Puiuti de Randunici 2008!! (49)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pucca spune:

Ce liniste e pe crengutza!
Mi-e dor de Clau!

Bianca Maria - 28.03.2008
Minunea mea!
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

E de la caldura...

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Pucca, si mie mi-e dor..Dar ce, cu noi nu-ti place??

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pucca spune:

Cum sa nu-mi placa Naty ....... doar stiti ca va ador....dar pur si simplu imi lipsea Clau.
Ce mai face Iulia, a papat?

Bianca Maria - 28.03.2008
Minunea mea!
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Iulia dormiteaza, dar mereu vrea sa se aseze pe o parte, cu capul pe spate la 90 de grade si trebuie sa o corectez tot timpul . A papat atunci la 11, 160 ml in 50 de minute , ma preagtesc sa-i fac suculetul de morcov si mar si mai vedem pe la 15.

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ce le doarme Iulia, Naty!!

David de luni doarme maxim o ora intre mese...inainte dormea din masa in masa...

Ioana si David, cel mai scump martisor (01.03.2008)

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

I-am facut suculetul si intre timp a adormit bustean! Asa ca l-am pus in bibe si...la frigider. Cred ca n-are nimic, nu? Saraca, e toropita de cald, o sa-i fac dus. Pediatrul zicea ca ar trebui sa o tin numai in pampers; am incercat, dar sughite si cum ii pun body-ul la loc nu mai sughite! Oricum, are body-maieu, decoltat
Cris, cum sa fiu supi, dar am vazut mesajul tau dupa atatea ore ca nu mai avea sens sa-ti raspund...Pacat, daca mai ai drum in Romniceanu mai da o strigare, ca e la 5 minute de mine.

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

I-am facut suculetul si intre timp a adormit bustean! Asa ca l-am pus in bibe si...la frigider. Cred ca n-are nimic, nu? Saraca, e toropita de cald, o sa-i fac dus. Pediatrul zicea ca ar trebui sa o tin numai in pampers; am incercat, dar sughite si cum ii pun body-ul la loc nu mai sughite! Oricum, are body-maieu, decoltat
Cris, cum sa fiu supi, dar am vazut mesajul tau dupa atatea ore ca nu mai avea sens sa-ti raspund...Pacat, daca mai ai drum in Romniceanu mai da o strigare, ca e la 5 minute de mine.

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ali_bia spune:

Naty sau cine mai este pe aici, am o intrebare:
Am o vecina care are o fetita de 8 luni si e fff tare constipata, ce sa-i dea?? pana acum i-a dat si ceai de musetel si nimic. S-a dus sa-i cumpere lactoza, e bun??

Multumesc,

_
Mami fericita de:
Bianca(23.10.2003)
Alexandra(17.04.2008)


Pozele mele

Poze botez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Da, Ali, e buna. Si sa fie un pic atenta daca nu e ceva din mancare care o constipa.

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput