Mamici norocoase de sept-oct 2008(84)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

alinushca, ma ingrijorezi, sper doar ca bebele tau este bine.
nu stiu ce motive ai sa parasesti forumul, dar iti doresc si eu numai bine si un bebelus sanatos.

maryb 21+ cu

marea mea iubire

sa fii sanatos puiul meu

pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Banu2268 spune:

maryb

la silvia dumitrescu am fost si eu!!!!!!!!!!!

da sigur parea ok ca vroia sa ma taie!!! si sa-mi ia banii
cand mi-a zis de medicamentul pentru oprirea sarcinii din evolutie nici macar nu mi-a zis ca daca iau medicamentul ala eu pot sa-mi pierd trompa!!!!!
nici nu m-a incurajat sa-mi spuna doamna haideti sa mai asteptam o saptamana sa vedem poate nu e extrauterina haideti ca poate o sa fie bine.

NIMIC ea imi spunea ce am de facut de acum incolo. ca ea e la spitalul militar si ca daca vreau facem laparoscopia acolo sau iau medicamentul? nici o speranta nu mi-a dat. M-a traumatizat psihic femeia aia m-am dus joi la ea stii ce week end am avut am plans pana mi-am facut ochii cat 2 cepe n-am mancat mi-am luat 2 saptamani de medical si-am plans ,,,, pana am vazut ca s-a marit beta hcg. semn ca-i saricna normala si am zis ca in viata mea nu mai merg la hipocrat

nu mi-a zis ca doamna poate e prea mic si nu se vede la eco!
totusi mi-a zis sa fac beta hcg analiza aia.

eu ies intr-o juma de ora ma intorc sper

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Alinaaaaaaaaaaaaaaa, nu plecaaaaaaaaaa. Ce s-a intamplat atat de grav incat nu mai vrei sa stai cu noi??? Esti om de baza aici in odiseea noastra

O burtica mititica

29+ Carla Alexandra
Atat a mai ramas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

banu in primul rand bine ai venit la noi

Stiu si eu ce se scrie despre Caritas dar nu-mi fac probleme. Doc al meu e seful clinicii, am rezerva din start si nu intra "orice" asistenta la mine iar neonatoloaga cu care lucreaza e cea mai buna evident. Am prietene care au nascut anul trecut si anul asta cu el si a fost super. Altfel iti dai seama ca ma duceam in alta parte. Plus ca e doctorul meu de vreo 6-7 ani.



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBU
28+ Cuculetz Andrei

AMR 79 DE ZILE PANA LA BEBE ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Alinush imi pare tare rau ca pleci....Sper ca nu ai patit ceva !!!!
Multa sanatate tie si lui bb !

Valentina 25 + Matei

Asa creste gandacelul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

vaaaaiiiii banu, nu pot sa cred, bine ca nu m-am mai dus la ea....brrrrrr

maryb 21+ cu

marea mea iubire

sa fii sanatos puiul meu

pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Banu2268 spune:

multumesc monica bine v-am agsit

succes stii tu ce stii.....

te pup

hai ca de data asta ies!!!!!!! heheheh

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Alinushhhhhh!!!!!!!!!! sper ca tu si bebe sunteti ok. Chiar am intrebat ieri de tine . Nu ne parasi, te rog eu frumos. Lasa si tu o adresa de mess sau ceva sa stim si noi ca esti ok macar, please!!!!



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBU
28+ Cuculetz Andrei

AMR 79 DE ZILE PANA LA BEBE ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa.g spune:

Alinushca - ce s-a intamplat de pleci? Nu acum cand intram in concedii si avem mai mult timp de povesti.

Ramonzca - o prietena a avut si a folosit o perna cu bile de polistiren. Era f. multumita de ea. De celelalte nu stiu ce sa-ti zic dar aceasta a fost folosita de o mamica si a fost multumita.

28 +
www.flickr.com/photos/25613544@N08/?saved=1" target="_blank">noi si burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Monica iti las pe PM

TOTUL este in ordine! Nu sunt suparata cu nimic.
De mai multa vreme simteam ca am nevoie de mai mult timp sa fac si alte lucruri si DC imi cam ocupa ceva timp de mai bine de un an... Mai vorbim cu siguranta pe mess.

Va multumesc mult de tot!

Mergi la inceput