*Gravidute de noiembrie-decembrie2008 (46)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Buna dimineata....merge o cafeluta acum dupa o noapte alba din cauza caninilor

Mirtha - pe 25 iau rezultatul de la DT, si apoi ma programez la Tutunaru sa vedem ce zice!

Elilov - sunt alaturi de tine si poate n-or iesi bubitele alea!!!

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si BB-lina 14+
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Mi-am adus aminte...

Loren- ai reusit totusi sa suni la dr???Azi cum mai e???
Babyzapi - nasol cu anemia, dar se trateaza!!



Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si BB-lina 14+
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Neata..eu ieri am ajuns la doctor ca eram panicata...a verificat colul si era inchis si ok...recunosc ca nu i-am zis ca am avut contact sexual ca sutn sigura ca ma certa dat fiind durerile mele constante de burta...am intrebat de la ce sunt aceste dureri si mi-a zis ca unele gravide au aceste dureri pe toata perioada sarcinii ...la Bia am avut foarte rar si acum am atit de des..of... Scurgerea gelatinoasa nu e de la dop...conchid ca are legatura ca am prestat fara prezervativ ....in fine, m-am linistit. Despre bebelina nu mi-a zis nimik!

Bianca Andreea
Larisa Elena19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:

Neata, Burtici!


Lorena, sper sa fii bine! Astept vesti de la tine, iti tin pumnii!

Mav, mersi pt. link!

Mirtha, de unde ai cumparat cartea? Cat depsre fazele jenante, mey, io nu am curajul sa le povestesc pe toate pe forum !

_

Diana, mamica Domnisoarei Nasturel si cu Bebedoi 18+
Dialoguri strumfesti





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:

Ah, Lorena, am scris in acelasi timp! Bravoooo, super! Ma bucur ca totul e bine! Ai grija de-acum....

_

Diana, mamica Domnisoarei Nasturel si cu Bebedoi 18+
Dialoguri strumfesti





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Lorena - ma bucur ca totul e bine!!!! de-acum grija mareeee ....

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si BB-lina 14+
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brie spune:

Buna dimineata fetelor !

oceanborn, multumesc pt cafea. Esti asa matinala....

Am si eu o nelamurire. De ce s-au mai schimbat parolele, de ce s-a creat un cont comun pt postarea pozelor pe care sa le accesam doar noi, daca acesta apare pe prima pagina si il poate accesa oricine ne viziteaza odiseea???


20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Buna dimineata si de la mine Pe noi ne-a trezit un tantar la5,30,am papat,ne-am uitat putin la tv si apoi am adormit din nou pana la 9

Elilov,tot citesc de zbuciumul tau cu varicela si sper din toata inima ca fetete sa aiba dreptate si sa treci cu bine peste problema asta.Te pup si tin pumnii!

Lorena:bine ca ai fost la dr si ca totul e ok,te-ai linistit acum.Si pe mine ma cam doare burta de alaltaseara,am luat no-spa,dar...Mi-e teama sa nu fi racit sau sa nu am vreo infectie.Offff

Alexutza:of,ce naspa cu durerile de masele...La dr ai fost?Nu poti lua nimic pt calmare,nu? si sa treaca repede durerea.

Noi am fost aseara la eco,pentru ca aveam programare tocmai pe 4 iulie la ginecolog si nu mai aveam rabdare pana atunci.L-am vazut pe bb,era super vioi,dadea din manute si picioruse.Am intrebat dr despre col,a zis ca el poate vedea la eco abdominal doar partea interna a colului si ca la mine e ok,e inchis.

Intrebare:in Islanda,dupa testul de sarcina mi-au calculat DPN pe 31 dec(calcul facut cu discul ala ,nu la ecograf).Aici,acelasi dr,la ambele ecografii facute mi-a zis ca DPN e pe 30 dec.O zi nu-i mare lucru,insa curiozitatea mea este daca eu tb sa ma bazez pe rezultatele de la eco de-acum sau merg dupa calculul initial?

Pupici si o zi frumoasa.



Flori 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:

Brie, asa e, ai dreptate! Ale mele nu apar, insa, pt. ca nu mi-am facut albumul public. Asta inseamna ca il poate vedea doar cine are parola si se logheaza. Oricum, nu e o idee buna sa fie link pe prina pagina, mie, una, nu-mi convine! Ideea era sa ne vedem doar noi in tre noi...Asa, pot pune link aici cand am eu chef, daca am chef!

_

Diana, mamica Domnisoarei Nasturel si cu Bebedoi 18+
Dialoguri strumfesti





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Da nici eu nu achiesez la ideea de a avea link cu pozele la vedere, ca altfel degeaba am schimbat parolele.
Flori baga no-spa..trece!
Cu discutia cu incurajatul in caz de probleme eu sunt pentru mesaje de sustinere, iar nu pentru "uite daca ar fi sa ai problema care sunt complicatiile" de pe net!


Bianca Andreea
Larisa Elena19+

Mergi la inceput