Nou stil de viata (213)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

La multi ani Edi pui de Cornelia,sa ii aduci lui mami numai bucuri si sa ai parte numai de lucruri bune.

Sunt in zona dar cu o criza de hernie nebuneasca.Nici sa ma misc nu pot asa ca numai bucurie am.Ma duc sa ma uit la meci si sa vad ce fac olandezi.Da sa stiti ca eu tin cu rusia acuma.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:


Buna dimineata!
Desi e dumninica, azi sunt matinala asa ca va invit la o cafea sau un ceai, dupa cum va sunt poftele

Cu intarziere Cornelia, La Multi Ani! sa-ti traiasca baiatul, sa fie sanatos si norocos. Eduard, sa fi cuminte si ascultator cu parintii tai

Iar pentru azi Serban, La Multi Ani! sa cresti mare, sanatos si fericit, sa fi cuminte! Roxana, sa-ti traiasca baietelul, si sa va bucurati de el!

Delia sa stapanesti sanatoasa rochita verde, sa te bucuri de ea. Si mie imi place culoarea verde.
Gusta sanatate, ai grija cu hernia!
Acum va las ca trebuie sa plec.
Pupici
O duminica placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rolo spune:

No Edy si Serban, pui de Cornelia si Roxa-Boxa.
Gagici, sa va traiasca flacaii si sa va aduca numai bucurii.
Pupacesc gashca.
Nu am citit din urma, recuperez maine .... sper.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rolo spune:

Citit o tzara in urma, vo 2 pagini ca mai mult nu ma lasa bestia

Delia, bate putin spre roz azi. Sper sa tina.

Pup, revin....maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

'Neata!
Roxa, sa-ti traiasaca baiatul, sa fie sanatos si sa va umple sufletele de bucurie! la multi ani, Serban!

Marilena, sanatate! sa stii ca m-am gandit la tine aseara, noi am fi vrut sa castige olandezii, dar n-a fost sa fie! Pacat! rusii au castigat si eurovisionul, asa ca nu era musai sa ajunga si in semifinala!

Carmen E. v-ati distrat?

plec pana la socrela, dar nu stau mult, beau numai o cafelutza!

tzuc fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Roxa, pentru Serbanica! Petrecere frumoasa!


www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

La multi ani Serban pui de Roxa.

Claudia ma bucur ca au castigat rusii ca olandezi prea urat au vorbit de romani ,bine ca le-a taiat cineva macaroana.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Salutare,

Imi cer scuze de absenta din ultimele zile, dar meetingul din Viena, 2 nervi scosi, un chiuretaj la dintele unde urmeaza implantul si plecarea pe o saptamana a sotului mi-au pus capac la nivelul oboseala si chef de scris.
Marilena: am vazut tarziu ca mi-ai scris pe mess. Nu stiu daca au venit ca eu vineri am plecat mai devreme de la birou si e posibil sa fi ajuns in urma mea. O sa vad maine si iti zic. Adresa de trimis e cea de la birou ca acolo stau mai mult ca acasa.
Delia: dependenta bat-o vina, dar nu stateam cu laptopul in brate ca au ceva bar unde se poate si fuma si accesa internetul gratis. Legat de Be delicious, eu l-am luat pe ala clasic, verde inchis ca am vazut ca acum au mai aparut 2: unul rosu si unul verde deschis, fosforescent.
Cornelia: la multi ani pentru Edi!
ROxa: La multi ani pentru Serban!
Si pentru ca ati fost rele si mi-ati facut pofta de merdenele, tocmai am in cuptor o tura.
Va pup pe toate si va doresc o zi minunata iin continuare si azi sunt activa si tin aproape de subiect,

Daca aveti timp puteti vota: http://www.litesoft.ro/services/oetker2/main.php?module=displaymama&mode=marturie&m=3817
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://community.webshots.com/user/andamihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

Mi-am facut si eu timp sa mai trec pe la voi.

pentru Serban al Roxanei! Sa creasca mare si sa va aduca numai bucurii!

Cami, la nunta D. eu am fost doar la biserica, nu am fost si la restaurant. Dar ma uitam zilele trecute prin poze si cred ca te-am zarit intr-una dintre ele . Si ce veste buna mi-ai dat despre D.!! Are o fetita... . Trebuie sa caut si eu numarul ei de telefon si cand ajung in Bucuresti o sun si poate reusesc sa o vad.

Anda, am citit de problema ta cu dintii si stiu cat e de rau sa iti scoata o masea de minte, d-apai ce spui tu acolo... Brrrr... Sper sa nu te chinuie si sa se termine cu bine pentru tine. O intrebare am totusi, eu stiu ca pentru implant trebuie sa astepti cam 6 luni cu reconstructia dintelui dupa ce a fost implantata "radacina". Tu faci deja reconstructia? Sau acum e implantul de "radacina"? O sa treaca repede.

Va pup pe toate in grup si mai trec pe aici cand am vreme. Multumesc de reprimire .

Daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Buna,

Ma dor picioarele de nu mai pot, azi m-am plimbat prin Cismigiu...a fost un spectacol in aer liber cu muzica populara si dansatori din mai multe tari, foarte frumos. Cel mai mult mi-a placut cum a cintat o formatie peruana si 2 copii din Moldova, nu cred ca aveau mai mult de 8 ani nici unul, dar tare frumos au cintat. Mi-a parut rau ca n-am avut aparatul foto la mine.

Carina, bine ai venit si sa ai pofta la merdenele. Pfuu, ca si mie imi plac tare mult...
Nu stiam ca sint 3 variante de Be Delicious. Eu am doar verde (cred ca e cel inchis la culoare, nu fosforescent) si rosu, care mi se pare mai dulce si mai greu.

Azi am gustat niste inghetata, mi-era prea cald si am vrut sa ma racoresc ; oricum ultima masa a fost pe la 4 si de atunci n-am mincat nimic, am baut doar apa. Nu mi-a fost foame, cred ca si din cauza caldurii si poate si pentru ca am mincat consistent: varza calita cu iaurt si miel la cuptor. N-am gatit eu, am fost in vizita la maica-mea.

Va pup pe toate si va astept miine la ceai/cafea.


www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput