Bucurii de sept-oct 2006 (133)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

neatza, poftiti la ceai verde si

Mexxa, ma rog sa depasiti cu bine problemele de sanatate pe care le are Sebi.
Cu locuinta sunt convinsa ca veti gasi ceva.

sa aveti un weekend minunat, noi plecam la tara, la tatal meu, sa ne gratarim si petrecem, .

Carmen, Iustin & Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimi!
Multumesc pentru tratatie, Monica si Mephala.
Mephala, distractie placuta la gratar si pofta mare.
Week-end placut tuturor!


Alexandrina 27+ si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Neata!

Ati plecat la iarba verde?

Xandrutza, eu tot iti pandesc semnatura, sa vad ce apare: sau . Ca ne tii in suspans!

Maria e mai bine, nu mai tuseste asa mult, febra n-a mai facut, e bine acum. Ii dau in continuare Imuno Royal Junior, Nurofen, Rhinathiol, vitamina C si de azi ii dau si Septilin.



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Gety, saptamana asta merg la doctor si poate aflu si eu
Cum mai e Maria?


Alexandrina 27+ si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Buna dimineata la pranz....

Multumim din nou pentru incurajari.
Am sunat la Bucuresti la Prof Ciuchi, o consultatie costa 120 Ron.
Ma poate programa dupa ce am rezultatul de la TC in max 3 zile...deci este posbil ca weekend'ul viitor sa ajungem in Bucuresti. Asta in functie si cu mutatul ca nu pot sa las lucrurile asa...daca doamne fereste mi le arunca


Xandrutza nu avem nici o sansa nici cu ANL nici cu locuinta sociala pentru ca sotu acum multi ani a avut un ap cu o camera pe numele lui si a fratelui, si cand a plecat familia fiecare in drumu ei sa vandut acea camera.

Revin ...


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

mexxa imi pare foarte rau ca nu s-au terminat problemele. Ai gasit chirie sau mai cauti? Stiu eu un ap cu 3 cam daca te intereseaza. Daca vrei iti trimit nr de tel pe pm.

*************************************************************

Anca, mamica de www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">LUCA (17.10.2006)
Poze Luca <> www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimi!

Andreea, va tin pumnii!

Alexandrina 27+ si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Va pup fetelor

Am reusit sa recuperez si sa ma pun la punct,dar o sa incep cu Mexxa prin a-i spune multa sanatate si multa putere incontinuare,daca ai nevoie de bani ptr operatia lui Sebi,deschide un cont si cate suntem aici macar cate o suta de mi fiecare si tot e ceva.Eu cred ca si fetele vor fi de acord sa ajutam un nepotel.

Multa sanatate Bucuriilor bolnavioare.
Felicitari prichindeilor care sunt la cresa-gradinita si s-au acomodat repede.
O sa incepem si noi pe 15 septembrie la Bucuresti la o cresa din cartier de la noi care are numai recomandari de bine,e o cresa de stat si se plateste doar 100 pe luna.

Eu nu ami mai vad capul de treaba,ca toata lumea de aici de fapt,deschiderea oficiala va fi pe 20 ne-au amanat cei de la termopane ,au spus ca termen de livrare 3 saptamani asa ca "traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul".

Am reusit sa ajung ptr jumatate de ora la Iasi la o firma de tiparituri si m-am intalnit cu Alipiticot si i-am dat D3-ul,Gety ti-am dat si tie o cutie ,i-am lasat-o ei sa te intalnesti tu sa o iei (asta daca mai esti interesata).Cred ca saptamana viitoare mai vin odata si sper sa ma pot intalni cu Iesencele.

Mai revin cand am un pic de respiro.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Buna dimineata...
Va invit la o .
Noi am terminat de facut bagajele...suntem gata de plecare...nu stiu unde, dar suntem gata.
Acusi ma duc sa iau ziarul, poate vom gasi ceva.

A fost un weeknd tare greu...proprietarului nu ia convenit ca am ramas si in week aici...si a facut scandal in fiecare zi...dar asta e.Mergem inainte.

Nu stiu cand o sa mai pot intra, cred ca va dura putin pana voi avea acces la internet...asa ca va pup si aveti grija de voi.


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Sephora, multumim pentru vitamina D2. Mai sunt interesata, cum sa nu fiu, ca ma gandesc sa-i dau 10 zile Ca si sa-i fac una cu D2 inainte sa plecam la mare.
La noi a durat 2 saptamani sa vine sa monteze termopanele la un balcon si la o camera.
Spor la treburi in continuare!

Mexxa, are dreptate Sephora, da-ne un cont unde sa-ti putem trimite niste banuti, pic cu pic se aduna, ai sa vezi, nu trebuie sume colosale.
Iti tin pumnii stransi sa va gasiti un loc unde sa stati si voi.



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput