FIV 184

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adenuti spune:

buna dimineata
sa dea DD sa fie un capitol plin de.
fetelor multumesc pentru urari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adenuti spune:

evy- speranta moare ultima .asteapta pina la test .
s-a mai intimplat sa vina si sa fie testul pozitiv .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Evy - nu te lua dupa pete maro; am mai spus de cineva care a afcut cu Dracea fiv, a avut pete maro din ziua a 12 a - mai exact sambata, luni a facut testul si a fost pozitiv - 110 val. , apoi joi - 707 valoarea; mai ai de ce sa speri inca !
Verga - mersi de rasp.; tel il iau de aici de pe prima pagina da ?si as vrea sa aflu mai multe amanunte.......adica ma programeaza ca la o clinica privata ? sau va trebui sa astept pe la usi ?ca asa ma inteles ca este la Giuly..pup si scuze de intreb.


pupici tuturor




Asteptand a doua binecuvantare de la Tine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Evy28 spune:

multumesc inca o data .
am plans , insa acum m-am mai linistit .nu e bine sa plang incontinuu . vom vedea ce va fi .

ma gandeam totusi sa merg maine dimineata la un test, tinand cont ca la 18.30 am avion si plec in grecia 10 zile .
trebuia sa fie vacanta noastra cu bebe insa...se pare ca nu .

oare la Medlife ma primesc maine ? sau la bios parca? si o sa am rezultatul pana plec ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cocolyso spune:

Evy la Medlife daca spui ca e urgenta, iti dau rezultatul intr-o ora.
Mergi cu incredere!!!!!

http://tt.lilypie.com/DRMfp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Evy - la medlife te poti duce azi ca sa ai rez. azi; daca te duci maine ai rez. luni; iti spun sigur asta; eu am facut vinerea ttrecuta in a 12 a zi, tot din acest motiv, am vorbit si daca faceam sambata aveam rez. tocmai luni indiferent de urgenta sau nu; asa daca faci azi, ai rez. in doua ore; bafta !

pupici

Asteptand a doua binecuvantare de la Tine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Evy pana la test mai trebuie sa speri!Doamne ajuta!

Amzulica FELICITARI!Asteptam si testul de marti cu o valoare crescuta a bhcg-ului!Va fi bine,ai grija de tine!Vreau sa iti spun ca mie dr. Cocei mi-a spus ca progesteronul cu o zi inainte de ET trebuie sa fie minim 30,daca e mai putin trebuie suplimentat progesteronul in tratamentul de sustinere,poate ai nevoie de 9 utrogestan/zi sau de progesteron injectabil.Fa daca poti analiza progesteronului la urgenta si apoi vorbeste cu dr.Bafta maxima!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amzulica spune:

Kora eu nu am facut progesteronul inainte de ET. Nu mi-a zis doctorita. Ma duc si maine la Bios sa fac beta iar, sa vedem cum stau in ziua 12. Sper sa fie bine.

Cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rami 73 spune:

Amzulica, si eu voiam sa-ti zic ca progesteronul din z. 21 nu e neaparat relevant, cu mai degraba cel dinaintea ET-ului. Eu am avut Progesteronul a doua zi dupa punctie 45, si tot am facut suplimentare cu progesteron injectabil. N-ar strica sa faci si analiza asta odata cu bhcg-ului, ca sa ai o imagine mai clara. Te si BAFTA MULTA !!!

pozici

"Dream as if you have forever. Live as if you only have today."
James Dean

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smoly spune:

Buna fetelor!

Am intrat sa o felicit si eu pe amzulica ,sa-i urez sarcina usoara,un bebe sanatos si la termen,si sa-i spun sa nu se mai streseze ca streseaza copilu' si nu e bine! Mai bineca e timpul sa sarbatoreasca dupa atata asteptare.
amzulicacu cine ai facut fiv-ul,cu Dracea?
Ca si eu tot la ea sunt si vad ca are mana f buna...

Te astept, copilasul meu frumos!

Mergi la inceput