Mamici norocoase de ianuarie-februarie 2009 (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

ledi, vin eu

mai e mult pana in weekend?

10+

http://bd.lilypie.com/z4XWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

quote:
Originally posted by Leditia

neatza..mai vine cineva la o cafea cu mine?
Eu azi merg la dr,apoi fug la examen,apoi vin repejor acasa sa apuc sa citesc ceva pt maine..ca iar am examen..gizas cum au pus si astia examenele asteaAbia astept sa termin si cu asta.Acum e cu cum e,dar la anu eu nasc in sesiune,la care as vrea sa particip,zic eu..
sa aveti o zi frumoasa

POZE
my baby
9+



Asta imi aduce aminte de o prietena care trebuie sa nasca acum bb2. Si: sambata e nasa, luni se duce sa nasca si peste inca o saptamana vrea sa dea examenul de expert contabil. Si stiti ceva, cred ca o sa si reuseasca sa faca tot ce si-a propus.



Andreea, mami de Tudor- 10.08.20059+
Delu Prichindelu'
BB2
Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Ledi succes mult de tot azi la examen. si la doc of corz.
Andre_ea woah, wonder woman prietena ta. sa reuseasca in tot ce doreste. una dintre fetele de la odiseea mea trecuta i s-a rupt apa fix in ziua in care era nasa, pe treptele bisericii. dementiala gagica
cristi, doar o zi jumatate pan la week end

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

fetelor, ce e cu tacerea asta? s-a discutat prea mult zilele trecute oare si nu mai avem subiecte?

mai ziceti-ne cate ceva despre fiecare, sa ajungem sa ne cunoastem mai bine.

10+

http://bd.lilypie.com/z4XWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

mult roxana, mult prea mult

iarasi mergem acasa in we - abia astept. la magazinele mele de acasa... of of

asa un dor de duca am - as face orice numai sa nu stau la servici

10+

http://bd.lilypie.com/z4XWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

quote:
Originally posted by roxanaz

Ledi succes mult de tot azi la examen. si la doc of corz.
Andre_ea woah, wonder woman prietena ta. sa reuseasca in tot ce doreste. una dintre fetele de la odiseea mea trecuta i s-a rupt apa fix in ziua in care era nasa, pe treptele bisericii. dementiala gagica
cristi, doar o zi jumatate pan la week end



Stiuuu. I-am citit povestea cand eram insarcinata cu Tudor. Mi-a placuuuut.
Prietena mea e si ea membra pe forum. Acum cu invatatul nu e activa, dar e inscrisa la mamici de mai-iunie 2008.



Andreea, mami de Tudor- 10.08.20059+
Delu Prichindelu'
BB2
Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina1976 spune:

Hello fetele,

Bee, am vazut ca ti-ai luat clatite! Ai fost acolo pe B-dul Dacia? Ti-au placut?

Jasmi, sa ne spui cum a fost la prima eco din viata ta!

Cristi_2003, incep eu. Cum ma cheama si cati ani am stiti deja...pot sa spun ca am terminat ASE-ul (Management) in anul 2000. Am facut Liceul Ion Creanga din Bucuresti. Acum lucrez in domeniul IT pe un post de director de departament. Sunt balanta si imi plac foarte mult oamenii, imi place sa am cat mai multi prieteni si sa ma distrez. Sunt o fire vesela si foarte dinamica...chiar agitata zic unii
Acum e randul vostru...

Alina10+

Mami de printesa
BB2 e pe drum
Bebe din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jasmi spune:

Maine dimineata la prima ora va povestesc!
Apropo de nase si nasteri ... eu voi fi nasa cam cu o saptamana dupa DPN. Mireasa e o prietena draga, asa ca mergem inainte. Fie ce-a fi!

Jasmi 4+

Testuletul meu

http://bd.lilypie.com/xhJTp3.png

"A smile is a light in the window of the soul indicating that the heart is at home"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubita_tiana spune:

BUNA FETELOR, sper sa ingros si eu lista mamicilor de februarie-poate martie 2008...... Um a fost pe 22 mai, ASTEPT sa pot face un test....poate poate...va fi cu 2 liniutze.....

TIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Neata!

Subscriu la recomnadarea Roxanei pentru "Cel mai simpatic ghid de sarcina".

Bee imi pare rau ca vomiti. Mie ieri imi era o greata teribila, am crezut ca vars in masina, mi se parea ca nu mai ajung acasa. Cand am ajuns, surpriza, nu am reusit sa vomit!

Vad ca faceti fiecare un scurt "CV".
Pe mine ma cheama Raluca (fara nici o legatura cu nick-ul), am facut liceul Lazar din Bucuresti si apoi Dreptul, pe care l-am terminat acum muuuulti ani, mai precis in 1997. Sunt avocat tot de atunci, acum sunt unul din cei doi parteneri ai unei firme de avocatura (nici mare dar nici chiar mica). Ca zodie sunt peste. In rest, ca si
Alina sunt vesela (mi-a zis un amic acum acteva zile ca sunt cea mai "anti-depresiva" persoana pe care a vazut-o), vorbareata, imi place sa am multi prieteni si sunt foarte activa. Punctele slabe - sunt super ipohondra si nu foarte rabdatoare.

Raluca, mami de Ioana - Alexandra (10.10.2004) si 8+
Ioana la 3 ani
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput