Puiuti de Randunici 2008!! (49)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ali_bia spune:

quote:
Originally posted by natynic

Da, Ali, e buna. Si sa fie un pic atenta daca nu e ceva din mancare care o constipa.

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea



, eu i-am zis ca poate sa fie de la banana, ii dadea saraca cate o banana si jumatate in FIECARE ZI. E bun asa chiar in fiecare zi??? Eu i-am zis sa nu-i dea asa multa.

_
Mami fericita de:
Bianca(23.10.2003)
Alexandra(17.04.2008)


Pozele mele

Poze botez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Mimo, stiu ca nu e exact ce cauti, dar ia uita-te aici , cine stie!

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

quote:
Originally posted by Ali_bia

quote:
Originally posted by natynic

Da, Ali, e buna. Si sa fie un pic atenta daca nu e ceva din mancare care o constipa.

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea



, eu i-am zis ca poate sa fie de la banana, ii dadea saraca cate o banana si jumatate in FIECARE ZI. E bun asa chiar in fiecare zi??? Eu i-am zis sa nu-i dea asa multa.

_
Mami fericita de:
Bianca(23.10.2003)
Alexandra(17.04.2008)


Pozele mele

Poze botez


Pai o banana jumate mi se pare cam mult...

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Naty, n-am intrebat apropos de monti, doar eram curioasa. Cu siguranta se poate si cu sport, daca CHIAR crezi ca ai nevoie . Si precum a zis Ariel, tu deja respecti cele mai importante reguli de monti.

Faza azi in parculet: o pustoaica de vo 3 ani, intreaba: mamiii, crezi ca sunt prea decoltata?

Simo, super distractie am vazut in poze! Ah, ce fericire pe David!

Pup pe Kya cea suparata! Eu zic sa te linistesti acum, si sa pandesti o ocazie buna in care sa explici randunoiului cat de nedreptatita te-ai simtit! Drum bun la munte!

Ariel, ce kilu tau, felicitari!! eu ma cantaresc duminica, odata cu bb.
aveam eu o banuiala cu uleiul si painea, da amanam momentul cercetarii in carte, ca nu ma simteam pregatita sa aflu crudul adevar :))
Oricum,pana la urma am mancat salata cu oua, ca simteam nevoia de proteina. Chiar sunt curioasa daca o sa functioneze, ca eu chiar mananc, nu ma incurc!
La plafarul meu n-am gasit fructoza. sper ca nu e o pasare rara.

Monix, te astept cu retete compatibile cand te intorci din vacanta. Da daca intre timp noi slabim putin, sa ne ierti

sovi, mami de sasha (de la Alexandru) 17 Apr 08
pozici
nasterea delfinasului ilustrata
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a33b72a1a20de458aef69&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

randunici,
Iaca mi-am facut timp sa intru un pic cu voi.
Am fost si azi in Romniceanu, Naty, dar daca nu ai reusit sa-mi raspunzi ieri...
Sovi, , mersi de raspuns.
Revin si eu cu intrebarea: ce credeti despre Debridat? O mamica din parc mi-a spus azi ca pe bebelusa ei a constipat-o, e adevarat?
Pup pe toate, fug ca plange puiul, mai vb diseara.

Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
Iti multumim Doamne pentru mica minune!

POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Azi ati cam ciripit!
cuscra.Ma bucur ca v-ati distrat ieri si ca Barosanelul meu ginere e bine!
Ariel,sincere felicitari!!Abia astept sa ma mobilizez si eu!!
Pucca,sincer si mie mi se pare ca-ti cam faci griji aiurea.De ce crezi ca e putin sa aiba 5800?Teo,mai mica cu 3 zile ca a ta are 5500 si sunt ff multumita,adik a luat luna 3 fix 700 g,ceea ce se pare ca e bine si pediatra,ciudata asa cum e,dar pe de alta parte dr buna,a zis ca a luat f bine 700g.Deci chiar nu va inteleg unele ingrijorari.Aaa,ca nu mananca,asta-i alta treaba,dar sa spui ca nu mai poti de griji ca are doar 5800,in conditiile in care ea arata bine si se joaca,nu stiu ce sa zic.fata supi.
Naty,imi pare rau ca ati avut o noapte nasoala.
Of,Kya,imi pare rau de probleme.Dar v-ar prinde bine o iesire la aer la munte!!Abia astept sa ne mobilizam sa mergem si noi!Si e clar ca fata e maraita din cauza starii tale.Incearca sa te calmezi,sa uiti momentele de ieri!Eu fiindca m-am suparat tare ieri si am si plans de nervi,si Teo a fost agitata toata ziua!
Of,sper sa fie in regula micutza!
Cu privire la pupat,eu sunt atenta de mor,sa nu-mi pupe careva fata!!Mama cam are obiceiuri din astea si i-am interzis total.Sa ma lase nene cu pupaturile,la cati microbi exista!!Se supara cand vede fata si nu o las sa o pupe,dar nu ma intereseaza! Imi place de socrela ca e diplomata si nu o pupa pe fata deloc plus ca atunci cand mai raceste sta departe de ea!
Si asa e ,Naty,numai de oaspeti nu ne-ar arde noua acum.Si accentuez si eu ideea ca randunoii cred ca noi ne plictisim de atata stat!!


Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
Pozici
Drumul vietii
"Domnul ne-a ajutat!!Multumim,Doamne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

simo, ce superpatry a avut David, se vede ca a fost tare incantat!!!
criss eu ii dau Debridat lui Mufa de la 2 luni si nu e constipat deloc, din contra, chiar azi in parc mi-a tras niste kkri de au explodat din pempers!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Cuscra,dar pretentios Davidutul la cadouri!!Vrea cadouri mari..
Luny,cum mai e Mufarinul?Mai varsa?Ai simtit ceva efect de la debridat? Ca eu am renuntat sa-i mai dau ca mi se parea ca o umflu cu chimicale degeaba (nu stiu daca gresesc),tot voma,tot constipata era.

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
Pozici
Drumul vietii
"Domnul ne-a ajutat!!Multumim,Doamne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Cuscra,f frumoase poze!Dar ce de finutzi aveti!Si cate cadouri!!

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
Pozici
Drumul vietii
"Domnul ne-a ajutat!!Multumim,Doamne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

stela, mai regurgiteaza, dar in limite normale, majoritatea bebeilkor gagaie cu laptic dupa ce se ghiftuiesc, iar Mufa, care pur si simplu nu are stare si se agita intr-una, cu atat mai mult..dar are si el zile si zile..e mai bine oricum, si nu intrerup deocamdata Debridatul..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput