Minunatele Scorpiute (58)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Ninocika draga,sa aveti drum bun,vacanta frumoasa si distractie maxima!Nu uita de poze....
Laurici...se vede ca esti zapa...ai pus postarea de 3 ori...Bafta maxima!
Dodolica...spor lui Bogdanelu la prasit si udat culturile...!!!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ana multumim;



Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Nina probabil ca esti de ja pe drum......va doresc si eu drum bun sa ajungeti cu bine si sper sa ajungi sa intri si de acolo sa ne dai de veste!!

eu culcai motatele, David e in excursie cu gradinita azi, am pus o masina de rufe si...nu mai am chef de nimic.La 6 avem si sedinta de sfarsit de an cu educatoarea lui David.... Cel putin e frumos si soare. astept sa vina barbatu de la munci si poate mai tragem o tura de cules capsuni.

v-am pupat.

Mira mami de DAVID (15.08.2002) DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

Poze noi.....cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

scorpiutelor
Nina, cu intarziere dar din tot sufletul iti urez drum bun sa aveti distractie la maxim
gabi multumim de horoscop
mira, ce fain...mergeti la culesc capsuni, am sa ma duc si eu la cules din magazin
ana ce faci puisorii in vacantza?
lauriciule inca nu am reusit sa vad pozele le admir mai tarziu
va pe toate sa aveti o zi buna

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna minunatelor,

Poftiti la o si o .

Astrele spun:


Problemele tale sunt de natura financiara. Rezista, pentru ca vei reusi sa-ti achiti datoriile.
Persoana iubita va contribui si ea la imbunatatirea bugetului. Tensiuni pot aparea in relatia cu copiii.

Astrele te sfatuiesc sa te odihnesti mai mult. Pentru ca relatia cu sefii este buna, iti poti lua cateva zile libere. Relatia cu iubitul este buna, uneori reusind sa comunicati doar din priviri.

Altul:

O durere mai veche s-ar putea sa iti mai stearga din elanul pe care il ai. Bea multe lichide si mananca fructe. Esti foarte ferm(a) si jovial(a), in acelasi timp. Discutiile cu sefii ierarhici te pot pune intr-o lumina favorabila, depinde de tine sa o transformi intr-o raza de soare care sa iti aduca promovarea. Descoperi un prieten, intr-un inamic, dar numai daca reusesti sa dai importanta discutiilor cu cei din jur.

Altul:

20 iunie

Incearca sa nu te lasi influentata de anumite persoane din jurul tau, care lanseaza tot felul de zvonuri si iti ofera informatii gresite. Ghideaza-te mai bine dupa instinctul tau si ia deciziile care crezi tu ca sunt mai bune, pentru ca altfel risti sa faci niste lucruri nepotrivite din cauza ca ai fost indusa in eroare. Daca iti vei asculta intuitia vei vedea ca nu vei regreta.

* Dragoste: Posibil sa primesti o veste buna de la partenerul tau si sa sarbatoriti impreuna un eveniment fericit din viata voastra. Se pare ca unele sacrificii pe care le-ati facut impreuna incep sa dea rezultate si sa va aduca multa bucurie.

* Cariera: Incearca sa nu mai faci aceleasi greseli pe care le-ai mai facut inainte si sa respecti unele reguli ce se impun, daca vrei sa nu fii acuzata de lipsa de profesionalism. Fii mai atenta si verifica bine documentele cu care lucrezi, astfel incat sa elimi la timp eventualele nereguli pe care le observi.


Noi suntem in general ok,Eu mi-s cu "josul in sus" habar nu am de ce.Posibil de la vremea asta ciudata,cu nori,ploi,...

La Ct acum sunt nori dar si un soare frustrat

intregul fara exceptie.


Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Monica....puisoru' mare doarme pana pe la 11...apoi Dumnezeu stie ce tot mestereste prin casa...p-orma afara cat e ziua de lunga,iar puisoru' mic inca mai merge la gradi pana in 30 Iunie...p-orma intra impreuna cu ma-sa in vacanta...o luna...

