Puiuti de Randunici 2008!! (30)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Mi-a venit CM!!!!!!!!!! ACUM!

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel si de Rebecca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Si mie mi-a placut la nebunie caciulita lui David de Delphin. Exista caciulite si caciulite...cu unele iti vine sa rontai puiul, incet-incet...
Mimo, azi nu m-am tavalit de ras la show-ul tau dar m-am emotionat profund. Ce sentiment fantastic trebuie sa fi fost sa arunci un ochi la puiul adolescent si necomunicativ care absolva o scoala si un alt ochi la micul pui de cangur din marsupiu, inca ATAT de total dependent de tine...Si vezi ca pana la Tuchi te eu cu inghetata aia, ca in sarcina eu am fost responsabila de glicemia ta!
Iar cu Vladut...exerseaza! Raportez ieri atat un intors spontan de pe burta pe spate cat si o perfecta ridicare si stat in coate pe burta. Am vrut sa pozez, dar m-am gandit ca ma fac de ras, ca atatia bebei mai mici fac asta demult...ei, noi acum prindem puteri! Am vrut sa repet faza dimineata dar n-avea chef de lupte domnisoara...De la o vreme dimineata e atat de bine-dispusa ca nici cand ii e foame nu-mi mai dau seama, se hlizeste si face gimnastica non-stop. Cand i-am dat biberonul (ca am zis io ca daca au trecut 5 ore moare copilu de inanitie...)l-a ras; dar inainte nu parea deloc suparata ca nu papa...O fi inteles si ea ca TOTUSI mami n-o lasa pe uscat asa...
Deci, nu cu flotari ci cu alte pozitii, pozici noi

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

Buna dimineata si de la Arad!

Na ca am intrat si noi in randul oamenilor crestini!
Eric a fost tare cuminte,la inceput a carait un pic dupa care se uita la lumini.
La petrecere am fost numai familionul dar si asa ne am adunat 30 de persoane.
O sa pun si niste poze numai sa le primesc
NATY sa stii ca m am uitat pe lista cu fetele fara pereche dar pe Raisa al lui Mamaruta de ce nu am vazut-o?
si ea e data deja?
SIMONETTE ma bucur ca te vad ai doi flacai minunati!
sa aveti noroc ca de curaj ati dat dovada

pupez tot stolul

http://community.webshots.com/user/blanka75

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

quote:
Originally posted by clauclau

Mi-a venit CM!!!!!!!!!! ACUM!



Clau, parca o felicitai pe Simonette! Felicitari si tie -bine ai revenit in lumea femeilor iubite de rushi...

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

quote:
Originally posted by blankar

Buna dimineata si de la Arad!

NATY sa stii ca m am uitat pe lista cu fetele fara pereche dar pe Raisa al lui Mamaruta de ce nu am vazut-o?
si ea e data deja?



Pe Raisa n-o da tac-so, decat la manastire!

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

am pus cateva poze noi!

http://community.webshots.com/user/blanka75

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Beeeeyyy, fetelor, e super Eric!! (si leit mami)hai, care nu v-ati "legat destinele" dati buzna!
Am primit o veste buna: mai capat un "ajutor pt nastere" de 1400 ron si de la angajator! S-a mai intamplat cuiva asa minune?...

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Naty, ce frumos se joaca tati cu Iulia!!! Si ce mai semanati voi toti trei!

Ia uitati ce se lupta acum Rebecca cu o papusica! De-aici incepand:
http://good-times.webshots.com/photo/2639248110102101346kRNJpB


POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel si de Rebecca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

neatza, stol! Caaafeeeeaaa, aveeeti???
tuchi, tare frumusica miresica, si tu emotionataaaa, se vede!! Sebaceul, un Mufa mai bucalat, cam cu aceeasi gurita dulce!!ce gropita haioasa are Ilinca ta!!aa, m-ai si visat, ce taree!!pleaca iar la peste zilele astea...
Wau, bubu, Venezia si Firenze...Firenze..despre acest oras mi-am facut eu lucrarea de atestat pt italiana cand am terminat liceul!..pacat ca nu am vazut Italia..intr-o zi cu soare..
bitza, am vazut poze cu Antonia bucalata!
gecko pentru dosarul procesat cu succes! eu beau cafea cu tine, d-aia adevarata, in fiecare zi!am vazut blondinul frumos!
clau pai ea mi-a spus de anticonceptionalele alea de care vorbeam, dar eu nu as mai lua, am luat 9 ani...cat despre club, am profitat ce-i drept, cine stie cand voi mai avea ocazia... rusii??..
mimoooooooo, da-i bataie, you're on!offf, si eu care asteptam detaliile picante de la party-ul Teodorei! ce tare faza de la cora cu tipa si fetita ei!Gicu face toti banii!am vazut Vlad cu tichie de absolvent!!
naty parca e tot mai falcoasa Iulia, iti vine s-o rontai, nu alta!! cat ajutor, 14 mil?..super, nu vad eu banii astia de la nimeni, sa-i ia dracu!
blankar dragalas foc Ericul tau!
am vazut si pe Rebe cu papusa ei!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Neata si de la mine!

Bitza foarte frumoase pozele!Sunteti o familie frumoasa!

Gecko bine ai revenit pe crenguta,imi era dor de postarile tale hazlii. Eu as bea o bere daca tot ai bani . Am vazut si pozizi cu CEL MAI FRUMOS DIN ORAS.

Dana -salutari! Vino si tu mai des pe crenguta, sau te solicita bebe Jasmin la maxim?

Clau bine ai revenit din plimbare. eu o Rebecuta cuminte foc. Am incurcat borcanele...Ploiesti...Pitesti

Mimonix- am urmarit emisiunea si am vazut pozici cu Vladut zambaretul.

Naty -se schimba Iulia de la o zi la alta,e din ce in ce mai frumoasa.Cum se mai uita ea cu mami la meci.

Blanka am vazut pozici cu bebe crestin deja. Felicitari

Fug ca tre sa ajung la Primarie azi

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Pozici

Poze noi

Mergi la inceput