Regasiri (20)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna dimineata dragi regasite.

Multumesc de sprijinul vostru.

Poftiti la si o .

La Ct e frumos si Bodo abia asteapta sa ajunga in parc.

intregul fara exceptie.



Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

quote:
Originally posted by Dodo-pui

Buna dimineata dragi regasite.

Multumesc de sprijinul vostru.

Poftiti la si o .

La Ct e frumos si Bodo abia asteapta sa ajunga in parc.

intregul fara exceptie.



Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!


Hop si eu cu cafeaua in mana! Se pare ca suntem cam matinale!

Daca nu mai intru zilele astea inseamna ca plecam la tara ca e cald rau aici! Sa vedem ce zice alex diseara cand vine tati!

mama din 16 nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Si eu morrr de cald. si la cluj e clar mai rece ca la bucuresti sau iasi. de....asa e in ardeal. mai bine .

Noi suntem bine, ALex sta tot in putica goala prin curte si e mortal. v rea sa se dea pe tobogan si nu aluneca. e tare scump. azi il duc la tuns ca transpira groaznic.

Cam atat. in rest astept concediul ca pe caldurile astea e bine sa stai acasa. in 5 plec in rusia. mi-e cam teama sincer.

Fetelor sunt nasa in 26 iulie. dati o idee de imbracaminte nu foarte sofisticata. si o freza daca am parul scurt bob?

va pupicesc pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

multmesc de complimente

mayaione - multa sanatate mamei, imi pare rau ca e bolnava

adinazot - v.am vazut pe toti 3 frumosilor, de voi stiam dar nici taticu nu e mai prejos
subscriu la intrebarea lui dbunny despre pampersi , ca acum plecam la mare si tre sa cumpar

dbunny - eu anul trecut am avut parul tuns mai scurt si cu breton, un fel de breton, cred ca se poarta si anul asta, dar eu din ala din 3 fire nu.mi fac ca nu.mi sta bine, tu cu ochii aia tunde.l cum vrei ca.ti sta bine , dar nu f scurt :)

dodo, desiree, mirona, roana , miki, alexandra, carla, bamboletta, marani, dastefa

kokorina e in romania inca ?



ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

dbunny, uite aici http://good-times.webshots.com/photo/2455273020101703877hjSKDz
bretonul, nu stiu cum a putut creste asa mult intr.un an, mereu mi.a crescut f repede dar nu asa :)

ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

salutare
pe scurt ptr voi :

azi sunt sanzienele si nust cum sa fac ca trebuie sa facem baie cu flori ! bunica asa ne facea de ziua asta ca sa fim mumosi si sanatosi ..... tre sa gasesc o solutie sa aduc flori la baiat :)

pupici si baie placuta

D


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

DBUNNY,DAYANARA,pampersii sunt de aia speciali pt baie,intra apa in ei dar nu se umfla asa ca ceilalti,sunt subtirei,f pactici,sunt f faini,cel din poza este babylove,dar se gasesc si de la huggies!

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)

"Life can give you a hundred reasons to cry,but you can give life a thousand reasons to smile"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_m spune:

Hai, mah, nu ma dati disparuta, doar foaaaarte ocupata.

Duminica am scapat-o pe Iulia pe scari
Am fost in vizita la nashul ei care are piscina. La inceput i-a placut (nu am bagat-o in apa ca se curata piscina si nici eu nu eram apta pt. intrat in apa). S-a jucat cu o ratza care plutea pe apa, apoi am invatat-o sa stropeasca cu mana prin apa. Si a stropit ea pana s-a facut fleasca. Am dezbracat-o, am intins hainele pe sarma si pe ea am lasat-o in pampers. Mai tarziu au inceput cei de-acolo sa faca baie, apoi au venit mai multi. Iuliei i s-a facut teama ca stropeau aia pe-acolo, asa ca statea cuminte intr-un colt si se uita. La un moment dat s-a asezat in fund pe cea mai de sus treapta de la casa (sunt 4 trepte) si se uita cuminte cum se joaca cei din apa. Eu vazand-o asa cuminte, m-am dus sa ii iau hainele de pe sarma ca se uscasera. Ea a vazut ca plec de langa ea, s-a speriat, a strigat "mami" si a plecat repede dupa mine. Si bineinteles ca a cazut pe scari si a dat cu capul de o treapta. A facut o buba langa spranceana, langa tampla stanga. A plans raaaaaaau . Foarte greu am linistit-o. Acu, eu ma bucur ca nu s-a lovit mai rau. Promit ca nu mai plec de langa ea cand suntem pe teren accidentat.


"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"

Angi poze
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Iulia - 3 noiembrie 2006 - www.geocities.com/angighita" target="_blank">Jurnal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marani spune:

quote:
Originally posted by angi_m
Duminica am scapat-o pe Iulia pe scari

"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"

Angi poze
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Iulia - 3 noiembrie 2006 - www.geocities.com/angighita" target="_blank">Jurnal



of angi....se intampla....bine ca nu fu mai rau, cred ca a plans, s-a si speriat si o si durea probabil, pupa marani spranceana stanga ca sa treaca!

multumim pt complimente tuturor fetelor, am retinut ca lui desiree ii plac nucile mele

am vazut poze cu toata lumea, karina lui miro e o scumpa si jumate, vazui ce frumos dormea in picioare am avut ce rade, si bubamara are papusa ca a ei...si-o vazui si pe dayanara si m-am imbolnavit ce fata sexoasa si faina esti, doamne...ca tare misto arati..de la mama natura!

salutam pe toata lumea, intru rar ca-s multe de facut plus copil distrat zilnic pe-afara...nu vrem sa uitam pe nimeni...pupam pe toate regasitele, strig pe violeta si kokorina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

angi,pare rau de iulia ca a cazut...se mai intampla...pana isi stapanesc picioarele tre sa stam cu ochii pe ei ca pe butelie..pup grasuna mea!

marani, te ...


am si eu o intrebare de om tamp: de ce le puneti pampersi la baie??? mare? piscina? etc...

danita, ete flori...de unde flori? doar daca imi tai ghivecele.....

mayaione imi pare rau de mama ta, sper sa fie bine!

dayanara, ce ma enervezi ce slaba esti si tu...dbunny, deci kilul ala care l-am pierdut eu de fapt e doar apa? nu e deci vointa mea nemasurata, e doar apa datorata caniculei!

roana, sugerez o rochita de vara, scurta (sau nu) cu multe culori si foarte eleganta..si o esarfa de fantezie in jurul gatului si vei fi cea mai faina nasa!

carla, de la ce a fost febra?

bambo, mare distractie pe voi la strand! poti sa o scoti din apa sau folosesti arsenalul? cu ovtavian tre sa imi ard creierii sa nascocesc ceva interesant sa-l mai scot din baie ca i se moaie de tot pielea pe el!

quote:

Danitafaci cum faci, si ne spui taaare putin de voi, ia scrie tu pe-o 'coala' word mai detaliat asa, ce face si cum zice P, si cand ai timp o trimiti...



exact! esti cam telegrafica!

dayanara, ivan este un barbatel tare bine!

aseara am fost si i-am luat o masinuta, ca tanjea dupa toate prin parc..i-a luat tati si piscina pentru la mare (are 2 m intram toti in ea) si multe bile (100)..i-am umflat piscina i-am aruncat bilele acolo..nu va zic ca a fost nebunie..aseara s-a culcat la 11 ca nu se mai satura de bile si calarit piscina..pun poza imediat!


















Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput