Nou stil de viata (213)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Serban, de Roxa boxa.
Doru de Nastad.
Azi am avut o zi incarcata.A fost si la noi frumos si am profitat din plin.Dimineata am fost la tenis 2 ore si m-am bronzat precum tractoristii, cu forma maieului doar pe o mana,ca soarele bate de undeva din lateral.
Dupa amiaza am fost la strand, am astept sa se mai potoleasca soarele si ne-am dus la balaceala.Am si inotat putin,dar in rest ne-am dat pe valurile marii,ca unul dintre bazine face la un interval de timp valuri la fel ca si la mare.
Azi nu am mancat cine stie ce, mai mult cand ne-am inotor ca bagat niste cartofi prajiti si o fripturica la gratar.
Cum maine nu cred ca apuc sa mai intru , va doresc de azi o saptamana minunata.
Fug la nani ca de maine incepe calvarul.


"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Eduard
Serban
Doru

Cornelia, Roxa, Nastad, sa va traiasca baietii sanatosi si fericiti o mie de ani, :).

am revenit; am citit din urma si ma culc, mi-s franta.
Somn usor!

_
Carmen, cu Iustin (5.06.2004) & Teodor (6.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Buna seara ftelor...

Multumesc mult de tot de urari...ca nu puteam conduce altfel...(vb lui Mephala)
Am condus ieri putin cu sor'mea in dreapta...si zic eu ca a fost ok...dar...mai tb sa prind experienta.

Tumpi...pai eu mananc cam de toate...dar asta e regimul...sa ma abtin la dulciuri.

va poop ca imi pica ochii!



Diana mamica de www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/72157604771385748/" target="_blank"> Tudor-Dumitru (17.04.2008) si de Stefan-Cristian (14.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/" target="_blank"> Poze 2008 cu cei 2 flacai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns justasmallkiss spune:


Buna dimineata fetelor.Va doresc o saptamana frumoasa si spor la slabit.
La multi ani Eduard,Serban si Doru,fetelor sa va traiasca voinicii sanatosi si sa aiba parte de tot ce isi doresc.

Carmen,toate vechi.Delia obraznica,Dodo baiat cuminte...altfel nimic nou.

Va pupacesc pe toate.

Poze noi: http://delialaryssa.fotopages.com/
IOANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:


Neata
Poftiti la o , un ceai sau apa plata cu lamaie.
Am profitat ca am ajuns mai devreme si am putin timp la dispozitie inainte sa plec la cursuri, asa ca am zis sa intru sa va dau binete si sa va servesc cu ceva.
O zi buna si ne mai "vedem" maine la raport.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Neatza, Tumpi, multumesc de ceai, ne-am trezit si ma gandesc la ce sa fac azi.

Delia, am vazut filmul, frumusel, dar coplesitor de trist....am vazut apoi in bruges(http://www.imdb.com/title/tt0780536/) si am ramas cu un gust si mai amar...

mda...revin la pranz, v-am lasat.
O zi minunata!

_
Carmen, cu Iustin (5.06.2004) & Teodor (6.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rolo spune:

La Multi Ani DORU sa fii sanatos, voios, voinic si sa-i aduci numai bucurii lui mami.
Pup gashka, revin mai incolo ca acum intru in sedinta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

La multi ani Doru si multa santate .


Am citit ma simt ca o balena esuata pe mal.Nici nu vreau sa va zic cat mi-a aratat cantarul dimineata ceva numai e bun cu mine.Hernia vad ca nu vrea sa stea linistita o fi si kg luate care o chinuie asa ca nici nu vreau sa mai aud de mancare de nimic.

O saptamana cat mai buna la toata lumea.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

'Neata!

La multi ani, DORU!

o saptamana buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Neata frunoaselor,
Nastad: La multi ani pentru Dorulet!!! Ce mai faceti voi?
Ioana: bine ai mai venit pe la noi.
Carmen: nu e vreme frumoasa la voi? Eu asa as iesi in parc, in loc sa stau la serviciu....
Delia: cate examene mai ai?
Tumpi: o zi buna sa ai in continuare.
Claudia: ce mai faci? Cum merge mentinerea?
Daniela: peste 2 saptamani am implantul de radacina. In plus, trebuie ca in cel mai scurt timp sa mi se scoata nervii de la absolut toti dintii din gurita sa poata sa ii imbrace cat mai repede. Eu deja m-am saturat dar imi fac curaj gandindu-ma ca peste cateva luni va fi gata si va fi bine. M-am saturat de taiat totul in bucatele, de dureri continue undeva in gura, de inghitit nemestecat si dureri de stomac si balonari aferente. Dar, asta e, se poate si mai rau
Vic: nu mai vorbesti cu noi?
Marilena: stiai ca esti o dulceata de fata? Am primit cartile si iti multumesc inca o data pentru ajutorul tau. Te rog sa imi spui cum sa fac cu taxa de trimitere: imi dai un cont al tau? Oricum hotarasti tu e bine. Legat de hernie, imi pare rau ca ai probleme. Nu poti face ceva fizioterapie?
Diana: felicitari pentru masina si spor la condus.
Gabriela: ce pofte mai ai azi?
Meniul de azi:
5 cubulete de prajitura cu fructe (capsuni, zmeura, visine, mure, afine) si ceai
pangasius la gratar cu zuchini si ardei rosu la gratar si o rosie salata
budinca de orez cu lapte si scortisoara si inghetata cu Baileys (facuta in casa)
Va pupic ca am o groaza de lucru,

Daca aveti timp puteti vota: http://www.litesoft.ro/services/oetker2/main.php?module=displaymama&mode=marturie&m=3817
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://community.webshots.com/user/andamihai

Mergi la inceput