Azoospermie - cap 20 -

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Mikisor uite un buchet mare de trandafiri rosii parfumati, ca sa intri mai des




aspiranta la - din august 2005
vio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Multumesc Iuca, le simt mirosul.

Edit . Mi-am sters semnatura pt ca nu mai este valabila



Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Miki
Pisix

Si toate fetele

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amzulica spune:

Fetelor - am facut testul - eram 25 de fete - rezultatul cica ni-l da maine ca nu au biochimista azi. Asa ca ... alta noapte alba urmeaza.

Cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

mikisor- ma intristez sa aflu ca aveti pb. de sanatate -va urez tot binele din lume!

amzulica- iti doresc din tot sufletul sa vezi maine o valoare maaare! Apoi vrem povestea...Tin pumnii sa fie bine!
Eu citesc absolut tot ce scrieti voi..nu scap un rand...insa stau pitita caci nu am nimic in plan poate dupa sept. -oct. incolo...sotul nu mai vrea sa ia nimic... am cam lasat-o moarta..acum deocamdata fac planuri ...si incerc sa iau cea mai buna decizie cu putinta( cea mai cea mai buna solutie daca mi-e permisa exprimarea- nu se prea poate in cazul nostru...caci am incetat sa cred ca exista minuni).
va pup cu drag
dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Amzulica tin si eu pumnii stransi sa fie un rezultat din 3 cifre. Doamne Ajuta
Fetelor noi ne-am hotarat sa mai incercam o IAD dar la Sibiu. Azi am fost sa imi improspatez analizele de sange.

Va cu drag pe toate

aspiranta la - din august 2005
vio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amzulica spune:

Va multumesc fetelor pentru incurajare, sa ne ajute Dumnezeu pe toate sa reusim. Sunt intr-un moment in care ma gandesc - in caz de test negativ - unde sa ma mai duc si ce a ramas nefacut?

Cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

amzulici mai bine nu te gandi la asta acum, in caz de nereusita, Doamne Fereste, ai sa ai tot timpul sa te gandesti.
Mai bine incearca sa gandesti pozitiv, sa te rogi la DD, sa speri ca ai reusit. Incearca sa fii optimista

aspiranta la - din august 2005
vio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Amzu te rog nu te gandi acum la ce vei face daca nu reusesti o sa vezi ca o sa fie bine....hai doamne ajuta an continuare sa fie bebel...ati tin pumnii..aveam asa emotii cand am vazut ca ai scris...

toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Amzulica sunt si eu alaturi de tine si iti doresc din tot sufletul ca maine sa fie o zi extrem de fericita pentru tine! Stiu cum e asteptarea asta cand orice ai face gandul iti e numai la rezultatul de a doua zi..dar te rog nu te gandi la rau, fii optimista!
Te si iti tin si eu pumnii stransi!

Ioana -the new me!
animalutele mele iubite

www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">SEMNEAZA SI TU petitia pentru legea mamelor!

Mergi la inceput