Leoaicele DC*(16)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

salutare!

Raluca , drum bun si vacanta placuta! sa va intoarceti sanatosi, relaxati si cu multe poze.

Katty , frumoase poze din Herastrau, noi nu am mai ajuns de vara trecuta, dar speram sa ajungem dupa concediu. Ma bucur ca sora ta e incantata adia astept sa ajungem si noi maine la ora asta deja vom fi acolo.

va pe toate, aveti grija de voi , poate mai intru mai pe seara




Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna celor mai si mai...

Poftiti la cafa si o gustarica .

O zi frumoasa va doresc.La Ct o plouat cu "surle si trambitze"azi noapte pana la ora 5-5,30.Acum e soare sper ca s-a terminat stocul de picuri pt Ct.

Astrele spun:


Reusesti ata de usor in ce iti propui, incat risti sa ignori eventualele inconveniente viitoare.
Ai liberatea de miscare dorita, iar ideile si propunerile tale sunt usor acceptate. Incearca ca astazi sa renunti la rolul de lider si implica-te in problemle altora numai daca esti sigura ca-i poti ajuta in mod dezinteresat. Ai mai multa grija de starea de sanatate.

Altul:



Astazi s-ar putea sa te ocupi de anumite treburi in locul altei persoane si va trebui sa fii foarte atenta la ceea ce faci. Nu lasa lucrurile rezolvate pe jumatate, chiar daca problenmele respective nu te privesc in mod direct. Demonstreaza ca esti o persoana serioasa si de incredere, pe care ceilalti se pot baza. Daca ai ocazia sa-i faci o favoare persoanei respective, atunci nu mai sta pe ganduri si vei vedea ca la randul sau, aceasta se va revansa fata de tine.
Dragoste:

Astazi va trebui sa fii recunoscatoare familiei tale, deoarece te va ajuta intr-o problema legata de viata ta sentimentala. Cei apropiati iti vor da cateva sfaturi pretioase si te vor ajuta sa iei cateva decizii importante, care iti vor salva relatia.
Cariera:

Anumite persoane s-ar putea sa te tina din treaba si sa te incurce astazi la serviciu, solicitandu-ti unele lucruri. Daca vei incerca sa le spui sa te lase in pace, nu vei face decat sa complici lucrurile, asa ca cel mai bine ar fi sa iti faci putin timp pentru ele si sa vezi cu ce poti sa le ajuti.



Noi suntem ok,treziti de la 5 ,are omu' probabil de prasit,sapat...

intregul ,concediu platuc si distractie la maxim celor care pleaca sau vor pleca ...


Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata.
Katty, o frumusete de baiat ai, sa stii !!!
Dodo, hihihi, deci si la voi bantuie energiile ... offf, dar vad k doar pana la o anumita inaltime :-))) K la mine sus nu ajung :-))) Giulik a fost bagata in priza si ea de dimineata ... io nuuu ... io`st coma, as dormi cu capul pe birou.

Concediu placut celor care plecati, va asteptam , sa veniti cu muuulte poze !



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Daria ai fost la control,daca ai mai scris scuza-ma?


Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Am fost cu ochiul, doamna doc insista sa ma lase fara ochelari, eu nu reusesc sa focusez, nu-mi pot lega ochiul sanatos sa-l fortez pe asta k am fff mult de lucru si nu pot pierde vremea cu asta si imi vin nervii :(
La gineco am repetat PAP ul, astept rez peste 2 saptamani; ma tot lupt cu o candida, nu credeam k poate da asa belele, in urma trat cu antibiotice :(




Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Daria cu rabdare si ajutorul lui DD o sa treci peste toate


Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Buna.
Raluca drum bun si distractie placuta.

Dodo,a prins Bogdanelu energie ca nu mai e asa cald..si deh,poate-l molesea caldura aia.Acum e numai bine.Ah si ce buna a fost ploaia aia..

