.youtube.com/watch?v=RYMC822iT4I" target="_blank">CITY OF ANGELS
"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Mada, aveti o fetita superba! Felicitari! de altfel, cu asa parinti si fratior frumosi, nici n-ar putea fi altfel! Iar tu, mamico, arati de nota 200! Tare frumos si restaurantul! unde este?





Andreea de Filip Gabriel (27.06.2007)

Am implinit 1 An

Crestem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

ALina(Mav) , LA MULTI ANI!!! Sa fii sanatoasa, sa ai un bebe sanatos si cuminte! iti doresc ca anii ce urmeaza sa fie cei mai fericiti !! Sarcina usoara in continuare!



Andreea de Filip Gabriel (27.06.2007)

Am implinit 1 An

Crestem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bavi spune:

Andicu merci pentru sfaturi!
Mav LA MULTI ANI! numai bucurii si sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daria_Ioana spune:

Madaluta, superbe poze...o familie atat de frumoasa incat transmite emotii si prin poze.
Nu am timp acum sa citesc prea mult sau sa scriu caci azi pleaca sotul si o sa il conduc la aeroport.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanalucia spune:

buna, fetelor.... am lipsit ceva vreme, dar am avut multe evenimente. ne-am mutat in apartamentul cel nou, si a trebuit sa transfer netul, asa ca a durat .. va inchipuiti. a venit abia vineri, si m-am apucat sa citesc din urma... si am ceva de citit.
deocamdata va spun ca suntem bine, ne-am botezat la cumpana, am petrecut bine, dar dupa botez iar mi se trezeste noaptea... asta ca l-am laudat la toata lumea ca dorme de la 10 la 6 am...parca imi face in ciuda
o sa pun si niste poze, ca ne-am facut un frumos
ma apuc sa citesc din urma. va pup

roxana, mami de bebe Victor Costin (13.03.2008)

nunta
croatia voiaj de nunta

bebe Victor
poze noi

Mergi la inceput