Mamici norocoase de sept-oct 2008 (76)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Codruta27 spune:

Fetelor, hop si eu!!!

Desi sunt in concediu, am un program... Apartamentul pe care l-am luat este ca o pestera! Au inceput muncitorii sa lucreze. Si am avut de colindat, dupa usi, gresie, faianta, geamuri, echipe...si toate cele! Nu am facut eu mare lucru, dar trebuie sa fie cineva si cu mapa, nu???

Giulianna, La Multi si Fericiti Ani! Sa fii sanatoasa si fericita si bb sa iti aduca numai si numai bucurii!

Claudinna, merg la dr Goga si o sa nasc la Spitalul Judetean din Craiova. Fetelor, care updatati listuta, am o mare rugaminte! Treceti-l si pe Vladut al meu, langa nume, si schimbati-l pe dr. Nayel cu Dr. Goga de la Spitalul Judetean din Craiova. Saru` mana mult!

Fug sa citesc din urma, si sepr sa mai apuc sa mai postez ceva!
Pupici apasati!

24+ Vlad
Bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Giulianna LA MULTI ANI!!

Anca multumesc !! Eu sunt cam chioara

Valentina 24 +

Asa creste gandacelul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreutac spune:

Nerantula, uitasem ca ai aceeasi "problema". deh, ce ziceam mai devreme, neuronul de graviduta!!!
Boo, bine ai revenit, pozele sunt superbe!

Andreea
24+ Eva Maria
Vineee bebelusa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

babytza, felicitari pentru noua semnatura

maryb 20+ cu

marea mea iubire

sa fii sanatos puiul meu

pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

as dori sa-mi spuneti si mie daca pe voi va dor sanii, pe mine cam de o saptamana ma dor din nou noaptea si mai ales dimineata cand ma trezesc.

maryb 20+ cu

marea mea iubire

sa fii sanatos puiul meu

pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreutac spune:

Maryb, pe mine nu ma mai dor sanii cam de prin saptamana 15.Inainte de acesta data ma dureau ingrozitor si mi se umflasera astfel incat nu ma mai incapea niciun sutien. Intre timp am revenit la normal, port chiar sutienele dinainte de sarcina.

Andreea
24+ Eva Maria
Vineee bebelusa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Boo bine ai venit din vacanta !!! Pozele sunt superbe, se vede ca te-ai distrat ...

Maryb

Valentina 24 +

Asa creste gandacelul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

ratonelu, eu dorm foarte bine pe spate, de fapt e singura pozitie in care pot dormii cateva ore neintoarsa. Stiu ca nue ebine, dr mi-a spus ca bebe poate sa nu fie bine oxigenat asa, si eu s-ar putea sa ma sufoc, dra inconstient noaptea ma pun pe spate si ma trezesc dimineata foarte bine. Sper sa nu am de fapt probleme.....

dar in acelasi timp, daca stau intinsa pe spate si putin ridicata pe o perna sa ma uit la TV, amortesc si nu ma mai pot ridica de acolo, si nicic nu imi trece repede, anchilozez de-a dreptul si ma doare foarte tare bazinul. Deci pe spate, dra numai la orizontala total!!!

maryb, sanii nu ma mai dor de mult, dra poate pe tine te dor din cauza greutatii lor, ar trebui sa incerci sa porti o bustiera si noaptea, pt sustinere....



25+

Nocom (asa spunea baietelul meu Noroc, cand era mai micutz)

poze eco

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev269pr_.png

serbare gradi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

fetelor, sunt foarte speriata, am fost acum la baie si mi s-a luat pe hartia igienica o secretie putin colorata, bejulie.... nu este in regula si dr mea este in concediu....mi-e frica de mor, nici nu stiu ce sa fac, sa mai stau putin sa vad ce se intampla, daca mai apare sau nu sau sa ma duc la dr care ii tine locul dr mele deja ??? voi ce ma sfatuiti ?

maryb 20+ cu

marea mea iubire

sa fii sanatos puiul meu

pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

am vazut ca reapar norocoase, Boo, Codruta. Bine ati revenit! Codruta, spor la renovari si nervi de otel! Andy_g, Anca multumesc pt complimente :) Mary, pe mine ma maninca, nu ma dor, dar bag hidratare la greu. GIULIANA

alexa simami

Mergi la inceput