Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (83)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by adra_bell
Am pus si noi cateva poze

E o frumoasa Eva!




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Intrebare intrebatoare: eu de ce nu pot vedea pozele cu Eva??? Heeellpp!!!!

********************************
Ne dati si noua un vot aici http://www. nou-nascuti.ro /album_nn.html?action=show&pid=3089 (stergeti spatiile dupa www. si ro). Multumim !!!!


*************************
Petronela si Nasturica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

quote:
Originally posted by adra_bell
Am pus si noi cateva poze

E o frumoasa Eva!




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...



Adra, chiar ca e o papusica dulce, dulce...

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)



ERIC

are mama o fetita...

Eric in centrul de joaca


http://b1.lilypie.com/ce5Mp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

quote:
Originally posted by adra_bell
Am pus si noi cateva poze

E o frumoasa Eva!




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...



Subscriu! Si mai ales cand vede oul de crocozaur are o figura incantata/curioasa delicioasa! Eva e numai buna de rontait...

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


POZE
www.youtube.com/watch?v=x9cURJc01dc" target="_blank">De-a busilea...in felul meu!
Copacul De Hartie
Dar din dar se face rai: Ajutati-l pe Stefanel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

pai vad ca pot sa intru mai repede decat speram...s-a modificat schimbarea!
am vazut pozele Evei....frumoasa ca intotdeauna....poza cu dintisorii...super
acum, ca nimeni nu stie ce si cum sta treaba cu glucoza pulbere
am o alta ...cum e cu borcanasele care contin sare!!!
ca mi-a tras fica-mea un scandal ,lua cateva linguri de mancarica pregatita de mine si se punea pe plans...apoi ce sa fac , ce sa fac...i-am desfacut un borcanas...l-a ras tot,190 gr.mancarica mea a ajuns la gunoi
acum doarme,ca un ...ingeras

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)
http://picasaweb.google.ro/popbiancaflavia/AnaSofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

i-am dat de la hipp
oricum,inca nu renunt...maine ii fac din nou, cu carnita
azi a avut ou, poate de aia nu i-a placut

sunt careva care nu au sare?

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)
http://picasaweb.google.ro/popbiancaflavia/AnaSofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Multumesc, sunteti niste dragute!
Faza cu ouale de dinozaur i-a facut sotul meu unei pustoaice de 5 ani, fata unui coleg. Se uita in pod, cocotat pe un scaun, si fetita langa el. Cum al meu e poznas mare si ii dau tot felul de minuni prin cap a zis: "OOOPs! uite niste oua de dinozaur!"
Fetita a cerut sa le vada, dar timida nu a insistat, in schimb si-a innebunit parintii acasa ca ea merge cu ta-su la servici in fiecare zi sa vada daca au iesit dinozaurii din oua!
Bianca, nu stiu nimic despre glucoza, dar de ce vrei sa-i indulcesti mancarica? Fructele mi se par suficient de dulci. Parca ceaiul Baby drink era cu glucoza. Stiu pe cineva care indulceste mancarea bebelusului cu zahar brun nerafinat. Totodata am inteles ca nu e bine sa folosesti zahar pana la un an, ca sa le protejezi pancreasul.
Inca nu i-am dat legume la borcanel, asa ca te lamuresc bustean si cu sarea.
Petro, nici a mea nu exceleaza la educatie fizica, e lenesa zic eu, poate sa se rasuceasca cu usurinta dar o face rar, ii place sa stea pe spate si sa vorbeasca cate in luna si in stele. Nici gand de ridicat in picioare sau mers de-a busilea. Dar stii cum e, in 2-3 zile isi poate lua avant si atunci sa te tii!

Printesa
Citeste o poveste
adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

salutare... Acum am intrat si noi in casa ca a inceput ploaia ..
Ne-am schimbat si noi in sfarsit pediatrul..si surpriza...pe fisa apar facute toate cele 3 vaccinase.. de 2-4 si 6 luni fiecare la termen...si tzeapa...ca noi la 4 nu l-am fcaut si l-am amanat pana la 6 ..iar cel de 6 e restanta...trebuia facut acum la 8..si nu stiu cum sa o scot la capat cand proasta aia a notat in fisa ca sunt facute toate ...plus ca am vazut prin fisa tot felul de cotroale inexistente trecute.. de ex fiu-meu avea in 9 mai 7.5 kg ..iar in 16 cand chiar am fost la control avea 9.5 kg

Ank Raul 17.10.2007
si cu bb2
Poze Raulito
www.top-shop.ro/concurs/index.asp?tn=friendhome&parent=4008570&sid=77776 br / " target="_blank"> excursie Paris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:



Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

POVESTEA NASTERII

http://picasaweb.google.com/mariusadrianalex/6LuniAlessiaALESSIA 6LUNI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Bianca nici eu nu ma pricep la borcanase...Imi pare rau dar nu te pot ajuta
Adra-bell.... frumoasa foc Eva...

Ank Raul 17.10.2007
si cu bb2
Poze Raulito
www.top-shop.ro/concurs/index.asp?tn=friendhome&parent=4008570&sid=77776 br / " target="_blank"> excursie Paris

Mergi la inceput