Bucurii de sept-oct 2006 (129)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

....scriu repede ca azi is tare grabita!

am trasmis felicitarile sotului si evident ca tot s-a umflat in pene! s-a apucat de citit pe DC! va multumeste!

roxana, din pacate faza cu mucii la cresa e peste tot! ceva timp in urma scriam si eu de problema mucilor! din pacate nu prea ai ce sa faci!

alipiticot, sanatate multa! maine ajung in oras si intru in farmacie sa intreb daca au, daca dau fara retetza si cat costa! te tin la curent!

xandrutza si noi am pus perne jos initial dar daca am vazut ca nu s-a intampla nimic le-am strins cu 2 zile inainte de cazatura! acum le-am scos iar!

cristina, felicitari pt canin! hai ca mai sunt doar doi si scapi! multa putere si rabdare sa rezisti!

fetele, fug! va pup pe toate si un week-end minunat!


Lexi, cred ca la sfarsitul lunii sua in iulie tragem o fuga pana la voi! vorbim!

Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi! Haideti sa-i ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

quote:
Originally posted by alina morostes
[
Ramo, cand ai examenul, te-a programat?
Sambata mergem la Oradea, are frate-meu nunta.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze



wow Alina, CASA DE PIATRA si multa fericire fratelui tau! iar voua distractie placuta!
Prin ce zona veti fi in Oradea?
Examenul inca nu stiu exact cand va fi, sambata viitoare dau iesirea din scoala si de la iesire pana la examen mai dureaza aprox 2 saptamani, deci pe sfarsitul lunii cred ca va fi, birrr ce emotii am numai cand ma gandesc.






***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

quote:
Originally posted by xandrutza_76



dar daca va fi fata am intrat in ceata rau


Alexandrina 23+ si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Bebe






Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Xandrutza, eu nu stiu cum de rezisti tu atata timp sa nu stii ce porti in burtica. Dr. mea n-ar fi avut liniste pana nu m=ar fi primit sa-mi spuna ce-i: baiat sau fata.

Am terminat curatenia de week-end, ca doar maine incepe C.E.

MamiLili, esti plecata sa vezi meciurile "Live"?

Alina, ii urez "casa de piatra" fratelui tau!



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Buna seara si de la noi....

Eu am terminat papica si acum ma pregatesc de baita lui Sebicu.
Am avut o punga de pastai la congelator si le-am facut cu usturoi si mamaliguta...yam yam

Va doresc un weekend frumos.Noi duminica mergem la motul lui Casian...baietelul nasilor mei.


Pupici


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Mexxutzo, cum e posibil sa gatesti si sa papi atatea bunatati si sa te mentii si slaba?

Mi-ai dat idee sa gatesc si eu pastai. Au aparut cele de anul asta, numai ca-s cam scumpe, deocamdata.

Pana duminica mai este, dar sa-ti urez de pe acum petrecere frumoasa.



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Gety cu un copil ca al meu care nu sta locului...toata ziua sare peste mine, ma bate cu pernele...numa sa il bag in seama + 3 ore zilnice de mers pe jos impins la carucior....ajuta foarte mult la mentinerea in forma

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Va invit sa savurati 2 albume cu piticu...unul mai vechi si unul proaspat de pe 1 iuie.

Deci...Sebi 1 iunie 2008 si Primul tuns



^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tasia spune:

Foart dragalas Sebicu, si plin de viata

La Multi Ani Iustin si Ignatica

Eu am petrecut aseara la bal pana la 5 dimineata, a fost bestial...m-am distrat ca niciodata. Vreau sa pun poze dar am uitata paswordul de la webshot. Am dat e-mail-ul meu acolo ca sa-mi tirmita un nou pasword si nu iese nimic

Anastasia, mamica de Mario-Fabian (25.09.2006)

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Andreea, e tare scump Sebicu tunsulici. Si tu arati foarte bine. Mi-au placut si pozele din parc. Sa stii ca si noi am papat azi tot pastai, ultima punga din congelator.
Tasia, fa-ti cont pe photobucket.com, merg si acolo descarcate pozele, chiar foarte rapid.
Gety, nu am ce face, trebuie sa astept un verdict Doctorul a spus ca pana nu vede clar despre ce e vorba, nu-mi spune (fac o mica paranteza: a avut o gravi venita de la un eco facut de altcineva unde i s-a spus ca are baiat; doctorul meu i-a zis ca e fata, pana la urma chiar fata a fost; nu va zic ca familia respectiva s-a suparat pe doctor, chiar de la eco, de parca el ar fi fost de vina ca bebe nu e baiat; eu am ramas cu gura cascata cand am auzit); iar bebe tare rusinos, se acopera foarte bine Dar cred ca la urmatorul control vom afla. Si nici nu mai sunt asa curioasa, ma intereseaza mai ales daca e ok dezvoltat.
Ramo, sa ne anunti de examen, sa-ti facem galerie!
Beatrix, un week-end frumos si voua!
Alipiticot, sanatate baietelului tau! Din pacate eu nu te pot ajuta cu un raspuns, imi pare rau.
Alina, casa de piatra fratelui tau!
Lexi, Victoras


Alexandrina 23+ si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Bebe

Mergi la inceput