Mamici norocoase de sept-oct 2008 (75)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

M-ai salvat Clau , daca venea sotu acolo si se vedea singur intre burtici, cred ca scoatea mingea din masina baga un fotbal singur

25s
http://albume.claudiugilmeanu.ro/weddings/roxana_cristian/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

quote:
Originally posted by kid2003

July , esti draguta...nu, nu pot veni maine ca maine plec la cumnata mea in Anglia cu sotul. E ultima noastra vizita la ei pe anul asta...ca nu ma vad calatorind la toamna. Imi place mult acolo, pe langa o mini vacanta de 6 zile mai am un motiv de shopping De data asta vreau si eu sa ii iau cate ceva gazei din burtica, ca data trecuta i-am luat doar celei de acasa. Vreau sa ma aprovizionez cu body-uri si costumase de la Mothercare ca la ei sunt mai ieftine cu 50% sau mai mult decat la noi. Ne-am inteles bine cu ele, sunt de calitate... Imi pare sincer rau ca nu pot fi cu voi, nu zic nimic de experienta mea ca nu mi se pare cine stie ce, am incercat si eu sa va zic din ce am observat pe parcurs ca s-a intamplat. Sunt curioasa cum va fi cu doi (doua).

Tocmai ne-am intors de la serbarea de la gradinita, fii-mea a fost Pitic in Alba ca Zapada. Bine, toti aveau intre 2.5 si 3 ani, asa ca multe versuri nu au stiut, si mai rusinos pentru mine a fost ca fii-mea a inceput o bataie cu un coleg care a degenerat intr-un razboi in toata regula. Asa ca sceneta lor nu s-a mai tinut deloc...Poate la anul!

Sanziana, eu am zis ca daca a treia oara imi garanteaza cineva ca ies doi gemeni baieti, ma bag la a treia cezariana...altfel nu, multumesc

bb2


Inseamna ca cea mica are personalitate nu gluma asa ca aveti grija sa nu o suprarati

26+ Mami fericita de Irina

Doamne ajuta-ne sa ajungem la 40 saptamani cu bine si sanatoase!

www.flickr.com/photos/26166390@N04/" target="_blank">Noi si bebita

Atat a mai ramas pana vine minunea
AMR 96 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

July am PM activat , au mai trimis fetele...

Valentina 23 +

Asa creste gandacelul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana27 spune:

Kid sa aveti drum bun si distractie placuta! Eu nici in gluma nu mai pomenesc de a 3 a cezariana Intr-o seara vorbeam cu sotul si il aud, ca ar mai vrea si o fetita, va dati seama ca am sarit ca arsa!
I-am spus asa ne-a iesit, atat avem!
Cu ajutoarele....eu la Dragos nu am avut. Amandoua bunicile au serviciu, acum doar soacra e pensionara, momentan e in Canada la cumnatii si nu vine pana in septembrie...am asa o liniste sufleteasca!Cand voi naste voi apela la maica mea, dar nu sa se mute cu noi, eventual sa-l ia la ea pe Dragos dupa ce vine de la scoala, dupa masa si sa-l aduca seara si pt mine e deja mana cereasca, ca raman doar cu unul acasa!

22+ cu David Gabriel si mamica de Dragos Mihai(26.09.2006)
Povestea iubirii noastre mici
Burtica bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

ratonel you are in.

fetele suntem si noi in sfarsit 100 de gravidute!!!

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081023/k/d976/preg.png
Bebe reloaded

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JulyMorning spune:

kid, atunci vacanta placuta si relaxata si spor la cumparaturi Ramane Miruna, daca apare, sa o asaltam cu intrebari

babytza, mie imi arata ca nu este activat, nu pot trimite. S-o fi dezactivat intre timp?? Da-mi tu un MP si iti raspund la el cu nr de tel.
Plec acasa.. m-au sunat de la bebelusul tau ca pe la 6 imi aduc pernutza... iupiiii.... o testez la noapte, ca tot dorm singura.

_
Our future determines our past
Fasolica de S28+
Fasolica eco 1 22S
Fasolica eco 2 22S
Fasolica eco 3 22S

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilia_99 spune:

fetelor, eu pe toate caci o sa plec spre casa, miine am nunta, dupa cum v-am spus si bagaje, pt ca duminica... plecam in concediu! yupiiii!!!! asa ca, va pup pe toate fara exceptie, va doresc numai bucurii si sa ne auzim cu bine peste doua saptamini.
sa aveti grija de burtici si sa aud numai de bebei sanatosi, miscatori, grasuni si frumosi!

puuuuup!

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

fetele la noi vrea careva o programare la Iosup Marti la 10?



http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081023/k/d976/preg.png
Bebe reloaded

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

quote:
Originally posted by ilia_99

fetelor, eu pe toate caci o sa plec spre casa, miine am nunta, dupa cum v-am spus si bagaje, pt ca duminica... plecam in concediu! yupiiii!!!! asa ca, va pup pe toate fara exceptie, va doresc numai bucurii si sa ne auzim cu bine peste doua saptamini.
sa aveti grija de burtici si sa aud numai de bebei sanatosi, miscatori, grasuni si frumosi!

puuuuup!

20+



Illia sa te distrezi cat poti de mult si concediu placut, te asteptam cu poze si sa ne povestesti cum a fost.

23+

Bebe

Eco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

illia concediu placut !!!!! Sa te intorci bronzata si relaxata....

Valentina 23 +

Asa creste gandacelul nostru

Mergi la inceput