*Gravidute de noiembrie-decembrie (50)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Neata! Un we placut!
Pe mine m-a trezit Ana de la 8 ca nu reusea sa faca un puzzle , draga de ea s-a trezit inainte, a facut pipi si s-a dus la joaca. Vede ca sunt obosita si m-a mai lasat sa dorm, dar la 8 ma chema in living sa o ajut si imi facuse si culcus pe canapea, niste pernute si o paturica.
Si acum astept sa se faca ora 10 sa se deschida Mallul de langa noi.
Mirtha, ce m-ai tinut minte. Pai nici acum nu pot sa-mi inchipui ce mutrita are mormolocul. Si oricum se mai schimba de la nastere. Adica nici cand era Ana mica nu puteam sa mi-o inchipui cum va fi la 3 ani, bine ca tot frumoasa este gogosica mea . Si tu schimbi semnatura sambata?
Andy, cred ca te-a indus in eroare fizionomia Anei, ca-i blonda cu ochi albastri si seamana a norvegianca.
Olivia, am uitat sa-ti urez vacanta placuta. Doi ani fara sa va vedeti, si totusi nu erati asa departe. Pai sigur o sa fii ocupata la maxim. Noi nu am fost de 6 luni in tara de aceea mi-am si luat 4 saptamani ca sa avem timp si pentru o plimbare.
Diana, Brie, Dandusa, ati mai vorbit cu Catalina? Cum mai este? Eu sper ca se aplica zicala No news, good news!

Pozele noastre si www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana nazdravana

Poze BB2 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

off Doamne Catalina tnem pumnii stransii si ne gandim la tine, da Doamne sa fie bine.
Va rog fetele care aveti nr ei de tel vorbiti cu ea suportul moral este foarte important, va rog mult de tot
nu vreau sa ma gandesc la ce e mai rau, nu vreau sa cred ca totul va fi bine. haideti fetele solidaritate va rig pentru CATALINA pentru Catalina
20+Dimitrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Si eu care speram sa fie totul inspre bine acum. Multa putere Catalina, noi suntem alaturi de tine!

Pozele noastre si www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana nazdravana

Poze BB2 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

quote:
Originally posted by elilov3

off Doamne Catalina tnem pumnii stransii si ne gandim la tine, da Doamne sa fie bine.
Va rog fetele care aveti nr ei de tel vorbiti cu ea suportul moral este foarte important, va rog mult de tot
nu vreau sa ma gandesc la ce e mai rau, nu vreau sa cred ca totul va fi bine. haideti fetele solidaritate va rig pentru CATALINA pentru Catalina
20+Dimitrie



avand in vedere situatia data...,imi este ATAT de greu sa mai sun...,stiu ca-mi va spune ca nu se simte bine...si stiu ca-mi voi pierde curajul sa mai continui discutia...,stiu ca voi incerca sa par tare...si stiu ca ma va simti ca am nodul in gat...
la primele convorbiri nu am fost asa...,pt ca aveam ceva sa-i transmit sau s-o intreb...acum nu am ce...,as suna doar s-o incurajez si jur ca nu ma simt destul de tare...
de ce nu incerci s-o suni tu?




Mamica stralucitoare
22+ cu Raducu + Crinuta 1 Nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Buna fetelor,

Am fost dimineata la Medlife si am facut analizele obisnuite de sange + HIV, VDRL, urocultura, toxoplasmoza si cele pt hepatita B si C.

Nu-mi vine sa cred ce am citit despre Catalina, am inceput sa plang.Doamne ajuta sa fie bine si sa aibe putere sa lupte pentru bebelusii ei!La ce spital este?Sa dea Dumezeu sa aibe parte de cei mai buni medici, care sa aibe grija de ea si de bebelusi!

Ramo 15+

Puiutul meu scump


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss703 spune:

Multumesc frumos la Anes si Andi08 pt. lamuriri cu semnatura ca sa-mi apara nr. de saptamani...chiar nu ghiceam singura .
Am inteles acum si de ce apar mai tarziu mesajele ..deci trebuie sa ajung la 10 sa scap de moderator nu ca ar fi fioros dar ma cam intarzie ...
Astazi plec la bucuresti la o nunta si cum am drum lung 450 km nu mai am timp de scris dar voi recupera de marti .
Weekend placut tuturor si sper din suflet la intoarcere sa citesc si vesti bune despre Catalina .
Va pup ! Ciao !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Doamne,citesc despre Cata si nu-mi vine sa cred ca i se intampla asta :((( Doamne,fii alaturi de ea si de puiutii ei si ajuta-i sa treaca si de acest hop!

Dandusa,iti impartasesc parerea in totalitate.Am vrut de zilele trecute sa va cer nr ei de telefon s-o sun,insa nu ma simt destul de puternica s-o fac.Efectiv nu stiu ce as putea sa-i spun si mi se pare ca orice as spune ar parea banal in siuatia ei.

Multumesc fetelor care o suna si o incurajeaza si care apoi ne dau si noua vesti despre ea.

Cata,te pup si ma gandesc la tine!Fii tare!Dumnezeu e mare si o sa aiba grija de tine si de bblusii tai!

Flori 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris spune:

nu-mi vine sa cred ce citesc despre catalina....credeam ca totul merge spre bine!!!o sa fie bine!!!trebuie sa fie bine!!!!!

catalina....pentru tine si pentru floricelele tale.....

19+ DAVID ANDREI
http://bd.lilypie.com/4s2Jp3.png

http://community.webshots.com/user/bebecris78


Copilul este o minune dumnezeiasca, dar din dragoste umana!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:



Eu i-am trimis sms aseara...acelasi motiv, imi vine sa plang, imi tremura vocea si mai mult rau ii fac...Nu sunt capabila sa spun mai mult decat "of, Doamne, mi se rupe sufletul, prin ce treci..." si nu stiu cat o ajuta asta! Am zis ca ma duc luni pe la ea! E internata la Municipal. Mai vrea cineva sa vina cu mine?

_

Diana, mamica Domnisoarei Nasturel
Dialoguri strumfesti


cu Bebedoi 19+






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anes spune:

quote:
Originally posted by diana21



Eu i-am trimis sms aseara...acelasi motiv, imi vine sa plang, imi tremura vocea si mai mult rau ii fac...Nu sunt capabila sa spun mai mult decat "of, Doamne, mi se rupe sufletul, prin ce treci..." si nu stiu cat o ajuta asta! Am zis ca ma duc luni pe la ea! E internata la Municipal. Mai vrea cineva sa vina cu mine?

_

Diana, mamica Domnisoarei Nasturel
Dialoguri strumfesti


cu Bebedoi 19+











Mi-as dori din tot sufletul sa merg la ea, dar locuiesc la 300 de km distanta. Doamne ajuta sa fie bine!

21+

Mergi la inceput