Mamici de pepenasi de iulie- august 2008 (103)
Raspunsuri - Pagina 15
violeta29 spune:
DIARUX , esti super tare! Cum reusesti tu sa le potrivesti pe toate, tre sa ai memorie nu gluma...Uite un pupic de la mine
Si fiindca n-am somn ma bag acu' sa citesc si poezicile "mai serioase"![]()
Speranta moare intotdeauna ultima!
cea mai fericita
32+ cu
Alexandra Valentina
www.flickr.com/photos/26288269@N04/" target="_blank">in asteptarea unei minuni
mult asteptat
garderoba printesei

AMR 8 SAPTAMANI

atb spune:
Domnu, Crysy of Didi, felicitari taticule!!! 

Multa sanatate lui Didi si printesicii voastre Aida! sa dea DD sa vina cat mai repede acasa, sa nu mai mananci supitza de unu singur! Ai un talent haios la scris... cea mai tare a fost faza cu reasamblarea... ![]()
Diarux, foarte frumoasa pozeia pt. Sun si Thea!!! O sa fie intr-adevar o surpriza placuta!
Adriana
35+
AMR 35
dma2007 spune:
bai mi-au dat lacrimile
ce de vesti bune
sun bine ai venit!thea cineva acolo sus te iubeste!
Doamne iti multutmim ca ne-ai ascultat rugile!
sun multi pupici pentru thea e mortala!e dulce rau!
anka bine ai venit acasa si tu!
FELICITARI DIDI!
hai tecky!

32s+!
a inceput numaratoarea inversa
surpriza
MARIA ANDREEA sper sa fie bine samburelul si sa creasca mare!!!!!!!

http://bd.lilypie.com/k1Xkp2.png
Dianami spune:
Gallyb, eu am nascut la Municipal. Intr-unul din capitolele trecute am dat ceva detalii, daca nu gasesti caut eu
. Sotul meu a stat cu mine toata duminica si noaptea urmatoare pana la 5 cand l-am trimis acasa ca eu nu mai aveam contractii. S-a intors la 7 dimineata dar eu eram deja in sala de nasteri unde nu prea dau voie nimanui (la nasterea mea s-a nimerit si Sanepidul pe sectie si au fost f. stricti cu igiena).
Fetelor care mai nasteti, puteti lua si nr. meu de telefon, am pc-ul deschis toata ziua si 5 min gasesc eu timp sa anunt vreun pepenas
.
Tecky, nastere usoara! 
Didi, felicitari pt. bebe Aida! Refacere usoara si bebe cuminte si sanatos! 
Sun, e superba Galu! E o mica luptatoare, frumoasa foc! 
Ankalaura, bine ai revenit! Erika este o bebelusa tare scumpa, o sa aiba trasaturi exotice
!
Biri, l-am vazut si pe bebe Anthony, tot un scump si el. Imi place ca are ciuf
. De acord cu tine ca e parfum cu un singur bebe ![]()
![]()
.
Flo, bebele tau are par si culoarea pielii ca al meu, galben ca un pui
. Sa va bucurati de el si sa fie sanatos!
Carmenela, iti trimit pe PM nr. meu. Plafarul este intre piata si pod, daca vii intr-o seara ne intalnim si iti dau si cutia mea. Sau iti mai iau eu ca am drum si ti le dau pe toate, numai sa-mi zici cate cutii vrei
.
Diana, mami de
Andrei (23.06.2008) si Iulia
(15.07.2005)
Dianami spune:
Ruxandra, esti belea cu "Scrisoarea adaptata", ma doare burta de ras...auzi la ea, "cel hatru"

Diana, mami de
Andrei (23.06.2008) si Iulia
(15.07.2005)
diarux spune:
draga sot de DIDI
am editat poezica. sper ca acum sunt in regula! 

GALLYB ms, 
CAPRI pai noroc cu tine. ca aflam repede tot. 
VIO29 si de la mine tot un
ic pt tine.
ATB ma bucur ca v-a placut.
Ruxandra
31+ si
Andrei Tudor
poezici pentru mamici si pepenasi
www.agonia.ro/index.php/author/0010820/index.html" target="_blank">poezii mai serioase
diarux spune:
DIANA M. pai daca asa era vorba cu fata?? doar ca eu...am uitat si m-am luat cu altele . sper ca am remediat. 
Ruxandra
31+ si
Andrei Tudor
poezici pentru mamici si pepenasi
www.agonia.ro/index.php/author/0010820/index.html" target="_blank">poezii mai serioase
dma2007 spune:
sursula stai linistita
ai vorbit cu medicul? nu ti-a explicat ce riscuri sunt?
acum cu circulara si cu esarfa am mai auzit
dar cum e cu nodul? asta trebuia sa intrebi
parerea mea este sa intrebi medicul ce riscuri sunt, si eventual sa mai mergi la un eco
32s+!
a inceput numaratoarea inversa
surpriza
MARIA ANDREEA sper sa fie bine samburelul si sa creasca mare!!!!!!!

http://bd.lilypie.com/k1Xkp2.png
Dianami spune:
Am mai pus 3 poze (in contul pepenasilor) cu ocupatia de baza a lui fi-miu...va rog sa remarcati cum dorm invingatorii
.
Diana, mami de
Andrei (23.06.2008) si Iulia
(15.07.2005)
dma2007 spune:
bai fetelor ce pepenasi frumosi avem! unu si unu!
unul mai frumos ca altul!
sa va traiasca fetelor
32s+!
a inceput numaratoarea inversa
surpriza
MARIA ANDREEA sper sa fie bine samburelul si sa creasca mare!!!!!!!

http://bd.lilypie.com/k1Xkp2.png
