Mamici norocoase de sept-oct 2008 (93)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Iepurila, doar eu stiu ce e in sufletul meu. Dar trebuie sa fiu optimista si sa sper ca va fi totul bine

Monicule mamica scumpa!

Doamne ajuta ca micuta mea sa fie sanatoasa
O burtica mititica

31+ Carla Alexandra
AMR 9 saptamani



"Live the given moment because the moment is your life" (Omar Khayyam)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

pup si eu fetele vesele de dimineata!

fetita sau baitetzel, sanatos sa fie!!
pozici
totul pentru bebe
AMR 54 ZILE!!
32+ Florin Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

Anca recunosc. Numai tu stii ce-i in sufletelul tau. Nici nu vreau si nici nu pot sa-mi imaginez. Dar stiu ca Dumnezeu ii ajuta si ate grija de oamenii puternici. Si tu esti o luptatoare iar Carla....ce sa mai vorbim...

Eu, iepurica 24+
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

buna dimineata!stau cu voi l o cafelutza cu muult lapte si apoi curatenie ca am terminat cu renovarea....finally ca deja simteam ca nu mai pot.Acuma sa vedem cum ma descurc la curatenie
iepurila,claudinna,monica
anca ma bucur ca esti mai bine,te admir ca esti o luptatoare,iar printzesuca ta va semana cu tine..o micutza luptatoare.Va pe amandoua.Ai inceput sa bei multa apa??

30+bbelina
AMR 10 saptamani
laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

neata si de la mine
azi vine week-endullll.....si desi nu mai plec nicaieri....vaii ce bine e
anca tinem pumnii...
fetelor...voua vi se umfla picioarele?
mie de o saptamana mi se umfla rau seara ....la glezna mai ales...de nu-mi mai simt laba piciorului si simt ca plesneste pielea....aseara m-am jelit putin....dar acum de dim...sunt fresssssshhhh
si inca ceva..ca tot vorbeati ieri..parca.....io in ultimele 2sapt nu am mai pus niciun gram....ce face bebelu....nu mai creste?
sau....imi zise o colega...ca slabesc io....suureeeeeeee.....



carla,28+ putoiu sasha
cirese si pepene...pepene si cirese....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Iepurila, tocmai am citit semnificatia numelui micutei mele. Carla inseamna forta, putere, libertate. Vreau sa cred ca pe bebelina mea o caracterizeaza si ca va fi o luptatoare.

Andy.p Oricum beam multa apa si inainte dar acum depasesc toate recordurile.

Ratonelule Incearca sa reduci sarea din alimentatie, combinata cu caldura de afara poate duce la retentia de lichide si de aceea se umfla picioarele. Stai linistita, bebe creste.

Doamne ajuta ca micuta mea sa fie sanatoasa
O burtica mititica

31+ Carla Alexandra
AMR 9 saptamani



"Live the given moment because the moment is your life" (Omar Khayyam)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Ancuta ma bucur enorm pentru starea ta de spirit, cred ca nu e usor, nu am trecut prin asta ca sa spun ca inteleg ce e in inima ta, dar am o imensa admiratie pentru incrancenarea cu care lupti si pentru optimism, sunt convinsa ca asta o va ajuta extraordinar pe micuta ta luptatoare Carla .. si un copil atat de dinamic cum e ea nu are cum sa fie un copil suferind, no way! Ce viata frumoasa o va astepta!



28+ AMR 78 zile!!

Haiduc iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

anca.....incerc sa reduc pe cuv....
inainte mancam si mai sarat....acum am redus muullltttt
desi...dupa mine...as pune sare si pe prajituri....




carla,28+ putoiu sasha
cirese si pepene...pepene si cirese....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Nerantula

Sunteti minunate fetelor, ma bucur mult ca fac parte din odiseea aceasta si ca am niste prietene extraordinare. VA MULTUMESC DIN SUFLET!

Doamne ajuta ca micuta mea sa fie sanatoasa
O burtica mititica

31+ Carla Alexandra
AMR 9 saptamani



"Live the given moment because the moment is your life" (Omar Khayyam)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tigresa spune:

Merci boo de raspuns. Eu sunt in stadiul in care incerc sa aduc cat mai multe informatii...dar intr-o saptamana as vrea sa ma decid deja pentru una dintre cele 3 clinici.
Ratonelu, si mie mi se umfla mainile si picioarele, dar chiar ieri medicul mi-a spus ca e ceva "normal", nu mi-a prescris un regim anume. Am observat ca daca fac mai multa miscare mi se desumfla....insa daca stau la birou 10 ore pe zi, degeaba ma abtin de la sare si lichide...ca nu e niciun rezultat.

Tigresa si tigrisorul Horia
http://horia.photoart.ro

Mergi la inceput