S-a mai nascut o stea: ALESSIO

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

ANASIA multumesc , de asemenea!

PETRO Minuni da, exista.....important e sa credem!

FLORI D-zeu sa va ocroteasca!

TALA multumesc de cuvinte. Viata a fost grea, va fi grea.....dar nu atat de grea ca la inceput.

CRISTINA

VIOLETA multumesc, abia astept sa-ti intorc urarile. Mai este asa putinnnn!!

DIANA multumesc la fel si voua.






ALESSIO, comoara mea




S-a mai nascut o stea: ALESSIO!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micio spune:

Felicitari Dana, sa va traiasca Alessio!

Eduard-19.01.'06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Felicitari din suflet si de la mine!! Of, ca prin multe ai mai trecut si tu... dar uite ca si tu ai fost rasplatita regeste cu minunea ta!! Sa-ti traiasca si sa aveti parte numai de clipe fericite impreuna!!!


Felicia - cea mai fericita mama a celui mai iubit dintre Racusori - bebe David (24.06.2008)
Poze cu noi

Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

Dupa multe asteptari si dezamagiri,in sfarsit va puteti bucura de comoara voastra.Crestere mare si multa sanatate la toti 3

dana si delia (11.03.2007)

nasterea unei printese DELIA GABRIELA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

felicitari din suflet dana!!!
.. Doamne ce emotii m-au napaditit din nou... a fost greu, a durat o vesnicie simteai ca nu vei mai ajunge la sfarsit ..dar uite ca acum ti se pare ca totul a trecut intr-o clipa si toate durerile si emotiile negative dispar,incet,incet apar cele pozitive..pana a le inlocui detot..

sa va traiasca sanatos Alessio, sa aiba in viata parte de tot ce e mai frumos si sa fiti cei mai freiciti si iubitori parinti..

multi


"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"

Stefania X2 (22.12.07) eu, broscutz :) ...pe la juma' de an,
Nasterea unei stele...numita Stefania!
papa buuun ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

MICIO, MISS PARKER, DARABAN, STEFANIA va multumesc mult de urari. Uneorri parca nici nu-mi vine sa cred ca mogaldeata asta era in burtik la mine. Sanatate si fericire multa si voua si puiutilor vostri!





ALESSIO, comoara mea




S-a mai nascut o stea: ALESSIO!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Dana, am plans si am ras citind povestea nasteri lui Alessio...am retrait multe din clipele grele pe care le-am avut la prima nastere si dupa care nu-mi mai doream un alt copil...dar timpul te maturizeaza si minunea am dorito din nou.
Felicitari ptr asa o mandrete de baiat!

Ali , Sonia 22.10.07 si Enrico 8ani
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

ROXALI multumesc de urari, de asemenea. Acu' sincer sunt extrem de blocata in privinta nasterii. Da, vreau repede un alt copil si eu....dar ar trebui sa ma gandesc indelung cum voi vrea sa nasc. Ce s-a intamplat la prima nastere? La a doua.....? A mers totul bine? Ai povestea nasterii?





ALESSIO, comoara mea




S-a mai nascut o stea: ALESSIO!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

Am plans in hohote! Asa de tare ma bucur cand se naste un copil dorit! Unii spun ca nu exista miracole, dar fiecare mama care naste ii contrazice! Va pe toti si sa aveti o viata plina de bucurii!

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


POZE
www.youtube.com/watch?v=x9cURJc01dc" target="_blank">De-a busilea...in felul meu!
Copacul De Hartie
Dar din dar se face rai: Ajutati-l pe Stefanel!
MUAHAHAAAHAA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

DANA,ai povestit atat de frumos!m a emotionat profund povestea ta,parca mai ieri deschideai odiseea minunata a gravidutelor de iulie august,iar eu te secondam!!
felicitari pt ca ai reusit,am vazut pozele,bebita este un frumos!sa dea dumnezeu ca alessio sa aiba cat mai curand un fratior sau o surioara!

Mergi la inceput