Puiuti de Randunici 2008!! (50)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Iote ca am aterizat eu direct de unde i-au taiat capul lui Mihai Viteazul!
Din pacate masina n-are aripi si am facut noua ore pe drum, pe motiv de trafic intens, papa, caca, urlet neprecizat de Sebaceu!
As vrea sa va povestesc, sa vad ce-ati mai povestit dar sunt rupta!
Ma bate un gand sa bag o minciuna si sa nu ma duc maine la munca pentru ca sunt nespalata pe cap si neepilata, in seara asta no way si nu stiu daca sunt in stare sa ma trezesc maine la 5!
Va pupacesc pe toate si va doresc noapte buna!

mamica de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Helou natiune!Ohoooo..stai Naty,nu fugi!!!!
Ca stii doar ca in weekend fuge lumea si luni dimineata incepe ciripeala in forta majora!!
Raportez asa:ieri frichineala si amar toata ziulik,fara somn deloc,noaptea trecuta fara trezire pt papa absolut deloc,daca ieri s-a matzait toata ziua,azi am plecat la tara unde a fost splendid-a dormit 2 ore la umbra afara,apoi 2 in casa si a fost f cuminte.
Noutate:nu a mai facut urat in scoica!!Asta cred ca din cauza ca am tinut-o prin casa in scoica sa se mai obisnuiasca.
Alta noutate:a inceput sa baleasca si sa roada pumnii.Ai vostri fac asa??Doar nu o urma-o pe fata lui Cleme?Asa ca,ia,mimo,vesti..
Cuscra,felicitari ginerelui ca a scapat de suzi,dar sper sa nu-mi fie mila de tine.Si la norata e o schimbare matura,in sensul ca nu vrea lula decat cand se chinuie sa adoarma.Si atunci urla fiindca vrea un stimulent,nu vrea lula din prima,cu toate ca i-ar placea,asa ca insist si cand o prinde,ne fericim amandoua.Altfel,nici nu ma mai straduiesc sa i-o indes in gura...So,Naty???
Aoleu,Naty,m-ai omorat cu meniul de la Giurgiu....vreau si eu!
Nusica,felicitari voua!!
Cam atat deocamdata,ca fug la baitza.
tuturor

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
Pozici
Drumul vietii
"Domnul ne-a ajutat!!Multumim,Doamne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ali_bia spune:

Mai, dar ce s-a intamplat azi???? Unde sunt randunicile noastre???
la toate, fuuuuuuug ca plangeeeeeeee

_
Mami fericita de:
Bianca(23.10.2003)
Alexandra(17.04.2008)


Pozele mele

Poze botez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Iete ca forumul n-a murit...noroc cu Tuchi, Stela si fidela Ali...Bubu, tu ce faci, n-ai terminat de citit din urma?
Tuchi, cand te-am cunoscut aveai niste pantaloni ce-ti veneau super-bine, asa ca pun si eu o intrebare nevinovata: de ce e musai sa te duci epilata la spital?

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Stai,ca se amana putintel baitza,ca mi-a plecat randunoiul dupa zahar pt compot.
Naty,tu ce faci sa-i mai reglezi pozitia de stat a Iuliei?
"Draguta" mea pediatra m-a invatat sa fac un burlan plin cu sare gronjoasa sa-i pun paravan la spate.
Hai ca a venit randunoiul.

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
Pozici
Drumul vietii
"Domnul ne-a ajutat!!Multumim,Doamne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:



LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

n-am putere sa scriu, am stat la piscina pana la 20,30 azi...
Am vazut ca Sovi a scapat de 1,5 kg, naty s-a infruptat azi din feluriti pesti, poze cu puii de mimo, ce seamana bine cu mama amandoi, zoze da semne de viata de la bunici, si cuscra Roxana nu a intrat deloc azi pe forum, o fi bine?..parca mai era ceva, da' nu mai stiu..
ma culc ca-s pa cu ciuperci, sper sa intru putin zilele astea, calculatorul e la dipozitia randunoiului, miercuri are licenta..
va pupez pe toate!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Naty, n-am apucat sa mai citesc...sunt in urma cu 2 capitole, dar le dovedesc eu cumva!

Am iesit afara la 8 ca Stefan s-a frichinit toata dupa-amiaza! Sotul a venit de la serviciu la 5 si tocmai il laudam cat de cuminte a fost si el si frati-su cel mare. Apoi am dormit toti o ora si apoi frichineala!

Cand am iesit afara a papat 100 de laptic, iar dupa baita n-a mai vrut sa pape nimic si s-a culcat! lasa ca se trezeste pe la 3 pt. tzitzi!

Zilele trecute, dupa ce adormeau astia mici la pranz eu m-am facut harnicuta si am frecat in bucatarie si holul(unul mareee). Mai egzact rosturile de la gresie! Mi-a spus Roxaniciu ca e o solutie de rosturi Asevi si am gasit la supermarketul de langa mine si m-am pus pe treaba Nu va zic cat de belea au iesit! Chitul meu e roz inchis si era tare murdar, trebuia frecat ca lumea, iar solutia asta e super, pt. ca dizolva murdaria, este efervescenta. Dar e migaloasa treaba, de stat in genunchi, luat fiecare rost, clatit si apoi limpezit! Pfiu! Deci asa m-am distrat zilele astea!



Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Stela, si Stefanuc isi baga un pumn in gura si il baleste tot, de vreo saptamana. Iar cand papa sta cu o mana in cap si se trage tare de par, de isi intinde si pielea. Dar vad ca-i place, nu zice nimic...

Tuchita, esti de belea, ce ma distrez cand povestesti de piticii tai! La fel ne distram si noi, Vlad ne scoate peri albi cateodata
Azi l-a dus cumnatica cu sotul in Orasel si am fost mai lejera la amiaza.

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Bubu, esti ceva de speriat, pe cuvant! Auzi, daca vreodata n-ai ce face acasa (desi ma indoiesc ca nu gasesti tu ceva, daca ai gasit sa cureti rosturile gresiei) dar daca totusi nu ai ce face, hai la mine sa shmotruim impreuna!
Luny, piscina pana la 20.30?! Nu mai vorbesc cu tine in viata mea!
Stela, si eu ii pun un sul pe o parte, iar cand o vad cu capul la 90 de grade, chiar daca doarme i-l indrept . Maine dimi mergem sa facem ecografie de fontanea...
A, si isi baga si ea un deget, doua, trei, tot pumnul si pe cat posibil ambii pumni in gurita si si-i scoate plini de bale. Iar cand papa, tot incearca sa scoata bibe din gura si repede-repede isi baga pumnisorul...proababil a dedus ea cumva ca din manuta ii vine laptele. Si nu se lasa, ne luptam; ca sa ma pacaleasca, uneori strecoara cate un degetel in gurita pe langa tetina si incepe sa o impinga sa o dea afara. E mortala!

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput