Mamici norocoase de ianuarie-februarie 2009 (24)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

m-am intors

la mine nu se vede nici o linie neagra - da asta nu cred ca e de rau.

noi ne-am cumparat un set de jucarii pentru baie - si acuma le probam sa vedem daca sunt safe pentru copil :)))))))



14+ cu Traian Carol

http://bd.lilypie.com/z4XWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchi123 spune:

mvb, de unde att "line negra" mie nici mamelonul nu s-a inchis la culoare, macar un pic deci nici vorba de asa ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchi123 spune:

...imi cer scuze pt. litera A care nu prea mai apare, s-a intamplat ceva cu tasta si tr. sa ma uit dupa fiecare cavant care contine aceasta litera(tasta)imbecila
13+Doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jasmi spune:

Fetelor, cineva de la aspirante intreaba acolo cam cat costa o laparoscopie la trompe, si se pare ca inca nu a primit nici un raspuns. Nu stie nici una din voi ceva legat de asta?

Jasmi 9+
way to go
BB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Mi-am improvizat pe birou un mic picnic.....am scos 3 felii de paine, cascaval si rosii......Doamne, imi vine sa si rad! Imi mai lipsesc tuica, brisca si cu slana!
13+

mvb3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jasmi spune:

quote:
citat din mesajul lui mvb

Mi-am improvizat pe birou un mic picnic.....am scos 3 felii de paine, cascaval si rosii......Doamne, imi vine sa si rad! Imi mai lipsesc tuica, brisca si cu slana!
13+
mvb3




Jasmi 9+
way to go
BB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

jasmi - sorry, habar nu am

14+ cu Traian Carol

http://bd.lilypie.com/z4XWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iris2002 spune:

quote:
citat din mesajul lui jasmi

Eu am asaltat-o ieri pe dr cu intrebari stupide
Prima: vedeam eu acolo pe ecran un bob de fasole (adica bebe) si inca un cerculet (care mai apoi am inteles ca trebuie sa fie acolo). La care eu: "e numai unul, nu? "

Apoi la intrebarea daca seamana cu mine, dr a zis ca seamana cu sotu, si e si brunet (ca el)

Jasmi 9+
way to go
BB



Hahaha, la noi era sotul meu cel care punea intrebarile acestea... sa fie sigur ca e doar unul. (eu as vrea trei copiii insa el doar doi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jasmi spune:

Si noi vrem 2 sau 3 ( asta al 3-lea sa fie facut mai tarziu si sa-l avem acasa cand ailalti 2 is plecati deja si au viata lor - pur egoism )

Dar sa vedem cum va fi nasterea ... si maica-mea a vrut 3, iar dupa ce am iesit eu ca un bolovan de 4 kile, s-a razgandit si asa am ramas singura la parinti

Jasmi 9+
way to go
BB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

quote:
citat din mesajul lui jasmi

Si noi vrem 2 sau 3 ( asta al 3-lea sa fie facut mai tarziu si sa-l avem acasa cand ailalti 2 is plecati deja si au viata lor - pur egoism )

Dar sa vedem cum va fi nasterea ... si maica-mea a vrut 3, iar dupa ce am iesit eu ca un bolovan de 4 kile, s-a razgandit si asa am ramas singura la parinti

Jasmi 9+
way to go
BB



eu vreau sa vad cum sunt ultimele 3 luni de sarcina, nasterea si cresterea unui sugar

dupa ma pronunt cati copii vreau...

14+ cu Traian Carol

http://bd.lilypie.com/z4XWp3.png

Mergi la inceput