Leoaicele DC*(16)*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

katty,sunt bine...astept sa ma duc la examen.
Numai ce ma plangeam la mamici ca-s foarte nervoasa de cand cu sarcina,ma rog nu chiar de la inceput..da oricum.Sunt uneori de-a dreptul irascibila..plang din orice,sunt foarte sensibila..de nu mai stie omu ce sa-mi faca..si-l scot din minti pe-al meu.Eram eu nervoasa la ciclu,dar acum e prea de tot.Stiu ca abund de hormoni si ca mai bag si in plus o groaza de hormoni,da asa cevaaaa...sunt de groaza.
Va pupic si va doresc o zi superba.

POZE
my baby
10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Leditia nu-i nimic,poti fi ca irascibila vrei ..,si sa "dai din picioare" "profita" acum caci dupa ce apare BEBE...e randul lui .Bafta



Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

quote:
Originally posted by Dodo-pui

Leditia nu-i nimic,poti fi ca irascibila vrei ..,si sa "dai din picioare" "profita" acum caci dupa ce apare BEBE...e randul lui .Bafta



Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!


asta chiar m-a facut sa rad.Tare!Stiu,asa-mi zice si-al meu "las ca o sa vezi si tu nervi si isterii de la fii-tu sau fiica-ta si sa te vad atunci!"
Pe bune ca nu vreau sa ma port asa,da nik nu-mi convine,orice cuvintel il interpretez aiurea..eventual ii dau eu noi sensuri,ma iau de om aiurea...sunt de groaza.Al meu mi-a zis ca ma iubeste si nu mai poate dupa mine,da' ca m-am facut tare rea si ca o sa ma parasca lui bb daca o tin tot asa.ziceau fetele ca trece dupa primul trim..sper sa aiba dreptate.
si ..m-ai facut sa rad pe ziua de azi.

POZE
my baby
10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ledi, pupici multi la burtik, iar Katty, profita de libertate :-)
Si eu o voi cara pe Giulik duminik la birou ... clar se lungeste timpul de lucru ...
Si Ledi, ia aminte la ce a scris Dodo, maaare dreptate scrie !!!



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Leditia ma bucur ca te-am facut sa razi..
Daria stie baba ce stie



Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata dragi leoaice !
Sa aveti un we insorit, cu mult spor la odihna si la treburi !!!




Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna celor mai si mai...



Poftiti la o si o

Astrele spun:



Fii deschis(a) atunci cand vine vorba de exprimarea corecta a propriilor sentimente. Discutiile cu persoanele apropiate te pot ajuta sa repari oricare dintre problemele pe care le ai. Cele doua zile de week-end pot fi un bun sfatuitor pentru tine. Printre altele, ai putea lua in calcul si o schimbare de domiciliu sau o plecare intr-un loc total necunoscut. Pentru aceasta trebuie sa fii sigur(a) ca poti din punct de vedere financiar si emotional.

Altul:

21 iunie

Astazi ar trebui sa nu depasesti anumite limite si sa nu fii prea curioasa in anumite cazuri. Este posibil sa fii intrigata de o situatie plina de mister, dar astazi nu vei reusi sa obtii nici o informatie in legatura cu aceasta. In concluzie, ar fi bine sa nu mai insisti si sa nu mai cauti raspunsuri, deoarece oamenii cu care vei discuta nu stiu nimic despre ceea ce te intereseaza pe tine. Incearca sa iti canalizezi atentia intr-o alta directie, pentru ca in jurul tau sunt multe alte lucruri placute si amuzante de care te poti bucura.

* Dragoste: Tu si partenerul tau ar trebui sa invatati astazi din greselile pe care le-ati facut in trecut si sa nu le mai repetati in prezent. In acest fel veti putea evita unele situatii neplacute sau un posibil conflict. Incercati sa fiti mai ingaduitori unul cu celalalt si sa nu va contraziceti pentru orice lucru marunt.


Altul:


Ziua de astazi iti va aduce multe bucurii. Te vei intalnii cu prietenii, cu rudele si o vei tine intr-o petrecere continua.
Iubitul te va aproba in ceea ce faci, incercand sa tina ritmul cu tine. Astrele iti recomanda multa prudenta atunci cand pleci la cumparaturi, ai tendinta sa cheltuiesti mai mult decat trebuie. Ai grija de sanatatea ta, pot aparea mici probleme.



O sambata placuta va doresc si tot binele din lume.

intregul .



Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna celor celor mai si mai...

O duminica frumoasa va doresc.

Astrele spun:


Este o zi in care te poti hotara sa faci schimbari radicale in viata sentimentala.
Deocamdata, schitezi doar planul dupa care vrei sa actionezi. Iti doresti sa incepi o relatie noua, pentru ca cea actuala nu este deloc pe roze.

Vei fi preocupata de drumul spre care se indreapta relatia ta sentimentala. Desi esti indragostita, ceva te nemultumeste in legatura cu aceasta relatie. Prietenii pot aduce critici la adresa iubitului, dar nu te lasa influentata. Decide singura!

Altul:
22 iunie

In familie pot avea loc niste discutii in contradictoriu care vor incinge spiritele. Va trebui dai dovada de mult calm daca vrei sa rezolvi lucrurile.

Sper ca sunteti bine.

intregul fara exceptie.



Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineataaa, multumesc Dodo de horocop, iti tin si eu companie, din birou ...
Sper ca aveti un we frumos, noi ieri am fost la strand, a fost tare fain , mai ales pt copii :-) Sper sa mai mergem weul urmator cand nu voi fi la munci ... Poze nu am k am uitat aparatul acasa.
Sa aveti o duminik frumoasa cu totii !!!



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Buna fetelor.In sfarsit am iesit si eu afara din casa..m-am simtit un pic mai bine,nu m-a durut burtica ieri deloc..doar greturi si am iesit la o terasa pe seara prin Mamaia..si evident la o mica plimbare pe malul marii..si cand m-am vazut acolo, hop cu picioarele-n apa
Am ajuns tarziu acasa..si ma cam durea spatele,da'a fost fun...
Va doresc o duminica placuta si linistita,eu ma pregatesc sa plec la mami sa pap clatite cu finetti si banane..deja imi ploua in gura..
edit:mi-am schimbat semnatura..azi am facut 11 sapt..si intru a sapt 12.:)

POZE
my baby
11+

Mergi la inceput