Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (76)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by ellis
MIHA "vreau sa-i vad coada ca se misca. " - esti deja sadica

quote:
Mai, dar cu privighetoarea ce aveati, de tot zburau mingiute pe langa ea???

Alea faceau parte din programul artistic al lui Robert.





Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Salutare!

Ma primiti si pe mine in clubul vostru? Eu is putin mai batrana, adica am aparut prin 80 .

Vreau si eu bb2. Ma gandesc din ce in ce mai des la chestia asta, insa nu am cum sa-l fac mai devreme de 3 ani. trebuie sa mai creasca putintele Matei pentru ca nu are cine sa ma ajute si tare greu ar fi.

Nu stiu ce se intampla cu puiul meu, dar incepand de ieri face numai fite la mancare (la legume si fructe). Am crezut initial ca-l doare gatul, dar la branzica, iaurt si cereale nu face deloc fite (ci din contra, sta cu gura cascata la lingurita). Nu inteleg ce are pentru ca el era super mancacios. Nu i-am dat nici un fruct sau legume noi. In gurita nu mai are nici un punctulet alb. Azi a mancat fructele intr-o ora, cu urlete, pauze si alte alea.
Tere greu trebuie sa va fie voua fetelor care aveti copii mofturosi. Eu nu am stiut cum este pana acum .

Roxxy si Matei sufletelul meu drag (29.11.2007)

SUNT CEA MAI FERICITA MAMICA DIN LUMEA ASTA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Miha...tu ai retetele a toate prajiturile din poze?

Ecaterina o mamica fericita de MARIA SOFIA (7.11.2007) cu (26.05.2008)

Poze Maria Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Roxxy80
Ma primiti si pe mine in clubul vostru? Eu is putin mai batrana, adica am aparut prin 80 .


Stiti ceva? Io din clubul vostru de tinerele nu plec si pace! Ma dau si eu pe langa/dupa voi,sa ma pierd in peisaj,sa par si io mai tanara.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Roxxi..deci si tu esti printre cele tinerele
Imi pare rau ca te-ai chinuit cu MAtei....poate a avut si el o zi mai proasta (eu asa ma incurajez in fiecare zi)

Ecaterina o mamica fericita de MARIA SOFIA (7.11.2007) cu (26.05.2008)

Poze Maria Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

quote:
Originally posted by Roxxy80
Ma primiti si pe mine in clubul vostru? Eu is putin mai batrana, adica am aparut prin 80 .


Stiti ceva? Io din clubul vostru de tinerele nu plec si pace! Ma dau si eu pe langa/dupa voi,sa ma pierd in peisaj,sa par si io mai tanara.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...



Idem si la mine...desi la cum (cat) arat nu prea ma pot "pierde" in peisaj

Ecaterina o mamica fericita de MARIA SOFIA (7.11.2007) cu (26.05.2008)

Poze Maria Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by creem

Miha...tu ai retetele a toate prajiturile din poze?


Da! Le am salvate in Favorites.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by pet.cost2005
Am mai vazut poze cu freze noi, locuri de joaca originale, privighetori (filmat), diversificarea austriaca, intalniri vieneze etc. ... da' mereu cand sa raspund se ivea altceva de facut ... sunt toate ffffff frumoase si amintesc momente placute din viata fiecareia din noi!!! Pupici la toate fetele!!!

Pupici si de la noi!




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Si ieri si azi a facut la fel. ideea e ca incepe sa se agite cand ma vede cu lingurita, insa la 18.00 nu zice nimic, de parca stie ca atunci sunt lactatele. In schimb, a inceput sa bea mai mult laptic seara si dimineata (adica cate o portie de 240 de ml). Oricum este super frustrant cand vezi cum urla. Am iesit din incapere, am tras aer in piept, am venit cu jucarii, ma strambam. Incepea sa rada, dar cum ma apropiam cu lingurita de gurita lui, iar incepea agitatia. Norocul meu este ca totusi inghite mancarea ( pe care cu greu o introduc printre buzele inclestate).


quote:
Originally posted by creem

Roxxi..deci si tu esti printre cele tinerele
Imi pare rau ca te-ai chinuit cu MAtei....poate a avut si el o zi mai proasta (eu asa ma incurajez in fiecare zi)

Ecaterina o mamica fericita de MARIA SOFIA (7.11.2007) cu (26.05.2008)

Poze Maria Sofia





Roxxy si Matei sufletelul meu drag (29.11.2007)

SUNT CEA MAI FERICITA MAMICA DIN LUMEA ASTA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Eu plec la bubulina mea...Noapte buna!

Pupicei si sanatate la bebei!
Si sa ne tineti pumnii maine dimineata...mergem sa ne luam sangecred ca o sa fac valuri pe acolo de plans (ca tot vorbeai de depresie Ankule)

Ecaterina o mamica fericita de MARIA SOFIA (7.11.2007) cu (26.05.2008)

Poze Maria Sofia

Mergi la inceput