Daria,e tare nasoala candida asta.Eu prima data in viata mea am avut anul trecut..si am luat la tratamente de nu mai stiam de mine si nik..Si nenorocita a urcat mai sus si m-am ales cu o anexita si un inceput de infectie urinara..Am ajuns la alt dr,la cea la care sunt acum ..si dupa tratamentul dat de dumneaei..am scapat de ea!!!!Credeam ca in veci nu mai scap de ea.
sanatate multa iti doresc!
aa,si mie mi-a iesit acum la secretie nush ce inflamator..dar a zis dr ca daca nu ma deranjeaza,o tratam in trim 2.Ca cica mi s-a modificat flora vaginala..pai cred si eu..de la sarcina si de la cati hormoni bag in mine..PAP-ul mi-a iesit bine slava Domnului!

POZE
my baby
10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineataaa !
Haideti la semnat condica !
La noi e un soare si cald si vara ... cred ca imi voi pune rusinea in pod si duc cupilu` la strand (io`st grasa k porcu` ... si ink n-am ambitz destul :-))

Voi ce faceti, cum sunteti ???



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Hello, zic si eu prezentu la condicuta si cafea, si cola, si gogosi!!!
Azi sunt fara Andrei, s-a dus la tati la serviciu! S-a plictisit la mine aici, desi a facut cam ce-a vrut el!
Aseara am iesit cu Andrei cu bicicleta in Herastrau, iar, si s-a intalnit cu Andreea, colega lui de la gradi (Alba ca Zapada) si s-au jucat 3 ore de a cazut lat aseara, el cu bicicleta, ea cu rolele, au jucat si miuta ei doi si tatii, asa ca a fost frumos, diseara reeditam. Mi-a parut rau ca n-am luat aparatul foto!
Va multumesc de aprecieri, dau si o cafea!
Daria, o sa vezi ca o sa fie bine si cu ochiul si cu PAP-ul! Balaceala placuta la strand!
Gabi, pupici tie si lui Dodo!
Raluca, drum bun si vreme frumoasa in Grecia!
Leditia, cum te simti? Ce face buburuzul mic din burtica?

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna celor mai si mai...
Am venit la ,waw ce buna cand e facuta cde altcineva..

Astrele spun:

20 iunie

Astazi nu esti obligata sa suporti aroganta unei persoane, care se va transforam in comentarii rautacioase la adresa ta, asa ca incearca sa o pui la punct cat mai repede. Nu ii permite sa te ia peste picior si fii cat mai expeditiva cu ea in momentul in care va depasi limita. Aceasta persoana vrea sa iti strice imaginea in fata celorlalti, insa tu nu trebuie sa te lasi dominata de ea, ci sa ai curajul sa o infrunti.

* Dragoste: Orice ai face, nu reusesti sa fii pe placul partenerului, pentru ca el va fi irascibil si capricios. Atitudinea lui te va uimi si vei dori sa afli care sunt motivele pentru care se comporta asa. Daca observi ca el ezita sa vorbeasca despre acest lucru, nu il presa si amana aceasta discutie.

* Cariera: La serviciu ai impresia ca nimeni nu te intelege si nu tine cont de parerile tale. Desi ai idei originale, superiorii s-ar putea sa nu le ia in seama, insa nu trebuie sa te simti frustrata din acest motiv. In curand isi vor da seama cat de interesante sunt propunerile tale si le vor pune in practica.


Altul:



Ai chef de cumparaturi si nu prea iti vine sa stai locului, fie ca esti la birou, fie ca esti acasa. Ai putea primi vesti de la cineva de departe, insa, s-ar putea sa nu-ti fie pe plac. Fii optimist(a), momentele neplacute nu te vor coplesi si nici nu vor dura foarte mult. Este posibil sa te enervezi prea usor si sa nu stii ce sa faci ca sa continui ce ai inceput. Puterea de munca nu iti este, insa, diminuata. Persevereaza si schimba planurile.

Altul:


Chiar daca financiar lucrurile nu stau asa cum ai vrea, vei reusi, in cele din urma, sa-ti imbunatatesti bugetul.
Relatia cu iubitul este frumoasa si va contribui la sporirea bugetului tau. Ziua de astazi sta sub semnul comunicarii.

Te vei intalni cu oameni influenti care-ti vor propune diferite colaborari in urma carora poti sa-ti rotunjesti veniturile. Esti incantata de ceea ce ti se intampla si te bucuri ca ai reusit sa cunosti asemenea persoane.

Noi suntem ok,in general,eu mi-s putin cu "josul in sus" habar nu am de ce,posibil de la vreme si norii care sunt inca pe cer .

intregul


Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput