Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (58)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

LA MULTI ANI EREENA!!!SA FII SANATOSA,IUBITA SI FERICITA ALATURI DE MICUTUL MATEI SI DE FAMILIA TA!!!

Honey felicitari pt permis!

Eu nu o voi pune pe Mitzi in fundulet decat dupa 5luni si jumatate,vreau sa-i protejez coloana cat pot,la fel ca si cu diversificarea... va avea timp destul sa stea si in fundulet,nici a mea nu mai are stare lasata pe spate,i-am schimbat carutul am inlocuit landoul cu cel sport sa vada mai mult,oricum mai e putin.

Madalina de Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

madalina
ginete ,nu am cerut informatia corect, ma gandeam la magazine in bucuresti

Matei-Florin 24.01.2008


POZE NOI
ALBUM ZUZE
POZE SI FILMULETE
1001 MODURI DE A DORMI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki_baby spune:

EREENA si IRINOUKA(cu intarziere) VA UREZ DIN SUFLET UN CALDUROS "LA MULTI ANI!". SA AVETI PARTE NUMAI DE INPLINIRI, FERICIRE SI NOROC IN VIATA!

Miki de Saara Maria 7.01.2008

Miki
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/" target="_blank">Saara
www.flickr.com/photos/timonyyssonen/sets/72157605039935204/" target="_blank">Vacanta la Riga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Buna fetele dragele!!!

Intru in fuga sa va spun ca azi ne mutam la ai mei. Am strans jumatate din casa in masina (care masina cat e de mare si tot cocoshata a ajuns din cauza bagajelor) si astept sa se trezeasca Ana ca sa plecam.

O sa-mi lipsiti tare mult.. Ne "revedem" pe 30 iunie, cand voi incepe munca. Pana atunci sa-mi tineti pumnii ca Ana sa se acomodeze cu mama mea (la fel si sotul meu...ieri au stat impreuna 2 ore si s-au si ciondanit ...o sa ma "distrez" minunat).

Va pupacesc cu mult drag!!!

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Poze botez Ana 02.03.2008
poze Luca nazdravan
poze Ana mica
Povestea nasterii Anei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristacoman spune:

De luni ne iese un dintzisor si este taareee suparata si maraita si cred ca o doare tare rau, ca plange cu lacrimi cateodata...of, of, de abia astept sa iasa. Bine ca nu are probleme cu somnul, doarme de la 22 la 4 dimineata, mananca repede apoi se trezeste la 7, mananca si se trezeste la 9.30. De la 11.30 la 1.30 doarme si apoi mai doarme de la 14 la 17.30, cu mici variatiuni cam asta e programul ei zilnic. De 17.30 la 21.30 cand ii face baitza mai doarme o data daca ies afara ca ea, altfel ne maraie in cap daca nu o tinem in brate, asta acum cu dintzisorul....

Duminica s-a intors de pe spate pe burta si 180 de grade in patut....din pacate nu am prins faza....am pus-o intr-un loc si am gasit-o in altul....

Multumim pt. informatia depre prod. Tiny love, vroiam sa iau salteluta de joaca loveste si canta, dar m-am plictisit de atata asteptat si am luat de la Chicco.

Cristina, mami de Antonia (29.01.2008)- avem 4 lunitze.
http://s282.photobucket.com/albums/kk249/cristinacoman/Luna%20a%204a/?albumview=slideshow
http://s282.photobucket.com/albums/kk249/cristinacoman/Luna%20a3a/?albumview=slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

quote:
Originally posted by Ereena

madalina
ginete ,nu am cerut informatia corect, ma gandeam la magazine in bucuresti

Matei-Florin 24.01.2008


POZE NOI
ALBUM ZUZE
POZE SI FILMULETE
1001 MODURI DE A DORMI




oricum, am uitat sa-ti spun ca nu "i-am testat" - sa fie model reclamamascata la promptitudine.

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Ingerasul nostru
Poze
Fetze de buburuza
SUNT VEDETA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

vroiam sa scriu sa NU fie model C H I C B E B E (reclama mascata )

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Ingerasul nostru
Poze
Fetze de buburuza
SUNT VEDETA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristacoman spune:

Honey, felicitari pt. permis..

Am vazut si eu pozele cu prajituricile tale....iimmmm tare bine aratau.
Am salvat si reteta de tort, astept un moment de liniste sa o fac...

Cristina, mami de Antonia (29.01.2008)- avem 4 lunitze.
http://s282.photobucket.com/albums/kk249/cristinacoman/Luna%20a%204a/?albumview=slideshow
http://s282.photobucket.com/albums/kk249/cristinacoman/Luna%20a3a/?albumview=slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NataliaS spune:

Salutare!

Primiti-ne si pe noi in clubul maraitilor...Ellenutzo - vin cu tine in lumeeee - atata poate sa maraie si sa se acruiasca si sa se suceasca si sa nu-i convina nimic si apoi sa racneasca a mea Stefanitza...de nu va pot spune...culmea ca in brate n-are nimic si nici daca stai numai dupa fundul ei...asa ca eu cred ca se exclud altfel de cauze in afara de rasfat :)

In alta ordine de idei de 2 zile a dormit de la 10 la 5 fara pauza...se mai intampla si altor bblusi alaptati? sau o fi avand asta ceva , iar ziua mananca pe la 9.30 - 13.30 - 18 - 21.30...si suge 4-5 min - nu-i prea putin?

Eu - bagaje ...aoleu greu mai e sa faci bagaje pentru vacanta cand ai 2 copii , unul sugar...horror...+ stabilit ruta, asigurari, etc...zile grele, dar apoi...VACANTA de sambata - yupiiiiii!!!

Irinouk - cu intarziere...sper ca se primeste :) Sa fii fericita, sanatoasa si iubita!

Ven - vazut 2 ingerasi si o mama frumoasa cu care seamana putintel fiecare din pitici, mai mult Markus - dupa parerea mea Iesit culoarea la par?

AAAAAAAAA si am pus POZE cu fetele- Stefanitza grasanitza - serbarea Anei - alias "Soarele" si cu noul meu look

Sanatate bolnaviorilor!!! si nervi de fier mamicilor



Natalia - de 2 ori mamica Stefania-Irina 26.12.2007 si Ana iubita 04.02.2005
Poze: http://www.flickr.com/photos/10220847@N05/
Acolo unde domneste iubirea, si imposibilul poate fi atins! (proverb indian)
http://www.youtube.com/watch?v=0R-FPIHNFJw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stancutza spune:

quote:
Originally posted by nemary

despre intalnire nu ai zis nimic, veniti si voi?






DAAAAAA..vrem si noi sa venim, nu se prea potriveste cu programul nostru de masa-plimbare dar o sa facem eforturi :-) sa fixam un loc de intalnire / plimbare / sedere sau ce-o fi, daca mai intarziem sa va gasim repede!

Stancutza, de Sofia Elena - 21.01.2008

Poze
www.youtube.com/profile_videos?user=stancutza78" target="_blank">Filmulete
Povestea nasterii Sofiei

Mergi la inceput