Gravidute si mamici de Cluj - 82

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Adriana nu s-a lasat sa ii bage in gurita batul ala... urla ca disperatu si si-a inclestat gurita. Ce frumos pare Clujul in poze... poate e infrumusetat de Alexia

Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

anamica....sunt superbe pozele.in special cu voi trei...alea sunt splendite...le-am admirat multe minute in sir,se vede ca va potriviti si ca sunteti f fericiti.ana este o frumoasa si asa de bine ii sta in rochite.sunt bune pampersurile de apa?

cam care sunt preturile in turcia..?merita mai mult?

adriana e mortala alexia cu strambaturile ei...si ii sta f bine cu noua tunsoare,o cshimba mult.oare se pierd carliontii prin tunsoare?am auizt de la cineva,dra nu prea cred sa fie adevarta.cate kg are?sara e mult mai slabuta.

sara tot cu rosu in gat,am observta ca i-au iesit 2 maselute...si plus diaree,azi aavut 3 scaune diareice.luni o sa merg la dc.plus ca are cred ceva afta in gurita.ceva alb are si pe cerul gurii si in gura....ce-o fi oare?v-ati intalnit careva cu asa ceva?

cine vine sapt viitoare la strand la sun?sau unde vreti voi....dra la sun e mai aproape si pt cele care stau in manastur.de la 4 jum...la 7 jum-8-8 jum...vedem noi.sa nu mergem nici cand e f cald...cine se inscrie?

n-ati auizt niciuna nimica despre vreun curs de modeling?

geanina..se pare ca da......face drumuri aiurea.nu stiu ce are de gand.vom vedea.azi a luat-o pe sara de la 5 la 8.num amor de ciuda si ma enerveaza de mor ca nu i-a si scaunul de masina.o pune langa el in fata pe scaun,nici macar cu centura de siguranta,ca izce ca ii ajunge pe fata.ii drept ca o duce num ain cartier la parintii lui..trebe sa urce un deal si zice ca e f atent si ca merge cu f putini km la ora.....dar oricum mi-e frica si stau cu frica in san tot timpul.ca niciodata nu sti.azi n-am mai suportat si i-am zis....s-a enervta iarasi.ca eu numai la prostii ma gandesc...ca sa nu-i mai zic lui atatea,ca-l enervez numa.dupa o disputa a izs ca lasa ca il i-a scaunul de data viitoare.sper...ca odata s-a dus la polus cu ea asa...........si eu stiam ca o duce tot la parintii lui in cartier.



ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

slaba miscare astazi pe-aiic....se vede ca e sf de sapt.daca n-am sot..stau la calc,ce pot sa fac?sara doarme ca un ingeras dupa o baita buna is un masaj cu ulei..si eu imi pierd vremea la calc.azi prietene nu am,mai ma 2 crae vin seara la povesti sa-mi mai tin ade urat,dar cum e sambata,stau cu prietenii lor.asta e.....v-a trece si week-endul..

adriana,in schimb sara papa destul de bine...de fapt chiar bine.

anca.b ii un smecher stefan...a crescut f mult,ce bine iti seamana..mi-a palcut marinarul.si noi il avem pe burtica..si scaun ca si voi,dar bineinteles roz.si am vazut si bratara ca si a noastra.ii scrie numele pe ea?ca la sara ii scrie...daca n-am ocupatie...le observ pe toate,mai rau ca o soacra

elenuta pe unde esti?alex...lore?

poate mai scriu mai tarziu....daca nu,noapte buna va doresc.poate prind ceva film fain la tv

ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

buna seara tuturor

acuma am ajuns de la priveghi, am fost si am stat pana la 22 k nu mai putea Dragos de obosit, atunci incepea sa vina oameni si stau pana dimineata asa e obiceiul, e mai sus de tarnita, la Marisel daca ati auzit, acolo se face partie de scki acuma.

multumesc de incurajari sunteti tare dragute, ajuta mult s avezi k cineva ii alturi de tune chiar si cu o vorba sau un sfat.

am vazut pozicile cu Stafanut si Alexia, frumosii mai sunteti si tare veseli, un pt amandoi.

mami de sara, sanatate multa

va doresc o noapta linistita si cu bb cuminti

poze

varsta lui Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Fetelor, multumim de aprecieri la toate

Adriana, cirese cu bere, mami? ce combinatie. hihihi. asta e superba: http://good-times.webshots.com/photo/2574678520102402558sRtrzn
mi se pare tare expresiva


Diana, voiam sa te intreb daca voi ati folosit in concediu slip din acela cu nailon sau unul obisnuit, peste pampers?

Elena, bine ca ati fost la priveghi. asa ai avut ocazia sa-ti iei ramas bun. n-am stiut ca ai rude la marisel. e foarte faina zona, am fost acum citiva ani la serbarea aceea cimpeneasca. plus ca am mai fost si arna, cu treaba, de la munca. in oras era zloata, urit, umezeala, si cind am ajuns sus...zapada de doi metri si un soare ireal...parca eram pe alta lume. foarte fain.

Ioana, mami de Sara, lasa ca trece si we. Si da, scrie numele pe bratarica. ieri i-am dat-o jos, ca si-a agatat-o si si-a largit incuietoarea. azi oi mesteri ceva sa i-o pun la loc. e super bun scaunul de masa, asa-i? noi il folosim doar de o saptamina, dar sint tare multumita. il tin in bucatarie, linga usa, si il "plantez" pe bebe acolo cind vin de afara sau cind plec, pina ma dez-/echipez eu.

edit: si sa insisti cu scaunul de masina. el poate fi atent si sa mearga incet, daca vine un cretin si se baga in tine cu 60 la ora. jeeezzz. e super periculos. fara scaun poate sa o duca doar daca mai e cineva in masina si o tine in brate, pe bancheta din spate.


Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Neatza! Da, Anca, de cand nu mai mananca, Alexia e adepta combinatiilor, gen cirese cu bere.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

POZE ALEXIA

Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

hai ca intru pe contul comun sa fac un capitol nou. ca vad ca iar ne-am intins peste 20 de pagini. va anunt cind e gata


Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

GATA!

CAPITOL NOU AICI

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput