Mamici norocoase de sept-oct 2008 (93)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Felicic, cum a fost la consult ieri? si ce a zis dr. T. legat de sangerari?
Eu am reusit sa vorbesc cu asistenta lui Filipescu la telefon, el este plecat din tara 2 saptamani, mi-a zis si ea ca-i pot da sms ... asa ca am schimbat vreo 2 mesaje, dar legate de placenta mea necrozata cam devreme si fluxul arterial cu notch, a zis ca nu e rau, placenta incepe sa imbatraneasca, dar atata vreme cat Gruia creste (si cum creste! ), nu e cazul sa ne ingrijoram .. Nu l-am mai intrebat in sms si de sangerarile nazale, am citit peste tot ca e ceva normal in sarcina, si atata vreme cat nu m-au deranjat cateva luni bune sangerarile gingivale, pot trai si cu un fir-doua de sange din nas uneori (mai ales ca eu aveam ceva antecedente de coagulare lenta si inainte)

Vine uichenduuuuuuuuuuuuuu' !!!!

28+ AMR 78 zile!!

Haiduc iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ClaudiaH spune:

Freshanana, eu una nu stiu daca o sa va dau emotii exact pe 28 august; s-ar putea sa nasc tot cu cezariana si atunci o sa programeze medicul cand crede. Mai vedem insa, nu e hotarat.
Anca, cu cat esti mai optimista cu atat sunt sanse ca si bebelina sa fie mai relaxata si sa creasca mai bine.

Chiar nu stie sau nu poate nimeni sa-mi adauge si mie un carucior roz in listuta?

Zi buna tuturor!

mamica lui Stefan din 03.04.2005
33+ cu Lucia DPN 28.08.2008
iata minunea 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

tigresa....si io ating 10ore pe zi la calc la serv...si apoi seara ma duc acasa ..si iar la calc...ca am inchidere de luna....si ...mai lucrez si de acasa....
nerantula,ce-ti mai face mr H.?
anca,nu noi suntem minunate...ci tu esti de admirat...pe cuv....io as fi fost muuulllttt...cu muulllltttt.......mai putin puternica si as fi clacat.

bravo tie!

carla,28+ putoiu sasha
cirese si pepene...pepene si cirese....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Ratonelu , multumesc de intrebare, odiosul si-a luat talpasita, dar a lasat ceva progenituri mici si ... nevinovate inca. Continui cu creme si spalaturi, sa-i tin in frau .. din pacate nu pot scapa de nicicum cu alimentatia sau lichidele, doar cu forta (= supozitoare sau ulei de parafina)

28+ AMR 78 zile!!

Haiduc iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Neata! Ati mai umplut un capitol Voiam sa trec sa va pup pe toate asa pasager, azi vorbesc (si) franceza, sper sa nu tina mult ca n-am chef... ma prezint cu dureri de spate, o portie oarecare de draci care pare ca trece anyway si o maaare lipsa de chef de a sta pe scaun la birou.

27+ fara nume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Neatza burtici dragi, multumim de incurajari, va pup pe toate , la ora 2 avem eco, pana atunci trebuie sa lucrez
Anca ma bucur tare ca ai o stare buna, mamica curajoasa cu fetita puternica
Si tot cu Cord Blod o sa semnez contractul pentru celule stem, dar vad ca am primit de la cei din Cluj, de ce nu m-o fi contactat filiala din Bucuresti...habar n-am

28s
http://albume.claudiugilmeanu.ro/weddings/roxana_cristian/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

neataaaaaa !!!!!!!!!!

anca tare ma bucur ca esti optimista si ai incredere ca totul va fi bine. Dumnezeu nu ne lasa daca nici noi nu ne pierdem increderea in EL. Ma bucur pentru starea buna de spirit si pentru faptul ca jucausa mai e Carla. si pentru tine si pentru Carla.

hai cu vesti bune CD27

maryb 23+ cu

marea mea iubire

sa fii sanatos puiul meu

poze cu mami si bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

salut!
CD, sa vii cu vesti bune de la eco.
Anca, ma bucur tare ca esti bine astazi.

31+
minunea
Piolica_Enceinte
Tunisia_2008

---------------
Education is what remains after one has forgotten everything he learned in school. (Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Claudia, ti-am adaugat in listuta

CD27, Mayb, Piolica

Doamne ajuta ca micuta mea sa fie sanatoasa
O burtica mititica

31+ Carla Alexandra
AMR 9 saptamani



"Live the given moment because the moment is your life" (Omar Khayyam)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

nerantula,mama lui...sa nu se mai intoarca...
sper sa rezolvi probl si cu
cd,tinem pumnii la eco...
300,piolica
300,calllmmm.....ca se supara bebe.....

carla,28+ putoiu sasha
cirese si pepene...pepene si cirese....

Mergi la inceput