Mamici norocoase de sept-oct 2008 (75)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

alinushca cat costa la iosup ?

Valentina 23 +

Asa creste gandacelul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_and spune:

In sfarsit am reusit sa recuperez tot ce ati scris .
Irina foarte tare faza cu parintii tai Si totusi cand ai de gand sa le spui?
Aurorra bine ai venit printre noi!
LA MULTI ANI cu intarziere Sanziana, Claudinna, Pingudina!
Felicic
felicitari pentru Vasile cel "capos" si nazdravan! Mi-l si inchipui cum sta el acolo si da cu capul in burta ta.
piersicutza felicitari pt printesa! Deja cred ca te-au linistit fetele si doctorul, daca era vreo problema serioasa te alarma el.
nerantula felicitari pentru primul kg al lui bebe Gruia!
Teomaria iti doresc multa sanatate si o sarcina mai usoara in continuare! si ai grija de tine!
Miruna bine ai revenit din vacanta! Sigur ca vrem poze!
Clau, musette, Anca .

Am revenit cu bine de la constanta dupa ceva peripetii. Ieri seara n-am mai fost in stare sa intru ca eram super obosita dupa drum. Bebelina mea s-a agitat foarte tare la constanta, am stat o ora in patul de la hotel si mi-am contemplat burtica care facea valuri-valuri si o simteam pe Mina cum se suceste, loveste, ciocane in burta mea, cine stie, poate dadea si cu capul micutza.. Cum am ajuns acasa s-a mai linistit dar din cand in cand mai apare cate o galma pe burta, zici ca am alien acolo .
Am vazut ca se dau bilete pt canada si as vrea sa iau si eu doua pt soacra si cumnata daca se mai poate pls! Stiu ca suntem rele, dar macar noi avem voie, suntem gravide!

July imi trimiti si mie pe pm nr de tel pls ca sper sa ma aduca si pe mine al meu la terasa maine seara si nu stiu daca am inteles exact care e terasa cu pricina. Oricum daca vedeti ceva imens la 1.78m cu vreo 100kg cum a zis Felicic, orbecaind pe acolo sa ma primiti ca promit ca nu va mananc .




26+ cu Mina Alexandra

Poze
Asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

hai sa apuc si eu sa scriu repede un mesaj...

felicic, nerantula, felicitari pentru rezultatele bune de la eco.

felicic, ai baiat mare, 1 kg

muuh, sa-ti fie de bine cu concediul

nocom, babytza, multumesc pentru raspunsuri. mie de o saptamana mi se intampla sa nu am pofta de mancare, dar azi mi-am luat pizza si mi-a placut...azi am rezolvat-o, vad eu zilele urmatoare...

alinushca, poate ma treci si pe mine in listuta, mai dau o data datele mele....deci DN - 02.11.1978, UM - 26.01.2008, DPN - 01.11.2008

pupici pentru toate fetele.

maryb 19+ cu

marea mea iubire

sa fii sanatos puiul meu

pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

babytza nu prea stiu exact... daca mergi la eco morfo de trim II ceva gen... 350... 400 ? Sa zica cine a fost deja.



http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081023/k/d976/preg.png
Bebe reloaded

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Am mai pus si eu poze de ieri de la gratar cu printesica mea si cu logodnicul meu ...

Valentina 23 +

Asa creste gandacelul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

illa, concediu placut iti urez si eu.

maryb 19+ cu

marea mea iubire

sa fii sanatos puiul meu

pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

ilia vacanta placuta. Cu sau fara copii?
kid drum bun, petrecere frumoasa, nu evita H&M, C&A, Mamas&Papas, le gasesti pe toate in zona lui Oxford Street. E tare pustoaica, nu se lasa foarte frumos asa.
anca am stat la Papillon Ayscha, in Belek, la 35 km de Antalya. Exista curse Tarom direct spre Antalya care pleaca zilnic din Bucuresti, Timisoara, Sibiu si Cluj.
300 eu la prima sarcina nu am spus pana la sfarsit daca e fata sau baiat, am evitat astfel orice fel de comentariu nedorit. Acum toata lumea imi zice: pacat ca nu faci pereche iar eu raspund candid: daca fac pereche il fac si pe al 3 ca eu nu vreau pereche, pana acum nimeni nu si-a continuat ideea.

Deci ramane maine la 18 in Tineretului la terasa Incontro? Eu am numarul lui July si o voi suna pe ea in caz de ceva.

Miruna 27+ si Alexei (13.07.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

maine schimb si eu semnatura ....am ajuns si eu la jumate...

maryb 19+ cu

marea mea iubire

sa fii sanatos puiul meu

pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Mary de ce ai avertisment ? Si de cand ? Ca eu acum am observat...

Valentina 23 +

Asa creste gandacelul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

A da, ca sa va fac putina pofta www.flickr.com/photos/mirunajovin/sets/72157605585057082/" target="_blank">Familia de turisti la all inclusive

Miruna 27+ si Alexei (13.07.2006)

Mergi la inceput