Nou stil de viata (213)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Anda ma bucur ca ti-au ajuns cartile si ca sunt in ordine.Despre plata discutam.

Ma duc sa ma apuc de treaba ca striga casa dupa mine.Ne auzim la pranz.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yubi spune:

Buna dimineata !In primul rand vreau sa spun si eu LA MULTI ANI ! pt. Eduard ,Serban si Doru - sa fie sanatosi si sa aiba parte numai de lucruri bune Diana - felicitari pt. masina si sa o stapanesti sanatoasa Un pt. toate fetele.Ma duc sa mananc niste cereale cu lapte ,pt. ca inca nu am apucat sa iau micul dejun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Eduard,Serban si Doru...sanatate multa si noroc.

Azi am avut ultima sedinta de condus asistata de instructor...si abia astept sa merg singurica.

Noi suntem ok, bb mic are o problema cu kk...e cam constipat si nu inteleg de ce. Nu a facut de 3 zile...si azi i-am pus jumate de sup cu glicerina. El e alaptat exclusiv...si eu manac numai legume, fructe...putina carne...deci...nu ar avea motive de constipatie...dar...cine stie. Daca nu se regleaza...voi merge la dr.

Afara e cald rau...dar dupaamiaza ies la plimbarica!

Va poop!



Diana mamica de www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/72157604771385748/" target="_blank"> Tudor-Dumitru (17.04.2008) si de Stefan-Cristian (14.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/" target="_blank"> Poze 2008 cu cei 2 flacai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastad spune:

Buna dragelor!
Multumim pentru urari!

Am terminat sesiunea de vara, nu m-am prezentat la un examen , din motive de sanatate.Oana a luat vacanta , dar sta mai mult in casa.
Miercurea trecuta i-au scos polipii lui Doruletz, am stat 5 ore in spital dar pentru mine au fost 5 ore de calvar.
Doruletz nu s-a simtit prea bine, facea febra mare ...pana i-a aparut ceva pe piele. Am chemat salvarea si ne-a spus ca e scarlatina.Acum luam toti antibiotic si copii stau numai in casa.
Sper sa ne revenim ....am avut un an foarte urat, vrem sa plecam in concediu prin August.
Cam astea sunt vestile despre noi.
VA rog sa nu va suparati ca sunt disparuta , dar abia fac fata la tot ce se intamola.
LA serviciu totul pute ......


Va

Doina, Oana(03.04.2003) si Doru(23.06.2006)

www.flickr.com/photos/11093178@N02/page10" target="_blank">Album Oana si Doru


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Doru, multa sanatate si noroc!

Doina, imi pare rau ca ai atitea pe cap, poate reusiti sa va mai relaxati in concediu. Multa sanatate la toata familia.

Tzuni, ce faci, stai pe plaja si te bronzezi sau esti cu lopatica in nisip?

Carina, mai am un examen miercuri si gata!

Carmen, mersi pentru recomandare, o sa caut si eu filmul; cum sa scap ocazia sa vad un film cu 2 dintre actorii mei preferati (Colin si Ralph)? Ce mai fac bursuceii?

Pup toata gasca.


www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Delia bafta sa ai!!
Eu avui azi ultimul si oficial am vacanta Inca n-am si concediu, da macar la servici n-am asa stress (pt moment :)

Carina.. saracuta de tine. Ce nasol ca ai atatea probleme cu dintii. Imi inchipui ca nu-i deloc placut si mai ales ca dureaza asa mult timp pana-ti termina lucrarile

Doina.. multa sanatate pt voi toti

Gusta hai nu te descuraja. Incet incet reusesti

si pt toti sarbatoritii

la toate fetele

Mai vin eu



Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Lou: mersi de compasiune. In plus mersi ca mi-ai dat motiv sa rad in hohote la partea cu durata lucrarilor - ma simt ca si soselele din Romania unde "lucrarile" dureaza cam mult. Imi si inchipuiam ca as putea sa imi pun pancarta - in curs de renovare. Lucrarile dureaza pana in data xx.xx.xxxx.
Doina: of ce rau imi pare de problemele pe care le aveti. Sper sa reusiti curand sa va relaxati si sa lasati totul in urma.


Daca aveti timp puteti vota: http://www.litesoft.ro/services/oetker2/main.php?module=displaymama&mode=marturie&m=3817
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://community.webshots.com/user/andamihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Ce-i cu linistea asta pe subiect? A venit vara si voi nu mai aveti chef de slabit?
Hai trezirea ca imediat strig catalogul!

Daca aveti timp puteti vota: http://www.litesoft.ro/services/oetker2/main.php?module=displaymama&mode=marturie&m=3817
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://community.webshots.com/user/andamihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Anda sunt in zona dar ma simt duper naspa.

Louisea ma simt ca o vacuta si cand vad cum revarsa sunculita ma ia cu fiori.Bravo ca ai terminat sesiunea.

Doina multa sanatate si sper sa aveti un concediu frumos.

Delia hai ca mai e unu si dupa vacanta.

Cuscra hai un prezent aici.

La mine criza de hernie vad ca nu vrea sa treaca plus ca nici aer numai pot sa trag in piept exact ce imi trebuia iar durerea radiaza pe picior nici sa mai ridic ceva nu pot dar nici la medic nu ma duc am zis ca daca e de ceva sa vina sa ma ia de acasa ca eu la ei nu calc.Nici nu va mai zic ce am mancat azi ca imi e mie rusine.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Doamne dragute, cam tarzior azi va urez o saptamana minunata!

Sa o luam in ordine:

Copiii frumosi sarbatoriti (Eduard, Serban si Doru), sa fiti sanatosi si norocosi! La Multi Ani!

Anky, merdenelele sunt niste pateuri din foaie de placinta, umplute cu branza sarata si au forma patrata; si sunt super bune!! Nu stiu daca am explicat corect, poate Anda, care a facut in week-end, poate sa explice mai bine.

Anda, azi am pofta sa dorm... si sa fug in lume. Sa dorm, caci nu stiu ce am avut azi noapte de n-am dormit (la 2 inca ma uitam pe pereti...) si sa plec in lume... asa, pentru o schimbare. Am avut o zi "intensa" la birou... Si m-am grabit sa fac totul si am impresia ca n-am facut nimic asa cum ar fi trebuit...

Imi pare rau de problemele tale cu dintisorii... of of.

Nastad, si tie multa sanatate! Si rabdare...

Pup pe toata lumea si fug acasa, sa-mi duc mandra in parc, cu bicicleta.

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput