Casnicute sexy (174)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Danelutza, m-ai facut praf cu pozele....chiar ar merge sa deschizi un restaurant.
Dar si cu frumusetea de printesa...cine se incuscreste cu tine???cu asa minune de fata???
Cine imi da si mi-e din cafeaua incalzita???
Alinuta si la noi e vremea tampita...acum caldura de mori, apoi potop, mi se face frica atunci cand vad norii ca se aduna
Georgi, multa sanatate mamei tale!!!! la tine vine vacanta, o sa te odihnesti.
Monica tu ce bunatati ai mai facut?
Eu fac mancaruri cu legume mai mult caci pe caldura asta nu merge altceva.

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

si eu am facut ceva usor azi doina, un file de somon cu brocoli, supa+ciorbita de legume ...numa' ca ruxi a refuzat sa manance peste, i-am dat copanel care a fiert in supa nu a vrut...si apoi a zis sa-i dau branza la felul 2 cu masline

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by doinabita
Dar si cu frumusetea de printesa...cine se incuscreste cu tine???cu asa minune de fata???

E incuscrita deja...cu mine...
Cuscra,is ceva noutati in mahala si io nu stiu?




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

hopaaaa...tradati din dragoste sau test de fidelitate

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

fac cinste
9,20 la simularea data cu cei de la Ministerul Invatamantului, A si B la Sakespeare Scool . Sigur se descurca la F.C.E...

Mihaela(25.04.1962) Tatiana(20.09.1991) Mihai(1.08.1995)

mhldvrc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Helou
?
Mihaela FELICITARI Tatianei. E un examen serios si sunt sigura ca o sa-l ia. englezoaica si pe mama ei
Fetele multumesc de urarile de sanatate mamei.Mai...ii e sila de operatie si o inteleg...E a 4-a deja si mama e si grasa de fel.Sper sa-si faca curaj sa vina si sa ma linistesc si eu.Stau cu teama de cate ori primesc telefon de la tara.Plus ca o sun de 2-3 ori pe zi sa vad ce face.Ea zice ca-i bine dar...eu stiu?Poate ma pacaleste...
danelutza am vazut pozele si m-am chinuit sa vad cum ai impletit chestiile alea.Pana la urma cred ca m-am prins dar n-am curaj sa le execut.
Vineri e ziua lui mustatzea si n-am chef de pregateli si musafireli.Cred ca-i invitam pe toti la o terasa si gata.
Bomba zilei e ca azi planificasem zi libera, vorbisem cu seful si se aranjase.Numai ca ieri au sunat de la Inspectorat ca trec prin scoala azi sa dea bursele la copii asa ca...n-am decat sa plec la scoala acum la ora 10 si sper sa scap pana la 16 sa ajung la serbare.
Cuscra o sa pun si poze, normal.
In rest....toate aproximativ bune.
tot


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:


mihaela bafta tinem pumnii
cuscra sper sa ajungi la serbare
noi suntem acasa la stiri, desene si cu niste vinete la copt...asteptam caldurica sa iesim afara
va pe toate

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc
Cuscra,is ceva noutati in mahala si io nu stiu?




... nik nou, dar poate stie Doina, ceva ce noi nu stim



Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Georgi sanatate multa mamei tale. Iar de ziua sotului, eu zic sa faci cit mai multe chestii sarate, cumperi bere, va asezati la televizor si priviti meciul, Romania-Italia

Mihaela felicitari Tatianei.

Monica plimbare placuta, noi am rezolvat-o dimineata, ca dupa amiaza ploua cu galeata in fiecare zi

Restul va tuc, plec la calcat camasi



Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Miha, eu stiam ca se incuscreste Danelutza cu tine...caci si Robert e o frumusete de flacau, dar am vrut sa vad ce zici ??
Ma uit fetelor la pozele copilasilor cu atata drag, imi amintesc de ai mei cand erau mici!!!!
Iar apoi, imi dau seama ca sunt baba maine , poimanie o sa fiu bunica inca nu e nici o vorba dar ....abia astept!!!
Va pup pe toate!am program adiministrativ nitel.

Doina Bita

Mergi la inceput