Puiuti de randunici 2008!! (37)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Cine se indura de mine sa-mi spuna unde sunt fantanile in IOR? Ca vreau sa vin si eu. Stiu parcul, dar inauntru nu ma descurc.



Kya mamica de Sanziana mica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

so, a ramas intalneala maine la ora 10.30-11.00 la fantani??? incerc si eu sa ajung cat mai repede, simo-mimo, cred ca pe tine te voi suna in caz de intarziere...nu de alta dar vin cu alex si ai vazut cat de "ascultatoare" este. m-a pus sa te intreb daca tu vii cu teodora, ca sa aibe si ea pe cineva "de varsta" ei sa se joace:))) am ras de m-am spart...sunt "doar" 9 ani si juma intre ele diferenta, dar am vazut ca s-au inteles bine:)

bubule, imi pare rau sa aud ca esti necajita. hai maine cu noi la intalneala, poate iti trece!
tuchita, te invidiez ca pleci la mare! vreau si eu!!! oriunde in alta parte, decat in bucuresti.
simo 20... si eu mai patesc asa...raman in pana si ii dau o juma de masa de lapte praf, timp in care ma mulg...si in 15-20 min. incepe sa se produca laptic.

imi urasc parul!!! sta ca o matura!!! cred ca ma rad in cap! cine m-a pus sa ma tund??? acum trebuie sa ma rog de el sa creasca sa arat si eu cat de cat normal...macar imi distrage atentia de la sunci...
va las, ma "duc" sa caut oferte pt mare...

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007
povestea lui TEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

kya, cum vii de la baba novac, pe linia troleelor 70, 79, 92, prima mare intersectie, la campia libertatii. acolo sunt fantanile arteziene,pe partea dreapta. este si un loc de joaca pt copii (se vede din strada), cu tobogane rosii, "invartite", cum le zice fiica-mea:)

sau, daca vii invers, dinspre pantelimon, mergi pana la intersectia potcova, apoi faci dreapta si mergi inainte. treci de cinema gloria si pe partea stg., la prima statie daca nu ma insel...oricum, la prima intersectie mare.
sper ca am fost clara:)

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007
povestea lui TEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Sar'mana! Vin de pe Baba Novac. Sper sa ma descurc.

Acum eu tot astept sa adoarma fii-mea. Care adoarme, se trezeste, adoarme la loc. In seara asta fac un experiment, sper sa nu-mi iasa pe nas.
V-am mai spus ca ea doarme de la 12 pana pe la 6 dimineata. Pana acum manca la 12 inainte de somn. Numai ca azi a ajuns sa manance la 10 si la 12 era prea devreme pentru papa. Asa ca am lasat-o asa, sa vad acum la cat se trezeste. Daca respecta cele 6 ore, ar insemna la 4... Vom vedea.

Maine oare gasesc locuri de parcare langa parc?



Kya mamica de Sanziana mica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

kya, bafta cu experimentul! teo mananca la 4 ore...
cred ca vei gasi loc de parcare, am inteles ca sunt destul de multe langa parc....daca nu, vis s vis e o straduta si poti incerca si acolo.

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007
povestea lui TEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Sanziana in timpul zilei mananca cam la 3 ore, dar noaptea cand doarme, doarme.

Iar acum face foarte ciudat - doarme, se trezeste, deschide ochii, casca, se intinde, si se culca la loc... eu nu mai inteleg nimic!
In fine, mai stau sa o pazesc.



Kya mamica de Sanziana mica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Ariel ai abandonat? Am si eu emisiune?

Pai atunci sa-mi laud randunoiul, ca tot vorbeati: face mancare, face curat, are grija de copil (cu absolut tot ce insemna asta), spala haine, le calca, aduce banii in casa, nu umbla brambura, nu bea, nu fumeaza, ma iubeste SI imi suporta toate toanele.

A, si mai e si mester in casa - el a pus parchetul, a facut un dulap si niste rafturi, repara tot ce e de reparat, de la chiuveta pana la bec...

Aici e meritul maica-sii care l-a invatat ca nu exista treaba de femeie sau de barbat, si ca daca trag amandoi la aceeasi caruta, fiecare face de toate ca sa-l ajute pe celalalt.

Bietul de el, e inca in spital, dar i-au scos masca de pe nas, si arata foarte bine. Mai e doar putin umflat si inca vanat la ochi, dar se reface rapid. Sper sa-i dea repede drumul acasa, ca mi-e greu fara el!



Kya mamica de Sanziana mica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

kya, nu am renuntat:))) facem un duo...numai ca scotoceam pe net dupa un model de cerere catre angajator, pt dosarul de cic. nu prea stiu ce sa scriu in ea si pana pe 23 am nevoie de ea...
m-am apucat sa ma uit si la un documentar, dar am dat deja de 2 ori cu capul de tastatura:)

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007
povestea lui TEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Bey, eu inca nu am depus nici un dosar pentru vreun ban de la stat... nici trusoul, nici nimic. Halal cursul FB, ca am uitat tot.

Zici ca pentru CIC trebuie cerere catre angajator? Mie mi se termina post natalul pe la mijlocul lui iulie.



Kya mamica de Sanziana mica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Ura, a inceput sa mi se faca somn! Ma duc in pat pana nu fuge Mos Ene.
Noapte frumoasa, pe maine.



Kya mamica de Sanziana mica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput