Regasiri (20)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

desiree, marani

desiree - eu ma intrebam de ce i.as pune pampers din ala la mare, la piscina aici sau cel putin asta de o stiu eu nu lasa copii sa intre in apa fara pampers

angi - tare rau ma sperie accidentele astea, saracuta numai ce ma gandesc cum a plans ivan cand s.a ars si mi se face mila de ea, a cazut pana jos ?

eu stiu un copil aici cu o luna mai mic decat ivan, de mic a fost calm, cuminte, unde.l pui acolo sta, nu a plans decat rar, acum sta in carut prin centre comerciale cate 2-3 ore, acolo se culca acolo se scoala si nu zice nimic, faza e ca si ala a cazut pe scari dar multe scari la o vila , dbunny cam cate scari aveti voi, cam asa intre etaje, si a plans putin si atunci eu banuiesc ca.,i dau parintii ceva altfel nu se poate :))) ah cand mananca de cand a inceput sa.i dea mancare sta in scaunul de masa fara jucarii fara nimic nimic

ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

dayanara, pricep..da la mare sa mor de i-as pune ceva la fund in apa...sunt mari, sunt slabe sanse acum sa-i apuce kk-rea in mare..si daca e..asta e...culegem si gata..in nici un caz nu as da confortul lui pe frica sau rusinea de a se usura in apa..ca deh..pipi toti facem in mare.....acum 2 ani inotam in ape romanesti printre kk..n-am sa uit cat oi trai...si nu era de bebe...

ete si piscina cu bile




Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marani spune:

desiree la noi fu in modul urmator:

am plecat la mare cu scutece normale; in prima zi cand am bagat-o in p[iscina i-am dat jos pampersul...dar atat de entuziasmata fu de nisip incat se arunca toata in nisip apoi iar in piscina si tot asa...la un moment dat era in nisip si fugi plangand catre scari (semn ca vroia in camera ) - ii intrase nisip la pasa si funduletz si o jena, era senzatie noua; in zilele urmatoare cand o vedeam indecisa cand in piscina cand in nisip o lasam cu pampers...mergea in mare il scoteam si o bagam repede in p[iscina ca sa nu mai fie tentata de nisip...ghiceam cand face kk asa ca puneam repede pampersul si nu erau probleme...foieste, pa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

tare de tot cum se trage de putza :)) e scump foc
http://s191.photobucket.com/albums/z280/AlinaDesiree/piscina/?action=view¤t=piscina006.jpg

bunica , cati ani are ?

ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

dayanara, are 76 de ani


da, toata ziua si-o studiaza, o intoarce pe toate partile, si-o descopera...


Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

marani, si lui octavian i-a intrat nisip prin pantaloni si chilotei..la inceput l-a deranjat..dar acum s-a obisnuit..la fel si cu mersul in picioarele goale prin nisip...


Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Admirat kur gras de Octa, faina-i piscinuta cu bile, si bunica-n ea!

Dayanara la piscina nu te lasa cu pruncu-n curu gol, in caz ca face caca in piscina, de parca daca-i pun slip nu iese caca...mi s-a uns pielea pe frunte...ma gandesc ca bretonul ma unge si mai mult...acu, cu cladurile astea imi vine sa ma tund cheala..

Etajul la noi are intrare separata, prin curtea din spate,deci Dani n-are acces la scari...tare ciudat ar fi sa am un copil asa linistit...

Angi pupam pe Julia sa treaca buba...Dani avea o perioada cand tot timpul avea cucuie si vanatai pe frunte...

Roana www.laredoute.es/ES/es/comprar-vestido-de-saten-estampado.aspx?productid=324141206&documentid=426808&producttitle=Vestido de sat%c3%a9n estampado&categoryid=42895200&hasPrev=1&hasNext=1&index=31&lpProdCount=32&lpProdRetriever=ProductLandingPages" target="_blank">asta e prea simpla sau prea neagra? eu mi-as pune ceva lejer, elegant, nu foarte impopotonat, dar cateva accesorii 'vizibile' gen colier, floricica-n par, bratara mare, cercei...nu toate, doar cateva...

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Buna seara fetelor,

multumesc de raspunsuri.
Dbunny la asa ceva ma gandeam si eu. neagra , simpla, cu ceva acesorii mai deosebite si gata. nu e stilul meu impopotonata si intotdeauna mai simplu e mai elegant. sper sa o si gasesc si nu comand asa...eu daca nu pipai...

Si poate fi si mai scurta. am slabit destul de bine si inca slabesc. deci pot fi o nasa sexoasa.
Va multumesc mult.

Desiree, octa e mortal si piscina supeer tare. de unde ai luat bile? ca vreau si eu.

Nu am timp de nimic. ziua la servici, dupa masa parc, joaca. nici azi nu am ajuns la tuns. sper maine sa poata tasu ca singura nu merg. a plans rau data trecuta.

Va doresc o nopate linistita si va pup pe toate toate.

Imi pare rau de mama ta mayaione si o pup tare pe marani.

Koko si vio cam chiulesc...la fel Miro. pe unde umblati gagicelor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna dragi regasite,

si va poftesc la cafa si o gustarica .

Baieteii asa fac pana la un moment dat si-o tot descopera.Cat despre nisip si Bodo "s-a murdarit" la inceput


O zi frumoasa va doresc.



Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

Neata fetelor!
DESIREE,eu folosesc pampersi de apa in eventualitatea ca ar face ceva in ei,dar o tin si fara..Sapt viitoare plecam in Antalia,am niste emotii...pt drum mai mult,Ale nu a plecat inca nicaeri asta e prima ei iesire,sper sa fie bine...Ce scump e Octavian,un frumos!

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)


Mergi la inceput