Fetelor,sa aveti un week end la superlativ!Pupici tuturor!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

buna dragelor.
Ana ce super ca doarme asa mult Alex, ai mei sunt matinali tare, dar parca vad ca atunci cand vor trebui sa mearga la scoala vor vrea sa doarma!...........o luna de concediu???? oauuuu, super!
...noi am fost ieri la gradinita sa vorbim despre David. Nici nu mi-am inchipuit ca educatoarea imi va lauda asa de mult copilul.............binenteles ca mie mi-a mers direct la herz!!! Ei sunt amestecati cei mici (David) cu cei mari. Cica mai tot anul David a fost mai mult de-al mare ca nivelul lui e peste al colegilor de an......destept ca mama-sa, si ca are un talent grozav la desen.....tehnic (asta sigur nu are de la mine) . Educatoarea cica " parca si ea e invidioasa pe david cum deseneaza"...................masini, camioane, vapoare, trenuri toate cu cele mai mici detalii, pune creionul pe foaie si e si gata. Cica si-a copiat cateva desene pentru ea, chiar si pedagoga scolii a ramas tare uimita.......doar ca nu are intotdeauna rabdare, si tot intreaba daca e gata si poate sa se joace!!! ....ca e foarte sociabil si preferat de colegi la joaca, si ca probabil anul care vine va deveni un fel de sef de-a lor (acum sunt unii dintre cei mari
.....acasa i-am spus ca -i destept. El intreaba ce inseamna, ii spun pe germana, il vad ca se gandeste si spune "genie??? (geniu)...............mie imi ajunge destept, geniu ar fi prea mult!!!

noi plecam maine la socrii. In sfarsit, de la pastele catrolic nu am mai fost. Ieri ne-a sunat socrela sa intrebe daca venim Deci probabil ca in sfasit i s-a facut dor de copii. Se anunta vreme frumoasa deci sper sa fie bine.
V-am pupat


Mira mami de DAVID (15.08.2002) DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

Poze noi.....cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna scorpiutelor,
Ana, ce bine ca alex doarme pana la 11...al meu chiar daca merge la scoala chiar daca nu la 7 fix e in picioare si ruxi dupa el ca sa nu cumva sa piarda timpul dormind
si pe Luana...mai are si ea putin cu gradi...
gabi multumim de horoscop
mira si drum bun sa aveti vreme buna si petrecere frumoasa la socri
noi astazi avem un party la un coleg de scoala de-al lui alex...si amandoi abia asteapta sa mergem
va si va doresc un we fain

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna minunatelor,

poftiti la o si o .

Astrele spun :



Ai foarte mult de munca, dar te poti sprijinii pe cei dragi, pentru ca iti vor intinde o mana de ajutor.
Nu uita sa te revansezi si tu. Persoana iubita te intelege, dar iti va reprosa ca nu ii acorzi mai mult timp.

Situatia ta financiara se poate schimba. Primesti bani, dar reusesti sa-i cheltui foarte repede. Daca vrei sa scapi de griji, ii poti da persoanei iubite. Astfel, vei reusi sa o impaci si nu veti discuta in contradictori

Altul:

21 iunie

Posibil ca grupul din care faci parte sa aiba nevoie de un lider intr-o anumita situatie si prietenii sa iti propuna chiar tie sa preiei acest rol. Daca nu vei fi interesata de aceasta propunere, ar fi bine sa le spui imediat pentru a evita confuzia sau neintelegerile. In acest moment nu ai nevoie sa iti asumi si mai multe responsabilitati, asa ca nu regreta ca ai refuzat aceasta ocazie. Vor exista destule persoane in masura sa coordoneze acest grup si care se vor oferi sa isi asume aceste responsabilitati.

* Dragoste: Nu este bine ca tu si paretenerul de cuplu sa fiti invidiosi pe alte cupluri despre care aveti impresia ca au o relatie perfecta. Si voi formati o pereche reusita, chiar daca uneori va mai si certati. Discutiile apar in orice relatie, asa ca nu trebuie sa va luati dupa aparente.


Altul:



Doua zile in care ti-ar prinde bine sa te odihnesti, chiar daca stai acasa sau faci o scurta calatorie intr-un loc linistit. Acasa poti sa te gandesti cum sa repari o problema care ti-a scapat de sub control de-a lungul timpului. In felul acesta vei scapa de tensiunile care au aparut din cauza ca ai pierdut timp incercand sa faci lucrurile doar intr-un anumit mod. Intelegerea trebuie obtinuta in cel mai elegant mod.

Va doresc o sambata frumoasa si tot binele din lume.

La Ct e soare si se pare ca va fi o zi frumoasa.

Noi suntem ok,plini de viata.

intregul



Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

pe toate

nina sa ne scrii cum ati ajuns
gabi ma bucur ca sunteti bine si pini de viata si voua va doresc un we minunat

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput